reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Lolitka, moze te bole masz dlatego, ze teraz jest czas kiedy @ powinna przyjsc. Ja tez tak mialam w cyklu, w ktorym zafasolkowalam, ze brzuch pobolewal tak, jak na @ i to mnie zmylilo.
 
Wrednej @ mówimy stanowcze NIE!!:wściekła/y:
A ile to już dni od zabiegu Lolitka??
Suri - dobrze gadasz!!!!

Esch - na jakim rajdzie byłaś?? Miłego dzionka z chrześnicą.:tak:

Mój kot niestety ciagle nie swój. Nie je już 3ci dzień (ale to mniejszy problem) i ciągle osowiały. Jutro idziemy do kontroli.
 
oj się naczytałam! :)

Lolitka co ma być to będzie trzymaj się i myśl pozytywnie :))) ... na te bóle pleców to może poproś małżonka o jakiś masaż? Może jakaś maść mało inwazyjna albo coś do nacierania może amol???

Krzynka współczuje kici rany ale musi się męczyć :(
mój kocur znalazł sobie nowa miejscówkę. W lipcu przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania i w dużym pokoju mamy szeroki i długi grzejnik ... teraz włączyli centrale i kiciuś non stop się na nim wyleguje ... robi się płaski jak naleśnik śmiesznie to wygląda ;)))

esch ... baba rajdowiec??? fiu fiu fiu :blink::blink::blink::blink: Co tam robiłaś opowiedz też jestem ciekawa! :rofl::rofl:
 
Ja dziś leniu****ę cały dzień....Za oknem strasznie brzydko...nie mam ochoty nawet nosa zza drzwi wystawic.....

Krzynka - mam nadzieję, że Twoja kocinka szybko dojdzie do siebie...żal słuchać, że tak się męczy....

Esch- no rzeczywiście masz pecha...ja nawet w życiu nie słyszałam o większość przypadłości które Was dotknęły...No ale cóż ...trzeba szybko się kurować i głowa do góry...Napewno będzie dobrze!!!

a tu mały załącznik
icon7.gif

Agi78 piękne teściki! toś się nasikała ;-);-);-);-);-)
 
Lolitka - mnie też brzucho bolało na @...zwłaszcza w dniu spodziewanej @....Byłam już po 2 czy 3 pozytywnych testach a tu czułam się jak na @ Biegałam w pracy do łazienki, przerażona jak diabli co 15 minut..i co...@ nie przyszła...Zobaczysz będzie dobrze....:biggrin2:

A wiecie co dziewczyny jak zaczynałam na tym wątku to była dziewczyna mama mikołaja...pamietacie??? Wczoraj znalazłam ją na watku mamusie czerwcowki 2010....Napisała że termin jej wypada na 1.06.2010...czyli jej też sie udało!!! Hehehe...szkoda, że do nas sie nie odezwała...albo to ja przegapiłam jej posta...
 
reklama
Do góry