reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Lekarz nic nie pomoze - bo co moze zrobic. Albo sie ma fasolke albo nie...albo krusznka chce zostac albo nie

A ja na odczucia zwracam uwage - bo choc odczucia z ostatnich 2 tygodni opisac sie nie da to jednak sie czulam bardzo "inaczej". A dzis sruuu wsio wrocilo do normy. Jakis przelom nastapil i czuje ze w zlym kierunku:-(
 
reklama
Czuje wewnetrznie dzisiaj ze stracilam kruszynke. Po prostu sie zupelnie inaczej dzisiaj czuje, i tempka mi spada od rana, i wsio mnie przestalo bolec i po prostu czuje ze stracilam

Lolitka nie zakladaj najgorszego: po pierwsze tempke i tak masz wysoka, po drugie ta zmiana odczuc moze wynikac z tego ze przestaly dzialac hormony ktorymi bylas stymulowana, po trzecie dopoki @ nie ma nie zakladaj ze kruszynki tez nie ma.
Kochana zajmij sie czyms zeby nie rozmyslac za bardzo, My tu wszystkie zaciskamy za Ciebie i Twoja kruszynke mocno kciuki i MUSI byc dobrze!
 
Wiem ze wsie trzymacie kciuki....

Moja tempka z rana byla ok, ale teraz spada. W ost 2 tygodniach po ranku rosla do okolo 37.3....a teraz spadla ponizej 36.7....mam zle pzreczucia


no ale co moge zrobic - nic. bede czekac na sikanca do soboty
 
Lolitka - NIE WOLNO Ci się załamywać i zaprzątać sobie głowy złymi przeczuciami....Głowa go góry i spokojnie czekaj na wynik testu w sobotę....dzis sie czujesz tak a jutro wszystko może powrócić ze zdwojoną siłą i będziesz nam pisać jak to Cie plecy bolą albo coś innego...Proszę nas NIE WKURZAC i trochę więcej optymizmu bo ten pesymizm wogóle do Ciebie nie pasuje!!!!
 
chodziło mi o wywiad z lekarzem. może powiedz mu że źle się czułaś, a teraz czujesz się dobrze czy inne pacjentki tez miały takie odczucia czy to normalne itp. a może organizm twój przestał odczuwać skutki pobrania komórek i transferu??? Uważam, że lekarz pwoinien odpowiedzieć na te pytania.
 
Moja tempka z rana byla ok, ale teraz spada. W ost 2 tygodniach po ranku rosla do okolo 37.3....a teraz spadla ponizej 36.7....

Lolitka a po co mierzysz tempke w ciagu dnia... przeciez liczy sie ta przebudzeniowa! I tak jak pisalam.... moze to byc wyciszenie organizmu po tej stymulacji!!! I tego kochana masz sie trzymac!!!!!!
 
Nasza Lolitka chyba po prostu zaczyna za bardzo się nakręcać...Chyba jej się dłuży czas oczekiwania na teściora i wmawia sobie różne bzdurne rzeczy....
 
Agi chyba masz racje - Ona, ktora zawsze nas do pionu ustawiala... teraz My chyba musimy ja ustawic do pionu :tak:
Lolitka wiec stawiamy Cie do pionu!!!! Nie wolno Ci sie nakrecac... czekamy wszystkie cierpliwie do soboty!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agi - ja pragmatyk mocny jestem i twardo po ziemi stapam... wmawiac se nic nie wmawiam...termometra tez oszukac nie moge

Wiem ze dzis jest bardzo inaczej w negatywnym tego slowa znaczniu. Czy jutro sie cos zmieni zobaczymy. Bede czekac na tempke ranna bo to ona ma znaczenie najwieksze. Jak spadnie to po ptakach...jak pozostanie na wyzszym poziomie - wtedy jest nadzieja
 
Do góry