reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie Kobitki:-)
no nareszcie mam trochę czasu, żeby spokojnie usiąść i popisać do Was:-)
Ewuś rany! Ty zaraz rodzisz:szok::-D no ciekawe, czy zdążysz z tym wtorkiem;-):-D
Antilko biedaku należałaś się w tym szpitalu:-( a jak się teraz czujesz? jak brzuszek, lepiej trochę? odpoczywasz mam nadzieję:tak: co do fajnego miejsca, to ja polecam Augustów nad Neckiem:happy:
Esch a dziś koncert Celinki:-) i będzie po kłopotach:tak: a jak tam ,,zawieszenie broni''?;-) no i jak noga??
Monik gratuluję Córeczki:happy:
Vonko a Tobie gratuluję Synka:happy:
czy imiona już wybrane?:-)
Anusia usg mam we wtorek, już się nie mogę doczekać:happy: mam oczywiście nadzieję, że będzie wszystko dobrze:happy:
Moniś no Ty też już ,,na wyjściu'':szok: rany! jak to szybko zleciało:szok::-D pięty proponuję smarować dobrym kremem do stóp, na noc grubo i zakładaj skarpetki bawełniane, żeby się lepiej krem wchłoną:tak: a jak się czuje Tata??
Najeczko na weselu na pewno będzie fajnie:-) potrzeba Ci takiego oderwania:tak: a planujecie jakiś wspólny dłuższy urlop? :-)
Sensi nasza ,,mleczna ekspertko'' a czy w ciąży można pić activię?:-)
Kajduś czy Ty jeszcze leniu****esz?;-)
Onna lepiej zrób te badania i nic się nie stresuj, na pewno wszystko będzie dobrze:tak:

A ja mam wilczy apetyt:szok: jak tak dalej pójdzie, to aż się biję myśleć ile mogę przytyć:szok::-D poza apetytem i straszną sennością w godzinach popołudniowych czuję się doskonale:-) zero mdłości, zaparć, itp. za to cycki mi urosły:zawstydzona/y::-D a! i trochę mnie wypryszczyło :baffled: czekam z utęsknieniem na usg, żeby zobaczyć, czy wszystko jest ok? w piątek moja koleżanka z pracy urodziła bliźniaki- chłopczyka i dziewczynkę:happy: ciekawe, czy i u mnie będzie podwójne szczęście;-):-D

Buziaki dla Was:-) miłego wieczorku:-)
 
reklama
Ewo dzięki :-)Zupełnie nie pomyślałam, że homologacja jest potrzebna. Muszę się zorientować co i jak.
Aluś jeżeli tylko masz apetyt to jedz:-)ja przez pierwsze 3 miesiące wciskałam w siebie jedzenie na siłę. Który to będzie tydzień we wtorek?
Co do Augustowa proponujesz, jakiś konkretny ośrodek?
U mnie ok brzuszek czasem twardnieje, ale bardzo leciutko:happy:
 
Witam

Dziękuję bardzo za rady, dzisiaj kąpiel w soli + posmarowanie kremem, Anuś kosmetyczka odpada za bardzo się wstydzę :zawstydzona/y: muszę najpierw "ponaprawiac stopy metodą domową"

Eschen mam nadzieję, że wszystko w porządku.

Oluś co Ty się teraz przejmujesz kilogramami, najważniejsze że wszystko dobrze :tak: a z moim tatą mam nadzieję, że już będzie dobrze.

Ewo u Ciebie widzę też gorączka przedurodzinowa ;-)

Anuś u nas pokój na zicher :-D a Ty jak się czujesz?

Antilo nie znam niestety fajnego zacisznego miejsca, super że brzuszek już mniej twardnieje.

Ja dzisiaj miałam męczący dzień, ale zadowolona jestem, bo częśc płotu zrobiona, mój żurek smakował wszystkim, grill też wyszedł dobrze, mężuś padł ze zmęczenia ;-)jeszcze tylko przyszła sobota i będzie koniec. Uprałam dzisiaj resztę rzeczy małej i swoje do szpitala. Dziwnie wyglądają koszule do karmienia, mam jedną w kaczuszkę z wywietrznikami z boku :-D miłego wieczoru
 
Pierwsze urodziłam w wieku 30 lat, drugie w wieku 32 lat. Myślę, że wtym wieku nie ma jeszcze niebezpieczeństwa związanego z przebiegiem ciąży zarówno dla mamy jak i dziecka. Tę niebezpieczną granicę przekracza się po 40-tce, takie mam informacje z kobiecych czasopism i od własnej ginekolożki. Także kochane nie martwcie się swoimi 'trzydziestkami" jesteśmy jeszcze młode i spokojnie możemy rodzić bez badań prenatalnych.
 
