reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Alek konik polny w odróżnienia od konia zębów nie ma-nie ugryzie:-D:-D:-D Wracaj na balkon zamknij oczy, a konik zagra na skrzydełkach:tak: Miłego odpoczynku:-)
 
reklama
Ewo dzieki za dokładną relacje. Ciesze sie ze wszystko przebiegało tak jak opisałas. Zasłuzyłyscie na swietna opiekę:tak: Pozdrawiam.:-)
Esch tez wtrącę swoje 3 grosze;-):
wody min do mycia zebów wcale nie musisz zabierac z Polski:no: W Dominii bedzie na Ciebie czekała w pokoju hotelowym - co dzień donosza nowe butelki.
Co do klapeczków to zdecydowanie takie jak na rafę (kryte):tak: tez mozna kupic za grosze w hotelu. Mój maz płacił około 10-12 USD.
Kochana, tak sobie pomyslałam że skoro teraz "nie czujesz tego urlopu" to bedzie fajnie. Odpoczniecie i wrócicie całkiem "nowi" :-D:-D:-D
Alek koniki są fajne:-D I te małe 10 centymetrowe i te całkiem duże:-D

Pozdrawiam :-)
 
Dzień dobry :-)

Ewuś wspaniały opis super porodu:-). Mam nadzieję że i do nas kiedyś dojdzie taka fachowa i miła obsługa w szpitalach. Świetnie że poród tak miło wspominasz. Pogłaszcz Adriankę od e-cioci :-) Dobrze że szybko wracasz do sił po cc. Ja się właśnie tego boję jak szybko się pozbieram po cc. A jak sobie radzisz w tych pierwszych dniach w domu z malutką? Pewnie już sobie zdążyłaś większość zorganizować;-)
Aleczku tak jak Sensi pisze nie ma się czego bać. Te duże koniki polne nie są w ogóle groźne :tak: Zresztą na pewno zaraz sobie poleci ;-)
Esch udanych szybkich zakupków przed wyjazdowych :-) A poza tym zawsze się czegoś zapomina na wyjazd :-D Ja nawet ze zrobiną listą potrafię czegoś zapomnieć;-)

Piszecie tu o ogóreczkach na różne sposoby. Na szczęście mama mi dzisiaj przyniosła takie małosolne świeżo kiszone :-) Mmmmm ale mam wyżerkę :-p:-D
Ja ostatnio to nie potrafię się obejść bez pomidora:shocked2: Normalnie jak w ciągu dnia choć jednego nie zjem to jestem jak na głodzie :-D
 
Monik ja żyję tylko na pomidorach, czereśniach, czarnych borówkach i malinach :-):-D:tak:;-)

Oluś mam tak jak Ty - pająki, koniki,ćmy, chrabąszcze, nawet duże komary :-D:tak: obrzydliwstwo - to chyba w naszej psychice siedzi :-)

dziewczyny ja nie mam jeszcze wózka :-(

podoba mi się wiele ale albo nie mają wszsytkich funkcji na których mi zależy albo w realu wygladają fatalnie - jakby sprane 4-krotnie były ................ taka teraz moda chyba?

ostatni hit to Mutsy ---------tak tylko pokazuję ( bo gondolka dla malutkiej istotki a mój synuś to raczej malutki nie będzie)

..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: 4RIDER głęboko-spacerowy
 
A poważnie rozważam ten:

..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: BOLDER 4 2008+ torba GRATIS!

albo X-landera X3 ale on nie ma spacerówki tyłem do kierunku jazdy nie wiem czy to jest aż tak istotne.
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: Wózek X-landerX3 z gondolą

no i podoba mi się też nieustannie bebecar ale on jest już droższy i na żywo taki własnie namiotowy - gruba koszarowa tapicerka

..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: VECTOR AT głęboko-spacerowy


Może mamusie mi jakos pomogą - co jest ważne a co jest bajerem????za który się płaci??
 
Aluś ja mam na balkonie zaprzyjaźnionego konika polnego. Mieszka z nami już ponad tydzień, oczywiście ma na imię Filip:-)Jest zupełnie niegroźny i samowystarczalny:-DJak Twój psiunio?
Anusieńko wszystkie wózki podobają mi się. Tylko dla mnie niestety za ciężkie. No i oczywiście ceny bardzo zróżnicowane. Ten Bolder jest chyba fajny i cenka przystępna.
Esch ale Ci fajnie. Nie martw się, jak czegoś zapomnisz najwyżej dokupicie na miejscu.
Monik, Vonko czy Wy już macie jakieś typy wózeczków?
Sensi jak przebiega budowa domku?
Majeczko solidna ta wyprawka:-D
Moniś:happy2:
Ja jutro mam Usg połówkowe i troszkę zaczynam się denerwować:baffled:
 
Aniu, mnie ten trzeci najbardziej sie podoba :-).
zreszta w tych cenach chyab jest już jakiś wybór?
a spaceróka tyłęm do kierunku jazdy jest ważna, bo młodsze dzieci lubią widzieć mamę :-). ja dopiero jakies 3 miesiace temu przełożyłam spoacerówka do przodu
 
Ostatnia edycja:
Anusieńko- skurcze odczuwam jako delikatne bóle takie jak na @ no i wtedy pojawia sie tez ból krzyża taki typowo @-owy. KTG miałam robione ale akurat wtedy skurczy nie odczuwałam. Ginka mówiła ze to skurcze to normalka byle by nie były regularne i za bardzo bolesne. no i trzeba uważać czy przypadkiem nie pojawia sie plamienie. A ty na kiedy masz termin.?

