reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Aleczku betka pieknie rosnie!!!!

Antila na al. Pokoju to jedna z pieciu przychodni, jeszcze Klinika Krakowska, na Zachodniej, na Europejskim i w Philp Morris...
A co do koncertu - to wlasnie robie kolejne zmiany. Organizator godzine temu zmienil godziny i ilosc ludzi... ehhh... najpierw przestawima ludzi, potem odowluje a teraz szukam znowu.... co za burdel!!!!!
 
reklama
Aluś super!!!:-):-):-)

Chart.aspx
 
witam...
Alek-super betka :-)
Esch-super,ze z noga ok i obylas sie bez antybiotykow... ja na leki juz patrzec nie moge i kto powiedzial,ze ciaza to najbardziej naturalny stan ? nigdy w zyciu tylu lekow nie bralam jak przez te ostatnie kilka miesiecy,no ale jak nie ma wyboru to trzeba....
za chwile ide na usg i zobaczymy jak to moje dziecko nabiera cialka,;-):-D:-D.... coby nie za duzo ;-):-D....
 
Cześć :-)

Aleczku super betka :tak: Teraz czekamy na pierwsze USG :-)
Esch... popatrz taki mały pajączek/owad a takie szkody robi :szok: Dobrze że już jest lepiej i nie trzeba żadnych lekarstw :tak: Moją kolerzankę kiedyś pająk ukąsił też w stopę i takie ceregiele z tym miała, że aż musieli jej kawałek ciała wycinać bo zaczęła się martwica robić.
Ewuś właśnie ;-) miał być stan błogosławiony a mamy co chwilkę zmartwienia i lekarstwa. Na szczęście Tobie to już tylko trzy i pół tygodnia zostało :-) Jak to szybko leci ten czas :rofl2:
Antilko jak dzisiaj brzuszek? Mam nadzieję że już jest w porządku :-) Mój natomiast to tak skacze od kopniaczków lokatorki że nawet w nocy się budziłam :-D
 
Monik dziękuję, dzisiaj brzuch całkiem nieźle :happy:Czekam z utęsknieniem na jakieś konkretne ruchy maluszka, bo nadal nie jestem pewna tego, co czuję.
 
Witajcie!
Ewcia uśpiona, ale coś w ostatnie dni są kłopoty i się kilka razy budzi popłakując zanim zaśnie na dobre, trzeba ja przytulić jescze albo dać cysia... W sobote mamy wesele, idziemy tylko na kilka godzin, a z Ewunią ma zostać teściowa. Trochę sobie tego nie wyobrażam, a z drugiej strony bardzo potrzebuję takiego oderwania się. Dziczeję:-D, ostatnio mąż późno wraca, bo trudny ma okres w pracy, a ja sama z Ewcią i już coraz gorzej mi z tym. Na szczęscie w przyszłym tygodniu ma być lepiej i będzie wracać o zwykłej porze.
Aluś świetna betka!:-):tak:Czekamy na usg:))), ciekawe ile tych maluchów:-)
Antilko to już lada dzień będziesz pewna, że to Twój maluszek daje znaki:tak:A może Twoje dzieciątko nie będzie bardzo nockami rozrabiać, to prawda te noce są niełatwe, chociaż z tego co słyszałam od innych mam my nie mamy tak źle z Ewcią.
Monik nocny marek:)
Esch Ewcia po szczepieniu całkiem dobrze, trochę marudziła, ale to chyba brzuszkowe lub ząbkowe sprawy. Chociaż ząbków nie widać, ale lekarka mówiła że sporo wcześniej mogą dziąsełka dokuczać.
Vonko Onna Ewo i inne 30steczki dobrej nocy!
 
Witajcie,

Prosze Was trzymajcie kciuki za cala ta impreze bo dzis duzo zlego sie nasluchalam....:szok::wściekła/y::no::crazy: chyba do niedzieli nie bede w stanie zmruzyc oka... zeby to juz sie odbylo i zebym szczesliwie wyplacila wszystkich ludzi!!!!:crazy:

Najeczko a smarujesz czyms Ewuni dziaselka???

Ewa jak USG??

Alus i co z Toba???

Monik pajaka smierc :laugh2::tak:
 
Witajcie :-)

Oluś piękna beta też jestem ciekawa ile maluszków rośnie sobie w brzuszku :tak:

Eschen nic się nie martw na pewno masz wszystko dopięte i zorganizowane, koncertu zazdroszczę :zawstydzona/y:

Najeczko super, że z Ewcią już lepiej

Ewa jak po USG, ile waży mała?

Anuś hallo

A ja chyba wkroczyłam w ten najtrudniejszy okres, nie mogę spac, nogi mi puchną masakrycznie, pięty zaczynają pękac - moze macie jakieś skuteczne sposoby Mała wypycha się co wygląda bardzo komicznie - wczoraj wieczorem ułożyła się po jednej stronie brzucha a druga czesc była nieproporcjonalnie płaska :laugh2: ogólnie czuję się jakbym ważyła tonę na szczęście już bliżej niż dalej no i modlę się o odrobinę ochłodzenia :tak: W środę do lekarza sprawdzimy ile nasze maleństwo przybrało od ostatniej wizyty. Miłego dnia wszystkim
 
reklama
Moniolku ja moze i mam wszystko przygotowane tylko organizator straszanie miesza (np. wczoraj w nocy o 22 powiedzial ze na dzis na 14 ma byc 100 osob zamiats umowionych wczesniej 50). A do tego cos mieszaja z kasa dla ludzi - i tego sie boje najbardziej!!!
 
Do góry