reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hejka Dziewczyny:-)
Ja was podczytuje regularnie ale jakoś nie miałam się odwagi odzywać:zawstydzona/y:
Kurcze trzymam za nas kciuki wszystkie:)
Moj organizm dalej szaleje po poronieniu wczoraj był 20 dc i dostaje @ juz sama nie wiem co się dzieje:eek: od 16dc biore luteine i nie wiem czy mam ją brać dalej? heh czy to okres czy większe plamienie masakra zwariować mozna:/
Ale za tydzień wkraczam w magiczną cyfre 30:-D i mam nadzieje ze zacznie sie wszystko ukaładać tak jak powinno, okres się wyreguluje pózniej zajde w ciąze donosze ją szczęsliwie i nareszcie bedzie tak jak powinno:) licze że ta liczba przyniesie mi szczęscie hehehe
Pozdrawiam
 
lumina nie robilam nic takiego no ale na razie chcialabym dostac @

jak nie miałam okresu 50 dni to mnie tak nosiło , to było straszne bo nie wiedziałam co się dzieje , po duphastonie powinnaś dostać okres w ciągu tygodnia

asienka - współczuje ci , ja sobie powiedziałam kiedyś że po 30-tce wszystko mi się ułoży i po trochu to się zaczyna sprawdzać - najważniejsza jest wiara
 
trzeba czekać cierpliwie , wyrobić sobie pozytywne nastawienie
wiem że to trudne ale ja od kąd myślę pozytywnie lepiej mi sie układa , nie ma się co szarpać z życiem na siłę, nie na wszystko można mieć wpływ
ja np jak sobie poczytam streszczenia z porodów to się ciesze że jeszcze mnie to nie czeka
lolitka co znaczy twój podpis ?
 
witajcie kobietki po calym dniu pracy :-) jestem zmeczona ale zadowolona bo fajny dzien
asienka no cos ty z tym brakiem odwagi :szok: im nas wiecej tym lepiej no chyba ze to tej 3 z przodu sie obawiasz ;-)
lumina tak mi wlasnie gin powiedzial-7 dni biore dupka i w ciagu 7 kolejnych mam dostac @
lolitka ja mysle ze kazdy bedzie mial swoj czas trzeba tylko cierpliwie i z pokora czekac i myslec pozytywnie :tak: oczywiscie nie siedziec bezczynnie i czekac tylko dzialac!!!
no to dziewczynki glowki do gory, usmiechy promienne i do dziela :-)
lumina podpis lolitki to kolejne proby in vitro (nie wiem czy tak sie to poprawnie nazywa)
lolitka napisz dlaczego sie zdecydowaliscie na in vitro, jaki macie problem
 
Ostatnia edycja:
rozumiem - in vitro
ja bym się nie zdecydowała - na dzień dzisiejszy ani na in-vitro ani na inseminacje
 
a ja nie wiem, na chwile obecna chyba nie ale sie nie zapieram bo kto wie co przyniesie przyszlosc
mam nadzieje ze lolitka powie nam cos wiecej
 
reklama
Do góry