reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ooooo nie, znowu 30stki spały na 2 stronę!! Nie pozwalam na to!!
trzydziechy kochane - odzywajcie się!!
 
reklama
To ja sie pochwale fotka Naszej Kruszynki zrobiona w sobote:
 

Załączniki

  • 20100509065.jpg
    20100509065.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 20
śmieszne te 3D :) ja miałam w 19 tygodniu robione i nic nie było widać. teraz jak będę robić w 30 tygodniu to już buzia będzie jak malowana :)
 
Esch - jaki nosek a jakie pyzie!!! :D śliczna córcia!!!
Motylku - u nas też w 19 t nie było za wiele widac, ale już w 23 conieco się udąło zobaczeć, chociaż mała streasznie się zasłaniała i nie chciała ujawnić. Ale udłąo się parę kadrów złapać :)
 
Hej dziewczyny!!!
suri - bardzo się ciesze że możesz juz cieszyc sie swoim synkiem....Super
lenka - WIELKIE GRATULACJE
ESch, motylku - jak ten czas leci...........Wasze maluszki to juz spore bąble....Znacie już płeć maluszków??? Trzymam za Was kciuki Kochane!!!!
Ja od ponad dwóch miesiecy jestem uziemiona w Polsce...Bedac na urlopie w Polsce na poczatku marca....wyladowałam w szpitalu z małopłytkowoscia.....Nie było dobrze bo tych płytek było tylko 2tys. gdzie dolna granica jest 140tys. Przewiezli mnie do instytutu Hematologii w Warszawie gdzie spedziłam 6 tygodni,,,Nie było łatwo...zwłaszcza ze moj P. musiał wracac do Anglii ale jakos dałam rade....czego nie robi sie dla swojego maleństwa...Teraz aktualnie przebywam w domu u rodzicow w Siedlcach ale lada dzien pewnie wroce do Instytutu gdzie podpompuja mi płytki (bo one ciagle spadaja i tak bedzie do konca ciązy), z tamtad przewioza mnie do Szpitala na Karowej gdzie pewnie ok. 36tygodnia beda chcieli mała wyjąc ,,,Takze narazie tak to wyglada!!!! Troche zaczynam sie stresowac tym co mnie czeka ale wierze ze bedzie dobrze....
 
Agi - niewesoło, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze!! Dasz radę - już tyle za Tobą!! Trzymam kciuki mocno, mocno, żeby wszystko było ok!!
 
Za chwile zbieram sie bo jade dzis na delegacje do Warszawki ale mam jeszcze chwilke...

Krzynka jestem ciekawa jak Nasza Pysia bedzie wygladala w sierpniu.... czy tez bedzie miala takie cudne pysie :-)
No i tez macie piekny portret Waszego Malenstwa :tak:

Agi u mnie bedzie corcia - ginek juz mi to w lutym powiedzial na usg...
Zaciskam kciuki za Ciebie i MAlenstwo - juz nieduzo Ci zostalo do konca!!!
 
Esch- Oj, że tez ci się chce na delegacje jeździć! A ty nie byłaś na L4??
Ja już nie wracam do pracy - moje obowiązki rozdzielone i już nie ma co robić sztucznego tłumu - mam tylko nadzieję, że po macierzyńskim będzie do czego wracać!
 
Krzynka to byla moja ostatnia delegacja w ciazy - dzis jestem strasznie zmeczona tym wyjazdem i to juz nie na moje sily... Na L4 bylam do konca I trymestru i wracam znowu na L4 od 28 maja (juz rozmawialam o tym z ginem).
 
reklama
Witam Mamusie po 30-tce i ich Maluchy :-) Lepiej pozno niz wcale - to a propos mojego pojawienia sie tutaj :-D Moj syneczek ma juz 8,5 miesiaca a urodzilam go majac 37 lat. Wazyl 4,470 kg i mierzyl 59 cm a teraz ma juz 79,5 cm a wazy prawie 11 kg, co przyprawia mnie o potworny bol plecow, bo chce wciaz skakac i stac na nozkach a sam nie umie...... Jest sliczny, zdrowiutki i baaaaaaaaardzo pogodny. Bedziemy probowac jeszcze raz (mam nadzieje na blizniaki), w planach bylo zajscie tego lata ale okazalo sie, ze mam rozgalopowane Hashimoto :wściekła/y: i musze sie leczyc. W zwiazku z tym plan przelozony na przyszly rok, mam nadzieje zdazyc przed menopauza :-D
 
Do góry