reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Krzynka - zaczynam sie dunskiego uczyc. 8 godzin w tygodniu (4 zegarowe 2 razy w tygodniu). Od 17.20 do 21.20 :szok: bo wczesniej parcuje. Bedzie jazda na maska. Juz wczoraj opuscilam pierwsza lekcje ale chcialam zostac w domu i nie stresowac sie niczym. Jade zaraz do szkoly zeby odebrac materialy ktore wczoraj grupa przerobila zbey choc troche dogonic. Moj mi pomoze

Kochane - wsio jest normalne. A nawet jak nie, to sie nic nie da zrobic. Rozmawialam z lekarzem pzred transferem i powiedzialam ze mam od 3 dni bole a on pwiedzial ze nie ma co sie dziwic bo niezle "naruszona" jestem w srodku...I tej wersji sie trzymam

Esch - z tym Twoim oddychaniem. Wyglada mi na to, ze Ty masz zle ustawiona glowke do oddychania w trakcie wynurzenia. Nie podnos wogole glowy, nie patrz na przod, tylko szybkich ruchem przekrecach ja w prawo/czy lewo jak wolisz i tyle. Wtedy nie tracisz rownowagi ciala. Przy plywaniu kraulem musisz zapewnic calkowicie plaska pozycje ciala...lacznie z glowa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lolitka - napewno będzie dobrze!!! Sporo ostatnio przeszłaś to nic dziwnego że Cię boli...Najważniejsze to teraz odpocząć i sie zrelaksować i poczekać te 2 tygodnie...Pewnie z niecierpliwoscią wszystkie czekamy na Twoje wyniki!!!!

Ja wariatka zrobiłam dziś kolejny test (już czwarty) i kolejny wyszedl pozytywny..Więcej testów nie mam w domu więc ten zapewne będzie ostatni!!!! Po prostu dziś powinna przyjsc @, która nie przyszła...Trochę sie denerwowałam bo zrobiłam te testy na 3 i 2 dni przed @...Bałam się, czy to może nie zmieniło wyniku testu...ale od dziś już jestem spokojniejsza....Dziękuje Kochane z gratulację i miłe słowa!!!!
Zapomniałam dodać że wczoraj jak wróciłam z pracy w sypialni stały rózę od mojego P....10 białych i jedna czerwona (symbol naszych staranek) Aż sie wzruszyłam..... W piątek idę do lekarza...niestety tu w Anglii pierwsze usg zrobia mi w ok. 12 tygodniu (więc jeszcze muszę sporo poczekać aż zobaczę swoją fasolkę)))

A co do pływania- to ja panicznie boje się wody, nie umiem pływać, stanie po kolona w rzece było nielada wyzwaniem dla mnie...Dopiero odkad jestem z moim P. jest lepiej...Jego pasją jest żeglarstwo ...musiałam pokonać strach i byłam już dwa razy na żeglarskiej wyprawie i nawet mi się podobało...może więc i kiedyś nauczę sie pływać!!!!
 
Trudna jest sama wymowa. Grama chyba jest do przejscia, ale wymowa dla mnie jest okropna. Mimo ze moj stara sie mnie uczyc slow to ja polegam na wymowie.
A ze Dunczyc sa malo tolerancyjni co do wymowy - nie tak jak Amerykanie - to jesli nie powiesz perfekcyjnie to oni sie zaraz pyataj "CO"... I juz Ci sie odechciewa prob
 
Krzynka - zaczynam sie dunskiego uczyc. 8 godzin w tygodniu (4 zegarowe 2 razy w tygodniu). Od 17.20 do 21.20 :szok: bo wczesniej parcuje. Bedzie jazda na maska. Juz wczoraj opuscilam pierwsza lekcje ale chcialam zostac w domu i nie stresowac sie niczym. Jade zaraz do szkoly zeby odebrac materialy ktore wczoraj grupa przerobila zbey choc troche dogonic. Moj mi pomoze

Kochane - wsio jest normalne. A nawet jak nie, to sie nic nie da zrobic. Rozmawialam z lekarzem pzred transferem i powiedzialam ze mam od 3 dni bole a on pwiedzial ze nie ma co sie dziwic bo niezle "naruszona" jestem w srodku...I tej wersji sie trzymam

Esch - z tym Twoim oddychaniem. Wyglada mi na to, ze Ty masz zle ustawiona glowke do oddychania w trakcie wynurzenia. Nie podnos wogole glowy, nie patrz na przod, tylko szybkich ruchem przekrecach ja w prawo/czy lewo jak wolisz i tyle. Wtedy nie tracisz rownowagi ciala. Przy plywaniu kraulem musisz zapewnic calkowicie plaska pozycje ciala...lacznie z glowa


ostatnio rozmawiałam z ratownikiem na basenie nt żabki. i powiedział właśnie, że jak by głowa powinna być trzymana naturalnie aby powietrze swobodnie wlatywało bo bużki. nie odchylać jej za bardzo do góry ani wprzód. Kurde niby to takie proste ... a jednak skomplikowane ...

duński??? fiu fiu fiu ... nie znam nikogo kto by znał duński! albo się jego uczył! :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
W zabce glowa sama naturalnie Ci wyjdzie. Bo wybijasz sie ponad wode mocno rekoma i glowa naturalnie sie uklada...

Kochana - ja dunskiego sie ucze bo w Danii mieszkam i MOJ jest dunczykiem. Mam doc nierozumienia rozmow rodzinnych w czasie przyjec
 
reklama
Esch - z tym Twoim oddychaniem. Wyglada mi na to, ze Ty masz zle ustawiona glowke do oddychania w trakcie wynurzenia. Nie podnos wogole glowy, nie patrz na przod, tylko szybkich ruchem przekrecach ja w prawo/czy lewo jak wolisz i tyle. Wtedy nie tracisz rownowagi ciala. Przy plywaniu kraulem musisz zapewnic calkowicie plaska pozycje ciala...lacznie z glowa
Dokładnie - mnie pan uczył: skręt głowy w bok i wtech "pod pachą" czyli równoczesnie z przeniesieniem ręki nad głowę... if you know what i mean :-D

Lolitka - no to niezła jazda przed Tobą 4 h zegarowe języka!!!
 
Do góry