reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Dobry wszystkim :)
Ja chodzę do dr Szymańskiego ... spoko gościu trochę się pośmialiśmy wczoraj :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Generalnie jego pytanie do mojego M było a po co sobie pan robił te badania :szok: no my spojrzeliśmy na siebie ... no ze się staramy i nic nie wychodzi i ze gionekolog zaproponował tez badanie nasienia .... ;) spojrzał na wyniki i powiedział, że będą jeszcze z tego ładne dzieci :) mój M ma ciągnące się zapalenie w okolicach swojej "maszyny" i bierze długo leki ... lekarz kazał zrobić M hormony przyjść dostanie coś na pobudzenie ruchliwości plemników ma jeść dużo cynku i generalnie mamy mu nie zawracać d .... ;) dzisiaj jeszcze idziemy do mojego gina moża mi da jeszcze coś na polepszenie owulki :rofl2: oczywiście starań mamy absolutnie nie przerywać!
 
A ja mam angine ropną i mam zazywać antybiotyki :no:
Skończę kurację juz jak bedziemy musieli się starać... mam nadzieję, że antybiotyk nie nabruździ mi w planach...
Umówiłam się też na przyszły tydzień do nowego ginekologa - jakaś pani Kopecka. Zobaczymy co ona powie. Mam nadzieję, że zrobi mi usg i zobaczymy, ze coś tam rośnie w jajniku.
Cały dzień dzisiaj spędziłam niby w domu ale na pracy zdalnej - i jaka w tym sprawiedliwość?? Jutro postaram się nie podłączać za często do firmy i odpoczywać :-)
 
Motylku - czyli wizyta u androloga się udała - mam nadzieję, ze się juz mniej przejmujecie. Fajnie, jak lekarz potrafi wnieść nadzieję :-)
 
A u mnie bez zmian wiekszych
o 6 rano bol brzucha i plecow. plecy tak nawalaly ze musialam wstac z lozka bo sobie zadnej pozycji nie moglam znalezc z tego bolu

od wczoraj zre jak glupia - duze ilosc. pewnie efekt hormonow

i se dzisiaj w dzien pospalam....


weci zadnych dla was rewelacji nie mam:-)
 
A ja wrocilam przed chwila do domku i jestem wycieta niezle.... wlasnie siedze w wannie i pewnie zaraz pojde spac...

Motylek masakrycznie... kraul jest paskudny!!!! A poza tym ja sie buntuje bo ja chce zabke!!!

Krzynka to kuruj sie z tej anginy.... ja dosc dawno nie mialam anginy i obym jej nie miala bo u mnie moze sie to nieciekawie skonczyc :no:

Lolitka a w wodzie lezenie ni pomogloby?
 
reklama
Do góry