reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam :-)
No właśnie widzę, że coś cichutko tutaj na 30-stkach. Ja kolejny cykl starań, @ jeszcze nie ma, robiłam test i 1 kreska. :-(Znowu mi się cykl rozregulował tak jak w ostatnim miesiacu.:baffled:
Przez to że kolejny miesiąc nie ma fasolki, coraz więcej mam myśli, że naprawdę coś ze mną jest nie tak. Za miesiąc kończę 32 lata i strasznie mnie to przeraża, że czas tak szybko leci...
Pozdrawiam wszystkie 30-stki
 
reklama
A ja se czekam nadal na swoje procedury, wiec bez testowania/wyliczania itd. Choc pod tym wzgledem dobrze :-)
 
Witajcie,

Ja tez tu od czasu do czasu zagladam....

Suri ja dalej 30-stka staraczka :tak:

Bajeczka ja w tym roku koncze 33 :-(
 
To i ja witam się ponownie po dłuższej przerwie... Może mnie jeszcze pamiętacie?
Moje marzenie urodzinowe spełniło się i dostałam najpiękniejszy prezent jaki może być: w trzydzieste urodziny byłam przeszczęśliwa, bo byłam we wczesnej ciąży. Byłam... Niedawno poroniłam...- jak przeczekam ten trudny czas, zregeneruję się i dostanę zielone światło, to na nowo zacznę starania... Więc tym bardziej zostanę po raz pierwszy mamą po 30tce... Nie tracę nadziei.....
Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Eschenbach, dziękuję Ci, Kochana! Jakoś się trzymam - muszę w końcu zbierać siły na dalsze starania... Będziemy walczyć dzielnie! Dobrej nocy :)
 
Aliso


Bardzo mi przykro z powodu poronienia. Ciesze sie ze odzyskujesz sily,nie zalamalas sie calkowicie i znowu "startujesz" ze starankami
Powodzenia !
 
Aliso


Bardzo mi przykro z powodu poronienia. Ciesze sie ze odzyskujesz sily,nie zalamalas sie calkowicie i znowu "startujesz" ze starankami
Powodzenia !

Lolitko, dzięki... Ze starankami muszę, niestety, poczekać, co nie przychodzi mi łatwo :no: Zobaczymy, co lekarz na kontroli mi powie.

Twoje lato się zbliża (pamiętam:happy2:) - jak Twoje poczynania? Trzymam mocno kciuki!
Pozdrowienia!
 
Aliso

Zbliza sie duzymi krokami - choc nie tak duzymi jakbym chciala.
2-go czerwca mamy pierwsza wizyte u lekarza. Nie wiem jak dlugo to bedzie wsio trwalo. Lekarka mowila niby ze na sierpien sie powinnismy wyrobic, ale ja cos czuje ze to raczej bedzie wrzesien. No ale zobaczymy kochana

Dzieki za pamiec !
 
reklama
Cześć trzydziestki.Ja w sierpniu kończę 32 lata we wrześniu urodzę pierwsze dziecko.Starałam się 2 lata setki badań ,nerwów,byłam blisko załamania że się nie udaje,rok temu przeszłam ciążę pozamaciczną ,usunięto mi jajowód tak więc moje szanse spadły o 50 %.I poddałam się ,udpuściłam nie liczyłam już dni płodnych odstawiłam testy owulacyjne.Odpuściłam.I tak zaszłam w ciążę nic na siłę co ma być to będzie.Powodzenia Staraczki !!!;-)
 
Do góry