reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Lolitka, ja też jutro trzymam kciuki!!!
Esch - u mnie nadal nie ma @ za to mam jakąś dziwną energię i strasznie dobry humor od wczoraj, mimo,że pogoda jaką tu za oknem mamy nie nastraja do radości...zwykle w takim wypadku chodzę chmurna i smutna.... coś się dziwnego ze mną dzieje. Wczoraj myślałam, że w końcu @ przylazła, bo mialam 2 x w ciągu dnia lekko różowy śluz, ale nadal nic - dzisiaj czysto. Eh.... Wody nabrałam i ledwo się toczę a obwód brzucha jest przerażający a ja mam głupawkę... te hormony mnie zadziwiają!!:-D
Wysyłam trochę dobrej energii w Twoją stronę, mam nadzieję, że dotrze szybciutko!
 
reklama
Krzynka - bardzo dobrze ze Cie taki humor dopadl.Nic lepszego nie moze sie przytrafic w tym ciaglym oczekiwaniu. Dawaj kilka fluidkow dla Esch
 
witaj ...pierwszego synka urodzilam w wieku 26lat waga4560 dlugi60cm drugiego w wieku 32 lat waga 4520 dlugi 61cm tez sama rodzilam naturalnie w drugiej ciazy czulam sie o wiele gorzej bylo mi strasznie ciezko:confused2:przenosilam 7 dni ale rodzilam o wiele szybciej damianka 16 godz. filipka 2godz. bardzo milo wspominam ale niema regoly kazda z nas przechodzi to inaczej to ze pierwsze niema znaczenia moja bratowa rodzila 1dziecko w wieku 36 lat:tak:urodzila slicznego synka takze NIC INNEGO JAK TYLKO RODZIC:-)
 
aha - no moze masz racje bo z tych wszystkich linijek rzucilo mi sie tylko jedno - 3 dzieci narodzonych ale jaki z tego moral to chyba za glupia jestem zeby se wycyrklowac.:-D
 
hej baby,
Odebraliśmy dzisiaj z M wyniki badań nasienia ... chyba wieści nie są dobre bo ma kiebską ruchliwość wojska ... szybkich niestety niciewo (pojedyncze w polu widzenia), wolnych 40%, w miejscu 5% nieruchomych 55% czy któraś z was spotkała się z czymś takim?????
 
reklama
Do góry