reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam, witam, Was kochane, głowa nie boli, "jest dobrze, jest dobrze, ale nienajgorzej jest" jak śpiewa Andrzej Grabowski :-D (znacie to: "Jestem jak motyl"?)

Super wczoraj było!!! Rozkręcił się nam wątek 30tek, nie ma co! Zapraszamy do nas!

Lolitka, podejrzewają nas o słabe głowy!!!
Eschenbach, wygląda na to, że zbierzemy paczkę 30tek i przyjedziemy na paradę smoków:happy2:
Nikola, no ja jestem z Łrokloł na Dolnym Śląsku :-D, a Ty z "Góry" tej krainy?

Fakt, bardzo się cieszę, że skierował mnie na badania. Chociaż mam wrażenie, że coś się w tym temacie dzieje i że nie czekam z założonymi rękami...

Eschenbach, ... ja też jeszcze mojego M. pomolestowałam...:-):-D:-D

Nikola, Eschenbach, a kiedy dokładnie te smoki w Kraqu się zlatują?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale sie ucharalam jak glupia. Duzo rzeczy przeniesione do nowego domku, ale niezle umeczona teraz jestem....
 
Muszę zrobić posiew z moczu i.... (kurcze, nie mogę go rozczytać:dry:)chyba antybiogram. Poza tym sprawdzić w wymazie z tarczy szyjki, czy nie ma przypadkiem chlamydii i ureaplazmy.

Zrób koniecznei te wymazy, bo ja jak zrobiłam i okazalo się, że mam gronkowca to byłam mocno zdziwiona - nie mialam żadnych objawów!
Po kuracji antybiotykowej dla mnie i męża od razu zaszlam w ciążę - kilka dni po ostatnim antybiotyku. Wprawdzie poroniłam, no ale zaszlam. Gin stwierdziła, że to mógł byc m.in.powód długich starań.
 
Dziewuszki, od popołudnia nie działał mi internet. Już się martwiłam, że pijecie beze mnie:-D:-D:-D

Dagamit, dzięki, zrobię te zlecone mi badania jutro i pojutrze. Nie ma na co czekać, bo dołem brzucha czuję, że może @ nieługo się zjawić, a wtedy nici z badanek.,

Lolitka, opowiadaj o jaki domek chodzi. Wczoraj za to nawet toast wznosiłyśmy, ale tempo było takie szybkie, że nie dopytałam Ciebie co i jak??

Wiecie co, byłam dziś na zakupach w Tesco. I łzy mi w oczach stanęły. Biegło za mną małe może dwuletnie dziecię z kręconymi kędziorkami i wołało "mama, mama"..........
Nie odwróciłam się nawet, bo to przecież nie o mnie chodziło... Ale z tyłu szedł mój M. i wszystko widział: ponoć maluchowi się naprawdę pomyliło, bo potem mój M. widział go już z jego mamą, też blondynką i nawet podobnie ubraną..... Eh, ile bym dała, żeby usłyszeć wreszcie to "mamo"....

[Po kilkunastu minutach:]

Śpicie?

[i po kolejnych minutach...:]

Chyba jednak śpicie.... No, to kolorowych snów i do jutra!:blink:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

Ja tylko na szybko bo musze sie zbierac do pracy a jestem spiaca okropnie. Wrocila o 0.30 do domu. Koncert byl fajny - zobaczymy jak bedzie dzis... Ale pewnie wroce dzis po pracy i pojde spac:tak:

Lolitka no myslalam ze odchorowujecie impreze :-D

Nikola no to mam nadzieje ze uda Ci sie zagladnac do Kraq :tak:

Alisa oby sie udalo Wam wybrac.... no i zeby pogoda dopisala :tak:.. a smoki zleca sie 7.06... podam Wam tez godziny bo powinnam lada dzien dostac rozpiske.
No i ja nie spalam wczoraj tylko bylam jeszcze w pracy :tak:
 
