reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hej dziewczyny
dostałam namiar na podobno bardzo dobrego lekarza ale on aż z Krakowa,a ja z Dolnego Śląska i sama nie wiem czy tam jechac czy nie...bije się z myslami bo jeżdze do tych lekarzy ale tak naprawde to u każdego byłam 1raz,moze 2.Zdaje sobie sprawe z tego,że to nie tedy droga ale ciągnie mnie,żeby tam do niego pojechać
 
Ola nie znam i nie slyszalam o Nim.... A w czym sie specjalizujei gdzie przyyjmuje??
Moze sie wybiore i sprawdze go.....
 
Hej, dziewczyny! Co tak cicho? Czyzbyscie wszystkie wyjechaly na weekend majowy?
Czy znacie moze jakiegos dobrego lekarza w stolicy? Bo postanowilam, ze czekam do @ i jesli tym razem sie nie uda to zmienie moja gin, a moze od razu udam sie do ktorej z klinik nieplodnosci.
 
Witajcie,

Ja wlasnie wrocilam z dlugiego weekendu. Moglam zapomniec o pracy, spotkalam sie znowu ze wspanialymi ludzmi, poimprezowalam....dzialo sie, dzialo ;-):-D
 
Witajcie dziewczynki :)

No to majówka już za nami choć teraz dopiero zacznie się grilowanie i spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu :)

Ja 3 dni spędziłam grilując i jeżdżąc na rowerze. Ten wolny czas tak mi zleciał, że aż nie mogę się nadziwić, że już jest poniedziałek. No i znowu trzeba czekać do następnego weekendu :( No, ale takie uroki naszego życia.

Co do Duphastonu to ja mam niezbyt dobre wspomnienia z nim związane. Niestety rozregulował mi cykl na maksa. Doszło do tego, że plamienia, które miałam w cyklu zamieniły się w delikatne krwawienia :-(. No i to trwało dość długo. Okres dostawałam normalnie potem miałam dzień lub dwa przerwy i później znowu plamienie, krwawienie i tak do następnej miesiączki. Masakra!!! Oprócz duphastonu brałam też clo, którego wogóle nie powinnam przyjmować, bo cykle owulacje miałam prawidłowe. Teraz to już wiem, ale wcześniej za bradzo ufałam lekarzowi. No i teraz mam za swoje.

W końcu poszłam do innego lekarza no i staranie o dzidzię zostało odłożone. Dostałam tabletki anty na uregulowanie tego wszystkiego i pół roku niestety muszę je brać. W tym miesiącu to już ostatnie opakowanie. No, a później zobaczymy czy organizm już wpadł w swój rytm. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo jeśli wszystko będzie w porządku to będziemy robić m-c przerwy i do roboty ;) Oczywiście wszystko wg zaleceń lekarza :tak:

A jak Wy spędziłyście te wolne dni? A może, któraś zobaczyła już dwie kreseczki na teście?:-)
 
reklama
Hej, czyzby nie bylo juz 30-tek starajacych sie o dziecko? Widze, ze watek przymiera ;) Jak wasze starania dziewczynki? U mnie niestety bez zmian i teraz zaczynam kolejny cykl. Nadal jestem dobrej mysli i mam nadzieje, ze tym razem sie uda. Odezwijcie sie czasem :-)
 
Do góry