Maniołeczku to trzymam kciuki za przyszłą środę.

A wózek kupiłam polski (dwufunkcyjny) firmy Jedo Jędroch Bartatina taki na bardzo miękkich wahaczach i dużych pompowanych kołach a na dodatek zielony :-) Doszłam do wniosku że to dziecku ma być bardziej komfortowo niż mi, dlatego dlatego duża gondola i bardzo miękkie zawieszenie były dla mnie ważniejsze niż futurystuczny wygląd, skrętne koła czy waga wózka..

a w ogóle to ostatnio znowu dopadły mnie hormonki i stałam sei bardzo nerwowa :baffled:i płaczliwa:-(
 
Wlasnie wrocilam po zakupkach, nie mamy jeszcze tylko zrobionej wymiany no i przewodnika dzis nie zdazylam kupic...:wściekła/y: Co do pakowania to hmmm.... rzeczy z szafy wyjete, poprasowane ale nie spakowane.... Leki kupione - znajomi zalatwili mi recepte na nifuroksazyd...

Ewcia to teraz czekamy na fotki....
Aaaa... mialam Ci sie pochwalic: brat mojego meza we wrzesniu wyjezdza do pracy do Kanady. Bedzie mieszkal i pracowal w Calgary wiec jest szansa ze moze sie do Niego wybiore...

Elzbietko dzieki za rady.... wlasnie kolezanka pozyczyla mi takie zabudowane butki a maz tez kupil sobie takie plastikowe z palcami i pieta.

Anusienka we trojke powiadasz.... a co ja bym biedna w zimie zrobila....:-:)szok:

Moniolek ja jeszcze dostalam od sasiadki przepis na ogorki "na krzywy ryj". Tez sa przepyszne a jakie super jako zakaska do wodeczki....:tak:

Aleczku no ja wlasnie przez kawusie nie spakowalam sie dzis :-D:tak: poszlam do sasiadki na szybka kawe i.... siedzialysmy tak 2 godziny :-D:-)
Wylatujemy jutro o 21.30. Na lotnisku mamy byc o 19.30. Jeszcze pasi na bezclowce "zakupki" zrobic.
Nie boj sie pasikonikow.... u nas to sa malenkie... jak bylam w Czarnogorze to dopiero byly kolosy!!!!

Vonko z woda to kilka osob mnie ostrzegalo zeby nie korzystac z tamtejszej - nawet mineralnej... stad mamy zamiar zabrac z Polski....
Powiadasz "calkiem nowi" hmmm.... :-D:-):tak:

Monik no mam nadzieje ze nie zapomne niczego.... najwazniejsze zeby aparatu nie zapomniec :-D:-)

Antila trzymam kciuki an Wasze USG!! A o ktorej masz... moze jeszcze przed wyjazdem zdaze doczytac...
 
reklama
witajcie wieczorkiem:-)
poleciała sobie ta paskuda, ale dopiero przed 17:wściekła/y: jak mąż wrócił z pracy, to kazałam mu porządnie przejrzeć balkon, czy aby gdzieś nie siedzi, na szczęście już go nie było:-D a mąż miał radochę ze mnie, z godzinę rżał:-D
Esch no mówiłam, że kawka humor poprawia:tak::-D a jutro Kochana to Ty się zdążysz i wyspać, i spakować, nie mówiąc o wymianie i przewodniku:tak: krem z filtrem macie?? i koniecznie coś na głowę- chustka, czapeczka, kapelusz szmaciany i noście koniecznie cały czas, bo ostatnio moja koleżanka wróciła z Egiptu z poparzoną skórą głowy:szok: jak nurkowała, to jej słońce czubek głowy tak spaliło, że mało jej włosy nie wypadły, 3 dni tamtejszy lekarz smarował jej głowę jakąś maścią i pomogło:tak: no i nie zapomnijcie o aparacie:-) bo ja już czekam na fotki:tak: i życzę Wam super wypoczynku, niezapomnianych wrażeń i jak najmilszych chwil we 2;-):happy: słonka Wam nie życzę, bo na pewno tego nie zabraknie:-D
Antilkomocno trzymam kciuki za usg, napisz zaraz po wizycie:-)
Anusia fajne te wózki:tak: jak ja się cieszę, że będziecie mi mogły doradzić, jak ja będę kupować;-):tak:
Vonko, Monik ja wiem, że te koniki nie gryzą, ani nie połykają w całości, ale ja panicznie się boję robactwa, im większe, tym bardziej:szok: brrrrrr..

miłej nocy Kochane:-)
 
Do góry