reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Carina witaj na naszym wateczku :tak:

Suri ja przestaje wierzyc ze mi sie uda.... :-(

Ola ja jutro mam chrzciny u brata mojego meza a w niedziele mam imieniny taty - wiec weekend imprezowy u mnie...
 
reklama
Witam dziewczyny! Dziś mój 11dc. Jestem świeżo po monitoringu. W sumie jest świetnie, bo po tym Clo mam aż 3 pęcherzyki - 1 w prawym i 2 w lewym jajniku. Ostatnio był tylko 1! Endometrium ładne, wszystko chyba ok. Testy owu na razie nic nie wskazują, więc gin kazała się wstrzymać do jutra z seksikiem. No ale od jutra to codziennie
wink.gif
Mąż już się boi :-D

Kolejne usg w czwartek - sprawdzimy czy pęcherzyki popękały i czy nie ma torbieli.
Na razie jestem dobrej myśli.
Trzymajcie się mimo paskudnej pogody!!
 
Dziewczyny, witajcie!! Nie uwierzycie, ale zrobilam dzis test i od razu wyszla druga kreska. A kupilismy go z emem przypadkowo, robiac zakupy w sklepie.
I szczerze mowiac, to nie sadzilam, ze wyjdzie pozytywny. Jedyne co bylo dziwne to to, ze od kilku dni brzuch bolal mnie tak jak w czasie @ tylko slabiej, ale @ nie przychodzila, no i nie bylo plamienia, ktore zawsze sie pojawia okola dwa dni przed.
A z drugiej strony, przez te testy owu bylam pewna, ze nie jestem w ciazy. A tu taka niespodzianka. Jeszcze to do mnie nie dotarlo.:baffled:
 
Suri

GGGRRRRAAAATUUUUUULLLACJE kochanie :-):-)


Boze - zaczyna sie wysyp fasolek u nas. Ale zaczepiscie. Jestem zazdrosna :crazy::-):-)
 
reklama
Suri!!!!! Super!!!!!! Niech żyje LATO 2009! Cieszę się razem z Wami:happy2::happy2::happy2:

Jejku, ja też chcę się jeszcze na to lato załapać...!!:cool2:
 
Do góry