No proszę, co ja widzę....jakie tu są poranne ptaszki :) Sęk w tym, że pewnie nie z wyboru tylko z musu :-D

To tak jak ja. Nie cierpię wcześnie wstawać, ale trzeba zrobić co do człowieka należy i będzie weekendzik. A jutro wreszcie dłużej pośpimy :-) Wiecie tak się zastanawiam jak ja jestem takim śpiochem to jak będe miała takie maleństwo jak ja wydolę:confused: Mam sąsiadkę, która mieszka pode mną i ma właśnie takie m-cznego brzdąca, który nie dość, że nie chce spać (lub śpi o dziwnych porach) to w dodatku ma straszne kolki :-(Aż jej współczuje, bo niestety u mnie cały czas słychać jak mały płacze. No i w żaden sposób nie można niestety pomóc.

Eschenbach ja też mam nadzieję, że już niedługo uda mi się odwiedzić Kraq, bo już mnie tam dawno nie było

Lolitka200 Ty to pewnie, jak zrozumiałam, wprowadzasz się do nowego domku.Ale się masz super...też bym chciała:tak:

alisa79 a ja byłam we Wrocławiu jakieś 2 tyg temu, bo mój M jeszcze nigdy tam nie był. No i wycieczka skończyła się na przeglądaniu rynku nieruchomości. Mieszkania niestety są cholernie drogie, ale powiem szczerze, że tak go wzięło, że mógłby wszystko rzucić i zacząć nowe życie w tym mieście. Ja też jestem pod jego wrażeniem. Jest piękne :-) Ja też jak widzisz pochodzę ze śląska, ale właśnie z tego górnego :)
 
Aliso, Nikola
No wprowadzam sie do nowego domku. Zadna duza zmiana, bo na tej samej ulicy :-) Ale dom mi sie bardziej podoba, i jest wiekszy ogrod i taras. Dom mamy pod lasem, 100 metrow od morza bo ja lubie nature. I tak sobie marze teraz byc zafasokowana, bo w takich warukach czlowiek i spokojniejszy itd. Domek jest duzy, za duzy jak dla nas - ale takie zycie :-) Zaraz zaczynamy przenoszenie reszty gratow i spacki tam beda dzisiaj.
Jak sie nie odezwe wieczorem, znaczyc bedzie ze Neta nam jeszcze nie podlaczyli (choc firma obiecala dzisiaj przyjechac). Wiec nie boj nic, jak bedzie picie to pijta - ja nadrobie w sobote


Nikola
Ja tez lubie spac i mam takie same mysli jak Ty - jak ja to bede znosic ?:) Ale wiesz, jestem pewna ze sie zmienimy o 100% i wstawania bedzie latwe: jak mus to mus. Moze glupi dam przyklad ale jak kupilam swojego pieska - 8 tygodni - on siusiac musial co 2-3 godziny przez 1 miesiac...I zgadnij kto w nocy wstawal po 3 razy z usmiechem na twarzy ? Mysle ze z brzdacem bedzie jeszcze latwiej i przyjemniej :-)


Eschenbach
Fajowsko ze sie dobrze bawilas. Chociaz fajnie czas spedzilas na koncercie (nawet jesli to msui byc praca)
 
Nikola oczywiscie ze ja ranny ptaszek z musu.... bo jak nie trzeba to mnie wolami z lozka mozna zciagac :-D:-D:-D

Lolitka no ale mam nadzieje ze w weekend neta juz bedziesz miala!!

A dzis wieczorem znowu na koncert.... tym razem "Przyczajony tygrys ukryty smok".... a jutro Tolkien - "Dwie wierze"
 
reklama
Wlasnie zadzwonili, ze maja opoznienie z dostawa Neta i bede go miala we.....WTOREK

Co za shit. No bede do was wpadala zeby sprawdzic co i jak, ale tylko raz dziennie. Bo do konca miesiaca mam 2 domy i w starym net mam :)
 
Do góry