reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kochana


Przy obu - IUI i IVF jest wirowanie i preparowanie nasienia. Tyle ze przy IVf jest inne zaplodnienie - odbywa sie poza organizmem i pod kontrola wiec mozna miec znacznie mniej tych plywakow

IUI - poniewaz dzieje sie po czesci naturalnie, wymagana jest duza liczba plemniorow. Wskazaniem do IUI jest uzyskanie conajmniej 800,000 dobrych/prawidlowych w budowie i ruchu plemniorow. Wsio ponize tej liczby sie kwalifikuje na IVF

800 tys. dobrych plemników i do tego zwinnych?! :szok: ... no nic ale dzięki za info.
Już jesteśmy zapisani do kliniki na przyszły wtorek i na środę do mojego gina z którym też juz jestem po rozmowie ... no to zaczyna się hard core ... :crazy:
 
reklama
Motylku

Powodzenia !
Atakujecie plemniory najpierw ? I sie nie smutkuj - wiesz na czym stoisz a to najwazniejsze. Uswiadomienie i akceptacja problemu jest najtrudniejsza - pozniej to juz kaszka z mlekiem
 
Lolitka moj M chyba teraz zaczal rozumiec co sie ze mna dzieje - po tych ostatnich wizytach jak ryczalam... inaczej do mnie teraz podchodzi...
Ciepla kapiel z babelkami i pianka to podstawa na poprawe humoru... ale na mnie super dzialaja zakupy - szczegolnie bielizny :tak:

Krzynka a kiedy @ miala przyjsc??

Motylek moj ma jeszcze gorsze wyniki.... i mamy wskazanie do iui... no chyba ze moje badania wyjda bardzo zle....
 
Ostatnia edycja:
Lolitka chyba bym musiala bank obrabowac :-D
A to jest sklep gdzie kupuje: http://www.intimo4you.com/
Mam juz:
- http://www.intimo4you.com/_,k48/Biustonosz_Arabella_Noir,t835.html
- http://www.intimo4you.com/_,k14/Biustonosz_Tango_Plunge_Purple,t1273.html
i jeszcze dwa ktorych nie ma juz w ofercie...
wow,wow piękne!! Szczególnie ten pierwszy mi się podoba.... mniam.:cool2:

A ja dzisiaj szukałam w Krk tych ziół o.Sroki, ale nie znalazłam... chyba zakupy internerowe mi pozostają...:confused2:
 
reklama
CO???? Prawie miesiac temu??? A bylas u gina???
Ja sie tez zastanawiam nad tymi ziolami....

Byłam byłam i kazal mi znowu brać bromergon, bo po terapii przez 3 lata było ok a teraz coś jest nie tak znów... aczkolwiek nie zbadał mi prl z obciążeniem... a ta bez obciążenia badana w sierpniu wyszła w normie... Ale ostatnio coś mówiłyście, że chyba nie powinno się z obciążeniem robic , więc sama już nie wiem.
Stwierdził, że póki co nie będzie mi wywoływał miesiączki bo zaraz powinna przyjść (a byłam u niego w zeszły piątek...) Czasem sobie myślę, ze może tam ta fasola jest, ale chyba by zauwazył przy badaniu:no:
 
Do góry