reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch - wsio pedzone hormonami. Nie sa mi znane zadne naturalne metody. Na endo tak, ale na ilosc pecherzykow nic nie znam

Co do pecherzykow, to sa sposoby na poprawe ich jakosci. Ale na ilosc niczewo
To dawaj mi tu zaraz te metody na jakosc pecherzykow!!! Bo przede mna teraz bedzie kolejny monitoring i chce ginkowi pokazac naturalne piekne pecherze!!!
 
reklama
Kochanie

No na usg to raczej nie widac czy one sa gatunkowo dobre. Takie ogledziny to nic nie wykaza....

Ale sposob jest prosty. Duzo selenu ktory Ty juz jesz w orzechach brazylijskich. Min 5 dziennie. Duzo bialka jako budulca komorek - jajka codziennie, min 2 szkl mleka dziennie, jogurt. Ryby lub zamiennie kurczak na obiad jako zrodlo protein.

Blona komorkowa bedzie ladna gdy dostarczymy duzo Omegi - zwlaszcza 3, ale 6 i 9 tez powinny byc. To glownie w rybach, siemie lniane lub mozna kupic w aptece

Po prostu dieta wysokobialkowa w okresie wzrostu pecherzyka. Wiec z poczatkiem nowego cyklu do owu...
 
To jutro ide do apteki po siemie lniane.... jogurt grecki codziennie teraz jem... jedynie nie trawie mleka... i nie wiedzialam o jajkach... ale to zaden problem... na sniadanko bede wcinala...
Dzieki wielkie za te info... do tego winko na endo... moze bedzie dobrze w nastepnym cyklu...
 
Esch - na endo to i ryby dobre. Wlasnie dlatego dziennie pilam mala lampke wina i codziennie ryby zarlam. I endo mi ladnie uroslo - bardziej niz zwykle. Tzn zawsze mam ok endo bo jem duzo ryb ale teraz uroslo nawet wiecej jak pilam i ryby wcinalam do 13.5mm. Lekar dzis powiedzial ze jest perfekcyjne - w wielkosci i "ukladzie" (cos mi o ksztalcie i grubych sciankach opowiadal)

Jak mleka nie trawisz to zastap to wieksza dawka jogurtow, czy kefirow.
Duzo bialka...I pamietaj ze to nie jest dieta na codzien - ale tylko na czas rosniecia pecherzykow
 
Lolitka - strasznie miło słyszeć dobre wieści z lini frontu!! :-D Teraz tylko czekamy na mega informację o mega cudnej fasolce!!!!:tak:

Esch - a my zaczynamy wcinać ryby!! Siemie lniane już od jakiegoś czasu wcinam, może nie codziennie, ale staram się nie zapominać :cool2: Siemie o tyle lepsze od wiesiołka, że nie trzeba przerywać po owu.
 
Pozdrawiam z 3-stopniowej zimnej Danii wrrrr....

Esch - dasz rade kochanie choc wiem ze widok @ jest rozwalajacy


My jestesmy po biopsji juz. Laboratoium od razu po wyciagnieciu spermy dalo ja na looka pod mikroskop i powiedzieli ze cos tam jest. Ale czy beda sie ruszac to sie okaze jutro...


Boje sie bardzo jutrzejszej punkcji. Ten zabieg bez narkozy mnie rozbroil. Dzis widzialam 2 kobiety lezaly takie obolale w szpitalu po punkcji. Jest 1 pokoj tylko dla tych po zabiegu i wsie razem siedza (co za komuna) - tam siedzialam z moim po jego punckji bo tez musial chwile posiedziec. Mam isc jutro na 8.00 do szpitala, dasza mnie jakies kroplowki, morfiny i zastrzyki - pozniej zabieg i pozniej okolo godziny odpoczywania. Okolo 12 bede mogla isc do domu jak wsio pojdzie z planem

Dobre w tym wszystkim jest to ze lekarz ktory to bedzie robil - bardzo go lubie i jest doswiadczony. Ciesze sie ze w tym bolu to on bedzie przeprowadzal zabieg
 
Lolitka bede intensywnie jutro wysylala w Twoja strone pozytywne mysli od 8!!!! Bedzie dobrze!!!

A mnie lapie dolek przedmalpowy :-(
 
reklama
Kochana

A jak Twoj M? Czy troche Cie wspiera jak malpa nadejdzie ?
Wiesz, czasem sobie marze zebysmy wszystkie umialy po prostu o tym nie myslec i zyc...bez niepokoju, samotnosci w myslach, bezsilnosci

Ja sie staram zawsze obejrec komedie jak mi smutno - moze prozaiczne ale choc troche mi usmiech powraca na twarzy. Moze tez sobie zafunduj takie proste a przyjemne rzeczy - komedie i ciepla kapiel z babelkami
 
Do góry