reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Wszystkiego Naj Naj Dagamit...Niech spełni sie to o czym marzysz najbardziej i to najlepiej jak najszybciej...Całuję mocno
icon7.gif
icon7.gif
icon7.gif
 
reklama
Niech nie zaglada. Chba faktycznie lepiej znoosi sytuacje bez BB - i chwala Bogu. Nie to co my zboczence :-)

A ja jutro na krew ide zobaczyc czy sie dobrze wyciszylam a poniewaz jestem pewna ze tak - to zaczynam stymulke od jutra:))))
Pozniej tylko skany pecherzykow ze 3 razy i punkcyjka (ktorej sie panicznie boje)
 
Lolitka, a po czym we krwi się widzi, że się dobrze wyciszyłaś?
Trzymam kciuki za wyciszenie, no i za dalsze etapy!
 
Za chwile bede sie zbierala do psychologa na wizyte... mam mega stresa co z tego wyjdzie:-(

Alisa moze masz racje... nie wiem... okaze sie w piatek...

Suri no tak jak owu mam kolo 16 dc (tak wynika z wykresow) to 2x6 jest 12... wtedy bedzie pecherzyk gigant :szok:
A nastepny monitoring mam w piatek wieczorem... wczoraj gin zadzwonil ze pomylil sobie dyzury i prosil zebym przyszla w piatek wieczorem do szpitala....

Lolitka kiedy wyniki??
 
No jestem

Troche zmieszana........


Wiec zaczynam dzisiaj stymulke...Krwi mi nie robili - tylko usg :szok: Za 6 dni mam isc na krew (nie na usg:szok:) zeby zbaczyc czy mam odpowiednia dawke leku przepisana. Dopiero 9-10 dni po stymulce mam usg :szok::szok::szok:

Zaczynam od bardzo malej dawki bo lekarz mi powiedzial ze dobrze reaguje na leki (skad on to wie skoro jeszcze nie zaczelam ich przyjmowac:szok:) i poniewaz jestem chuda - jest u mnie duze ryzyko hiperstymulacji. Na dodatek juz mam mnostwo jakis malych "cyst" w macicy i znich sie moze bagno zrobic. Wiec zaczelam od min dawki....

Tak jak sie ciesze, tak i niepokoje. Krew robiona zamiast usg to skandal dla mnie. Pierwsze usg tak pozno - zaraz przed punkcja to dla mnie niedopomyslenia. Ale maja taka procedure - i nic nie moge zrobic
 
Lolitka, guzik się na tym znam, więc pozostaje ufać, że oni tam dobrze się znają na swoim fachu. Faktycznie, trochę dziwnie z tym usg ?? Ale myślę, że dobrze, że uważają na dawki leku - dostosując do wagi pacjentki. Chociaż nie przeholują.

A ja odebrałam dziś wynik na posiew z szyjki, no i wyszła jedna cholera, czyli Escherichia coli i mam antybiogram. Cieszę się - jeśli w ogóle tak można powiedzieć - że nie ma tam Enterococcusa faecelisa, który przed wakacjami wykazał posiew z moczu.... Chociaż tyle...
Ale ogólnie, to już nie wyrabiam psychicznie - co te cholerne bakterie we mnie widzą????!!!!!!!????? Zeżreć mnie chcą czy co?????
 
Aliska

Jakies bakteryjne ataki Cie dopadaja - kuzwa, tez ze cel znalazly
Ale powaznie, zastanawiajace jest czemu masz te bakteria. Czy lekarz powiedzial od czego to moze byc ?

A co do mojej dawki - nie wiem...tak jak mowisz - trza choc troche zaufac. Bede od dzis miala 2 zastrzyki bo kontynuje poprzedni plus jeszcze nowy.
Pytalas co oni w krwi moga widziec - przy wyciszaniu poziom estradiolu Ci mowi o tym czy jest ok czy nie. To samo przy stymulce. Na kazdy pecherzyk przypada okolo 200 jednostek estradiolu wiec poziom jego Ci mowi ile potencjalnie masz pecherzykow i jak one rosna
 
Lolitka dziwne sa te procedury...

Alisa czyli to jest bakteria e.coli.... a moze masz za bardzo wyjalowiony organizm? Pij jogurt grecki (1 dziennie) on pomaga odbudowac naturalna flore bakteryjna.
 
reklama
Esch - mysle ze masz racje. Moze Aliska jest z deka wyjalowiona...A jogurty warto jest na kazda okazje

Co do moich procedur - to sa one normalne. I wszedzie sie patrzy na estradiol w ten sposob prz ivf - zawsze mowi o ilosci jajeczek i potencjalnym przestymulwaniu. Dziwne sa tylko te usg...ze malo...
 
Do góry