reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch - wiesz....moze cos w tych badaniach jest z USA. Bo powiem Ci ze tutaj tez nikt nie bada wogole prl z obciazeniem. Nikt o tym tu nie slyszal wiec moze jednak nie jest to wiarygodne, skoro w niektorych krajach tego wogole nie badaja
Lolitka dlatego ja ciesze sie z tej podstawowej - bo jest piekna niemal w srodeczku normy :tak:

...hm... czyli ten cykl spisuje juz na straty... :(
Toska dlaczego... przeciez sama pisalas ze masz zaklocona tempke...
 
reklama
Toska - zaraz Cie pogonie z tymi bzdurami. Toc masz dopiero 7dpo !!!!. Tempka na @ spada na 1-2 dni przed @. Ponadto tempka jest nadal powyzej coverline wiec nie marudz bo pogonie

Esch - i tej wersji sie trzymajmy :) wiec wyniki do przodu
 
Lolitka tylko teraz jak zaczelam czytac o progesteronie to wychodzi na to ze ten niby pecherzyk o cechach LUF pozniej pekl... bo w 23 dc taka wartosc progesteronu to moze swiadczyc o tym ze owu byla jakies 8 dni temu...
Ja juz sama nie wiem....
 
Esch - ja mysle ze zaczynasz panikowac teraz. Wlasnie wyczytalam ze norma w fazie lutealnej dla progesteonu to 15-50...wiec jestes w normie kochana
 
Esch - kuzwa, spokojnie bo juz obie panikujemy i glupoty gadamy. 15-50 jest dla fazy lutealnej a Ty jeszcze owu nie mialas wiec czekaj....zaraz znajdziemy poziom dla przed owu. Chwile

Normy:
Kobieta w fazie folikularnej: 0,1-1,15 ng/ml (0,3-3,5 nmol/l)
Kobieta w fazie lutealnej: 3,15-21,2 ng/ml (9,5-63,6 nmol/l)


W jakich jednostkach masz to badanie ?
Czytam ze progestron ogolnie przed owu jet na bardzo niskim poziomie i zaczyna wzrastac na okolo 16 godzin PRZED owu....i piszac w innych jednostkach w fazie lut osiaga od 5 do 55mg....

kurna tyle tych jednostek ze czlek musi byc ostronzy co pisze
 
Ostatnia edycja:
Kochana ja raczej juz po owu... i patrze na normy dla lutealnej...
Wyciagnelam normy z tego laboratorium jakie mam wdrukowane na poprzednim progesteronie u nich robionym i dla lutealnej norma jest od 0,95 do 21 ng/ml...
Jak bym nie patrzyla to w normie mam tylko teraz kwestia tej nieszczesnej owu... czy byla cyz nie...

Tutaj masz aktualnego linka do mojego wykresu:
http://28dni.pl/Eschenbach/wykresy/2009-09-20
 
Ostatnia edycja:
Kochana...jak masz 11 to musiala byc owu...bo inaczej poziom progestronu bylby na bardzo bardzo niskiem poziomie.

a ja parzylam na ten ff wykres. mialas owu okolo 6 dni temu:)))))
 
Lolitka ff dawno nie uzupelnialam.... a na 28 dni prowadze na biezaco... czyli tez uwazasz ze ten pecherzyk ktory w pon mial cechy luf pozniej pekl?? I mogl do tych 20 mm dojsc jeszcze....
 
reklama
Kochana


Ja stawiam ze w zeszly poniedzialek mialas owu....ladnie tempeczka zaczela rosnac....wiec jestes 7 dni po i masz pika progesteronu....
 
Do góry