reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczynki kochane, teraz wasza kolej!!
Prosze brac mi sie do roboty, bo wam nie odpuszcze i bede tu zagladac i tak.
Ja nadal nie wierze w to co sie stalo, nawet rano po przebudzeniu poszlam sprawdzic wczorajszy test;-) To tak jakby ktos powiedzial, ze wygralam wlasnie milion w totka:szok: Jutro zamierzam isc na bete, zobaczymy co wyjdzie.
 
reklama
ale jaja hihi
Suri gratul;acje!!
pędź szybko do lekarza bo może luteina byc potrzebna albo cos innego
i czekamy na relacje
no dziewczyny teraz to bedzie wysyp,zobaczycie
 
Witajcie,

Wczoraj w nocy wrocilam do domu bo strasznie rozbolalo mnie glowa. Przyjechalismy przed polnoca. A za chwile zbieramy sie do moich rodzicow na imieniny.

Suri gratuluje!!!!

Lolitko, Alisa to zostalysmy teraz My....
 
Witajcie!

Suri, uwierz, uwierz ;) Ja w sumie robiłam 3 testy, żeby uwierzyć ;)

Czekam na kolejne super wieści - betka! I tak jak mówi Ola umów się na pierwszą wizytę. I moja rada: nie słuchaj lekarza, jak powie, że kontrola raz w miesiącu wystarczy - jak chcesz co 2 tyg. to szturmuj śmiało dla własnego komfortu :tak:
I ciesz się, Dziewczyno, bo to WIELKA SPRAWA!!!!!:happy::-)

Pozostałe 30-tki: Jest dobra passa - wkrótce i my na betkę iść będziemy ;-)
 
Witajcie!! Dziewczyny, strasznie sie denerwuje. Bylam dzis rano na pobraniu krwi i teraz musze czekac jeszcze ok. 4 godziny na wynik bety.
Teraz rozumiem, Ola, przez co Ty przechodzilas.:tak:
Dagamit, oby cudowne clo zadzialalo w tym cyklu u Ciebie:-)
 
reklama
Do góry