reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Suri, eh, to czekanie. Wykańcza mnie pomału... Jak tak dalej pójdzie, to sama na wątku zostanę:shocked2:;-)
Staram się za to wykorzystać na maxa ten "bezowocny" czas i wreszcie zacięłam się na dobre z ćwiczeniami. Jak rano pobrykam z brzuszkami itp., to cały dzień mam energii więcej do życia:tak:

Lolitka, super wieści po kontroli u gina. Jeszcze miesiąc i będzie pełny sukces!
A jakie badania masz jeszcze przed sobą?

Dagamit, to, ze masz taki ładny cykl i tak bardzo dobrze rokuje. Jak miałby być nie ten, to następny będzie jeszcze ładniejszy i uda się!!!!! Ja tam wierzę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alisa

Ja mam tylko progesteron do zbadania za tydzien i czekam na wyniki chlamydii i cytologie. Jak to wsio bedzie to wyniki sa wysylane do szpitala. Ten wyznaczy data zbadania nasienia i zrobia wstepna biopsje zeby zobaczyc czy oby napewno zolnierzyki sa. Jak beda to dopiero bedzie stymulacja

A ze progesteron za tydzien, a nastepna malpa za 2 tygodnie - nie zdazymy

ps. gin sie chyba pomylil mowiac ze mam owu na godzinach. 2gi dzien po wizycie na tempka nadal nie wzrosla - zawsze rosnie jak w zgearku. wiec moje jajko to chyba jakis potwor bo skoro 2 temu bylo 20mm to teraz okolo 23mm juz musi miec
 
Cześć, ja też jestem po 30 - mam 31 lat, a maluszek pojawi się ok. 25.10.2009 :). Pierwszą ciążę 2 lata temu straciłam, ale teraz wszystko jest w porządku. Widzę ogromną różnicę w moim zachowaniu wtedy i teraz. Wprawdzie poroniłam w 11 tc, teraz jestem w 24 tc ale całkiem inaczej do tego podchodzę. Jestem spokojniejsza i chyba bardziej realnie patrzę do macierzyństwa. Jednak wiek robi swoje ;-)I choć moje koleżanki mają już dzieciaczki w wieku przedszkolnym, ja nie żałuję, że troszkę później nam się udało:) Ważne, że b. chcemy tego dziecka i jesteśmy okropnymi szczęściarzami, bo już niedługo powitamy je na świecie:):):) Pozdrawiam Was wszystkie!
 
Ostatnia edycja:
Lolitko,

.... ale masz dorodne jajo! :happy2:
To faktycznie mało co już zostało do zbadania. Bo rozumiem, że wszystkie inne jak tsh, toxoplazmoza, cytomegalia, itp. już odfajkowane?
To już jesteś tak blisko!

Jakie postępowanie teraz "wdrożyłaś" - pamietam, że miałaś jakoś na miesiąc przed odstawić intensywne ćwiczenia? Jak Ci czas upływa?

Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie wszystkich przygotowań! :)
 
Ostatnia edycja:
Aliska - badania odfajkowane w tym sensie ze sa zrobione. Nie wiem jakie sa wyniki bo to wyslali do analiz a analizy jeszcze nie przekazaly ich do ginka.

Cwiczenia bede zarzucac, no ale mam jeszcze 6 tygodni do stymulacji stad tez chwilowo nadal cwicze

Z tych innych do podwyzszona ilosc bialek codziennie, cynk biore w tabletkach i omega 6, mniej kompa, winko codziennie na endo.

Ola, Suri - jak sie ciezarowki maja ?
Esch - jestes wogole jeszcze ?
Nicola - jak pojechala na te wakacje to juz wogole nie wrocila do nas
 
:-):-):-), Lolitko, to, że "mniej kompa", to nie musisz nawet pisać, bo wszystkie zauważyłyśmy :-D

A jak się ma wino (czerwone wytrawne?) do endo? Zapewnia lepsze ukrwienie?
My jesteśmy teraz mega-abstynenci z racji kuracji ;-)

Właśnie: gdzie jesteście 30tki? Zafasolkowane raczej usprawiedliwione, bo muszą się oszczędzać, ale pozostałe Panie??? Już na wakacjach? Ja wybywam za tydzień na tydzień, więc też nie będę zaglądać:cool2:
 
Witajcie,

Ja tylko na chwilke.... wwydziedziczylam mezula z kompa :-D

Lolitka jestem nad morzem i dostep mam przez komorek stad tylko na chwilke sie lacze i nawet nie mam czasu odpisac.... wracam 26 do Kraq....

pozdrowienia z Karwi dla wszystkich trzydziesteczek!!!!
 
reklama
Do góry