reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch - ciekawe ile ta prl wyszła? Mam nadzieję, że prawidłowa tak jak progesteron. A co łykasz na zbicie prolaktyny?:eek:
Krzynka na zbicie prl zazywalam przez 90 dni Castagnus... na poczatku cyklu skonczylam, odczekalam troche i teraz zrobilam badanie... okaze sie czy pomoglo to czy nie....

A wiec mam wynik: 16,2 i 198... ten drugi niestety bardzo niedobry :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Esch - no to progesteron mamy z glowy. Kiedy prl ?

Krzynka - pecherzyki moje beda rosnac 3 dni max bo pozniej biore zastrzyk na wywolanie owu i wtedy juz pecherzyki nie rosna w ciagu tych 36 godzin
 
Krzynka na zbicie prl zazywalam przez 90 dni Castagnus... na poczatku cyklu skonczylam, odczekalam troche i teraz zrobilam badanie... okaze sie czy pomoglo to czy nie....

A wiec mam wynik: 16,2 i 198... ten drugi niestety bardzo niedobry :(

No tak, mówiłaś kiedyś o castagnusie - jaka ja jestem rozkojarzona.:no:
Oj, wynik prl rzeczywiście nienajlepszy (o ile dobrze pamiętam, to ten po obciążeniu nie powinien przekraczać 10x podstawowego wyniku). A próbowałas kiedyś bromergon? On zbija tą wredną prl.
 
Krzynka nie probowalam bo wscieklam sie na gina... prosilam o drozszy zamiennik ktory nie jest az tak wielka trucizna i nie powoduje tylu skutkow ubocznych a ten usilnie kazal mi to zazywac... wiec recepeta poszla w kosz!!
Ja mam stwierdzona hiperprolaktynemie czynnosciowa... wiec stres, silne przezycia itp.. powoduja skok...
Ale z drugiej strony czytalam o badaniach w USA gdzie juz dawno odeszlo sie od badania obiazenia mcl bo nie jest wiarygodne.... Wazne ze prl przed obiciazeniem jest piekna - bo ona tez byla za wysoka....
 
Krzynka nie probowalam bo wscieklam sie na gina... prosilam o drozszy zamiennik ktory nie jest az tak wielka trucizna i nie powoduje tylu skutkow ubocznych a ten usilnie kazal mi to zazywac... wiec recepeta poszla w kosz!!
Ja mam stwierdzona hiperprolaktynemie czynnosciowa... wiec stres, silne przezycia itp.. powoduja skok...
Ale z drugiej strony czytalam o badaniach w USA gdzie juz dawno odeszlo sie od badania obiazenia mcl bo nie jest wiarygodne.... Wazne ze prl przed obiciazeniem jest piekna - bo ona tez byla za wysoka....

Moja bez obciążenia też zawsze była dobra. Ja zażywam pół tabletki bromergonu/dzień. Wcześniej zaywałam też z początku pół, potem nawet jedną... skutków ubocznych nie miałam żadnych, mimo, ze opis w ulotce mnie przerażał.
... Cięgle jeszcze nie dorwałam żadnego zielarskiego sklepu. Może jednak warto spróbować te zioła Sroki.... zawsze to zdrowiej...
 
Lolitka tez sie zastanawiam co z nia zrobic!!!! Ciesze sie na razie tym ze podstawowa jest piekna....

Krzynka zamow sobie przez internet.... nie bedziesz musiala apteki odwiedzac :-D

Nie wiem jak to jest z tymi temperaturami co i kiedy zaczyna rosnac/spadac bo wzielam sie za mierzenie pierwszy raz, tzn cykl :)

Toska tempka rosnie w okolicach owu... jak idzie @ to tempka spada.... to tak bardzo ogolnie...
 
reklama
Esch - wiesz....moze cos w tych badaniach jest z USA. Bo powiem Ci ze tutaj tez nikt nie bada wogole prl z obciazeniem. Nikt o tym tu nie slyszal wiec moze jednak nie jest to wiarygodne, skoro w niektorych krajach tego wogole nie badaja
 
Do góry