reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

krzynka, moja pierwsza beta (10dpo) wynosiła 37. i do głowy mi wtedy nie przyszło ze jakaś niska czy coś. nastepna za 48godz była ponad 200. tez niby nie dużo, ale cieszyłam sie jak głupia :-D. zresztą nadal się cieszę :-)
 
reklama
Lena zobaczysz ze i Ty szybciutko bedziesz miala Fasolke w brzuszku!!!

Krzynka a liczylas mniej wiecej na kiedy termin Ci wyjdzie? Jeszcze sierpien czy juz wrzesien?
 
no na tych normach podanych na wyniku : 60 łapie się w zakres do 2 tygodni (wiec jak w pysk strzelił od owu i tego sie trzymam) w poniedziałek musi być wiecej :-)
Trochę mnie uspokoiłaś, ze brzucho też cię pobolewa - pewnie tak być powinno. Jeszcze dziewuszki nie gratulujcie, nie chce się rozczarować, ale proszęo kciukasy.

Wczoraj kolega z pracy mnie podwoził do domu i zahaczyłam z nim po te wyniki (oczywiscie nie mówiłam czego wyniki). Szłam z pewnościa że nic nie będzie bo pzrecież ten brzuch tak mi daje w kość. No i osłupiałam... :-) Koelga spytał czy wszystko ok, powiedziałam, ze tak i wróciłam do domu.

Na razie nie mówię rodzinie (ale nie wytrzymam raczej tak dlugo jak ESCH) - czekam na potwierdzenie.
Jak M wrócił z pracy pokazałam mu ten wynik, to nie wiedział co to (dzień wczesniej robiłam test i wiedział, ze nie jestem w ciąży). W końcu do niego dotarło to się bardzo ucieszył, ale mam wrażenie, że bardziej dlatego, że mu się udało (wiecie - te kiepskie wyniki nasienia) i że może nie będzie musiał isć do lekarza ;-) ihhihi...

Piersi mnie bola bardzo - ale u mnie zawsze piersi bolą przed okresem więc w sumie nic nowego. No może troszkę bardziej - jak ściagam stanik to ból okropny :-) Ale zniosę wszystko!!! jak się tylko uda!!!!!!!:tak::tak::tak:

Co do terminu to nic nie liczyłam :-) nie wiem - ten cykl miałam jak zwykle dłuższy. Ostatnia @ 15.11, owu jakoś 5.12...więc wydaje mi się że wrzesień...

LENKO - TY SIĘ SZYKUJ NA STYCZEŃ - TO JUŻ TUŻ TUŻ!!!! :-d
 
Ostatnia edycja:
Krzynka ja ostatnia @ mialam 13.11 i wg tego termin mam na 20 sierpnia. Wg owu na 16. Wiec lapiesz sie tez na sierpnioweczki!!!
Piersi tez mnie masakrycznie bola - nieraz do tego stopnia ze nie ejstem w stanie spac na brzuchu a jak sie przekrecam z boku na bok to tez bol piersi albo bol brzucha mnie budzi :tak:
To zaciskam kciuki do poniedzialku o wtedy bede gratulowala!!!!:tak:
 
Krzynko ja na styczeń jeszcze nie, bo muszę trochę badań zrobić...

Może luty... jeśli wszystko wróci do normy po pierwszej ciąży...

Ale Wy macie mi tu pisać tylko że Wam się chce strasznie spać, rzygać , sikać non stop a cycochy to ze Wam pekają !!!

.... ale macie prezenty na Święta.... marzenia sie spełaniają !! :happy::happy::happy:

Buziole
 
na tym suwaczku - pregnology wychodzi wg ostatniego okresu 4 tyg, wg owulacji 3 z hakiem i wychodzi końcówka sierpnia (27-29.08).
Ale wyniki betki wskazują na 2 tyg :-(... kołomyja...
aaaa, mialam się nie przejmować, to nie będę!!

Lenko - cyce bolą, brzuchy bolą, rzygać sie jeszcze nie chce. Sikam dużo (ale ja zwykle dużo sikam, bo dużo piję). Z innych to 2-3 razy miałam zawroty głowy (które się u mnie nie zdarzają, ale zwaliłam na nie wyspanie, bo pare ostatnich nocy kiepsko spałam)
aaa, no i jakas poirytowana jestrem, ale to też u mnie dość częste (teraz jets na co zwalić hihi)
 
Ostatnia edycja:
Lenka ja to mialam prezent na mikolaja bo pierwszy test zrobilam 6.12. A wczorajsza beta to prezent urodzinowo-swiateczny dla Nas!!! No i wychodzi na to ze Krzynka tez bedzie miala piekny prezent na Swieta :tak:
Krzynka ja suwaczek zrobilam wg OM.... jak gin okresli termin wg usg to wtedy poprawie. U mnie termin wg OM nie jest wiarygodny bo ja owu mialam w tym cyklu dosc wczesnie. A jak robie wg owu to wychodzi bzdura bo wychodzi strasza ciaza niz moj cykl :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
ESCH ja też się dołączam do Krzynki

STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT !!!!!!!!!


I SPOKOJNEJ I ZDROWEJ CIĄZY !!!!!!!!!!!!!
:-D:-D:-D:happy::happy::happy::tak::tak::-):-):-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::happy::happy::happy::laugh2::laugh2:
 
Do góry