reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

no moje "gniazdo" ;-) też chwalił ...
a to endo 9 mmm to było z zeszłego roku a teraz to 8,1 i 8,23 to było po tym zabiegu i jak mi się ten cykl porąbał i miałam te plamienia.
Jak pisałam, że mi się @ poprawiła i jest bardziej obfita to pewnie to endo będzie teraz większe jak myślicie?
 
reklama
sorrki ze zniklam - staralam sie pocharchac z moim

Motylku - 8mm w 8dc jest ok....jeszcze Ci troszke podrosnie. ponadto, juz przy 8mm mozna fasolkowac kochanie wiec jest ok....ja w 3dc mialam 2mm, a do owu mi uroslo 13.5mm

ja podalam "idealne" endo (to 12-14mm) - ani za male, ani za duze. przesoniete endo tez nie jest dobre, problem jest z cieniutkim endo - u Ciebie nie ma podstaw do niepokoju kochana

na endo pij winko jak Esch radzi, rybki sa dobre i omegi
 
reklama
Do góry