reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witam wszytkich :)
Chej Tośka witaj w klubie "Staraczek po 30-tce " ;) życzę powodzenia i przedewszytskim spokoju. :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: I nie nastawiaj się na nasolkę ... lepiej być mile zaskoczonym niż zawiedzonym ... a wszystkie przechodziłyśmy większe lub mniejsze "nakręcanie się ciążą" wiec wiemy jak to jest ....

Co do badań to tez myślę, że chyba powinnaś coś działać w tym kierunku. Moja kolezanka - tez po 30-tce - była u gina i powiedział jej, że jak po 3-4 cyklach nic nie idzie to warto już zacząć się badać ... tym bardziej, że na problemy ze staraniem wpływa tak samo wiek matki jak i ojca.
 
reklama
Wlasnie wrocilam z podgladania :-)


Nie jest zle. Pecherzyki zaczely rosnac na tyle, ze nie odwolaja procedury. Nie mam ich bardzo duzo - bo na dzien dzisiejszy 6 sie nadaje do wyjecia: 1x18mm, 1x16mm, 2x15mm., 1x14mm i 1x13mm. Lekarz powiedzial ze moze jeszcze 1 lub 2 podrosnie, ale ja nie bardzo w to wierze, bo one sa okolo 10mm a mam isc na podgladanie w srode i wtedy zadecyduja czy punkcja w piatek czy w sobote:-)

Wiec maja jeszcze 3 dni na rosniecie - zobaczymy co z tego bedzie. Najwazniejsze ze jest tych 6 ktore na pewno beda dobre. Nie jest to duzo, ale wystarczajaco :-)

Odetchnelam bardzo....bo moje szkraby sie wziely do roboty i urosly. Ufff


Esch - czekamy na Twoje wyniki. Zdawaj relacje wieczorem kiedy je bedziesz miala
 
Lolitka - nie było innej opcji...Musiały pęcherzyki urosnąć skoro tyle nas kciuki za nie trzymało!!!! A do środy napewno jeszcze ze 2 urosną...Czuję to!!!!
A teraz trzymamy kciuki za Eschenbach żeby jej wyniki były dobre!!!!

A ja ciągle w nastroju baaaaaaardzo pozytywnym, choć obawiam sie kilku następnych dni bo @ już za 10 dni....;-)
My mamy wstępnie umówione spotkanie z lekarzem pod koniec następnego miesiąca jakby fasaolki jeszcze nie było...Tym razem to badanka mojego P.
 
Progesteron juz mam: 11,2 ng/ml... ale teraz nie pamietam jaki powinien byc wynik swiadczacy ze owu byla :-( doktorek mowil ale ja nie zapamietalam :-(
Na prl caly czas czekam....
 
reklama
Lolitka - w 2 dni napewno jeszcze jakieś urosną!! A tak naprawdę, to jakbyś miała miec pobierane w piątek to tymardziej mają szansę!! :-D Będzie dobrze.
Esch - ciekawe ile ta prl wyszła? Mam nadzieję, że prawidłowa tak jak progesteron. A co łykasz na zbicie prolaktyny?:eek:
Tośka - jak tam nastrój?:cool2:
Agi - będzie dobrze, tylko się nie nakręcaj w żadną stronę!!:no:
 
Do góry