reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Motylku, Esch - czekam na jakieś dobre fluidki od Was... żebym tu samiutka nie została na wątku !!:tak:;-)


Spoko loko sama nie zostaniesz !!:baffled::baffled::baffled: Jeszcze ja tu wachte trzymam !!

Ale Ty się lepiej bierz za odrabianie "zadania domowego" bo to nie od fluidków sie zachodzi :sorry::sorry::sorry: tzn. tak mi się wydaje bo może się myle :eek::eek:
 
Spoko loko sama nie zostaniesz !!:baffled::baffled::baffled: Jeszcze ja tu wachte trzymam !!

Ale Ty się lepiej bierz za odrabianie "zadania domowego" bo to nie od fluidków sie zachodzi :sorry::sorry::sorry: tzn. tak mi się wydaje bo może się myle :eek::eek:
:) mam nadzieję, że dzisiaj się uda odrobić, bo wczoraj była klapa, klęska i porażka... ;-)
Dzisiaj mnie brzuch boli, jakoś dziwnie jak na @, ale to nie możliwe, więc może to jakies ruchy owulacyjne. Dzisiaj zabierzemy się do zadania ze zdwojoną mocą(mam nadzieję) :-)
I tak sobie tutaj Lenko będziemy razem wahtę trzymać.... ale już niedługo (mam nadzieję)
 
Krzynka ja mam nadzieję że jeszcze jakieś Starsze Panie do nas dołączą :happy::happy::happy:

To trzymam kciuki, niech to będzie długie zadanie z tekstem.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
trudno jak trzeba bedzie to zostane sama na wątku, byle przybywało nowych Fasolek :-D:-D
 
reklama
Jeszcze raz Wam dziekuje. Jutro z ranca chce powtorzyc test ale boje sie strasznie.... a jak druga kreska nie wyjdzie?? A w tygodniu chce bete ewentualnie zrobic...
Cycki strasznie mnie bola i wieczorem to juz wyplywaly ze stanika :) No i w brzuchu ciagnelo tak jak podczas owu....

Lena a ja myslalam ze to od Mikolaja a nie od fluidkow :-D:-D:-D

Krzynka fluidki rozesle jak beta potwierdzi stan :tak:

A ja przeciez Was nie opuszcze - tyle czasu tu spedzilam, tyle lez wylalam (zreszta znowu rycze jak glupia :tak:) jak ja bym mogla Was tu zostawic!!!!

No jeszcze Lolitka pewnie czeka na fluidki!!!
 
Do góry