Dzień Dobry:-)
Esch jak tam po koncercie:confused:
Ewo może jakaś ostatnia fotka brzuszka na zamkniętym;-):-)
Aluś:happy:
Miłej niedzieli Trzydziestki:happy:
 
witajcie:-)
Antilko to cieszę się, że z brzuszkiem już lepiej:happy: co do tego ośrodka, to my jeździliśmy od lat do tego samego:-) kiedyś to był ośrodek MSWiA, potem podlegał pod sanatorium ,,Budowlani'', a teraz to nie wiem, czy jeszcze w ogóle istnieje?:szok: bo byliśmy tam ostatnio 2 lata temu. Ten ośrodek był położony nad samym jeziorem Necko, w pięknym sosnowym lesie, tylko standard taki lata 70-siąte, nie każdemu może odpowiadać:baffled: to były domki takie starawe bez łazienki, tylko tapczany, prysznice i kibelki były wspólne:-D więc to takie typowo turystyczne warunki, mimo wszystko dla nas super, bo okolica piękna:tak: ale wiem, że wokół Necka było wiele ośrodków, nawet hotele, więc można coś wybrać:tak: pamiętam, że obok tego naszego ośrodka był hotel ,,Warszawa'' Augustów - Hotel *** WARSZAWA SPA & RESORT w Augustowie - hotel w Augustowie, noclegi, restauracja, konferencje, spa, wypoczynek w Augustowie, no tylko ceny..:baffled:
Moniś bardzo się cieszę, że z Tatą lepiej:happy:
Elu dzięki;-)
Najeczko jak po weselnych baletach?:-)
Esch poprosimy o wrażenia po koncercie;-):-)

Zaraz mecz :-) mam nadzieję, że Hiszpanie dokopią Niemcom:tak::-D
ja jutro do roboty, ale od wtorku po usg mam w planach zwolnienie, żeby troszkę odsapnąć, szczególnie że ta popołudniowa senność mnie wykańcza:baffled:
Kobitki ja mam do Was takie pytanie- co oprócz wody i kawy zbożowej można pić w ciąży??:baffled: bo słyszałam, że nie wskazana jest ani herbata (czarna/ zielona/ biała/ owocowa), ani soki, więc co można pić?? :szok: co Wy pijecie??:-D
 
Aluś ja piję wszystko łącznie z słabą kawusią i colą:zawstydzona/y:W pierwszym trymestrze kawa mi śmierdziała a teraz poprostu muszę:-DJedyne, co mi słabo wchodzi to mleko, ale zastępuję jogurtami i kefirem.
 
Witajcie,

Wlasnie dotarlam do domu.... uffff... robie pranie po moim intensywnym weekendzie. Dzieki za kciuki - wszystko dobrze sie skonczylo.
Co do wrazen: w piatek musialam isc na nocke do pracy poniewaz organizator zazyczyl sobie o godz 19 ze od 20 ma byc 5 osob zamiast 3:szok: udalo mi sie jedna zalatwic i dziure zalatalam sama.... To byl przedsmak dezorganizacji jaka przezylam.... Okolo 23 dowiedzialam sie ze firma dla ktorej "pracowalam" ma klopoty finansowe - mozecie sobie wyobrazic co przezylam (musialam sie jakos zabezpieczyc zeby ludzie ktorych zaangazowalam nie zlinczolai mnie za brak kasy :wściekła/y::szok:). Wiec nocke mialam z glowy. W sobote rano udalo mi sie wynegocjowac z firma uklad ze zanim wejde z moja grupa dostaje 50% naleznej kowty - inaczej wycofuje WSZYSTKICH moich ludzi. A zeby sie odstresowac to pojechalam sobie na zawody strzeleckie.... i o dziwo udalo mi sie ustrzelic 85 pkt na 100 mozliwych. O 14 zaczelismy prace, dostalam kase i weszlismy na obiekt a tam jeden wielki BURDEL!!!! Organizator w ostatniej chwili zlikwidowal 3 trybuny dla widzow ale bilety byly sprzedane a ochronie zapomnial o tym powiedziec. Brakowalo nawet aktualnego planu calej areny!!! Mozecie sobie wyobrazic pretensje ludzi ktorzy zaplacili po 500 zl za bilet na trybune ktorej nie ma:szok::szok::szok: Kilka razy wzywalismy policje...
A sam koncert: mialam okazje wysluchac kilku piosenek na spokojnie i od tej strony jestem zachwycona!!!
Mimo wielkiego stresu nie zaluje tej pracy... dosc dobrze wspolpracowalo mi sie z ekipa warszawska i jakos wspolnie udalo nam sie zapanowac nad tym balaganem...
Do domu wrocilam o 2 po polnocy a dzis bylam na imieninach u mojego Taty.

Alek a gdzie suwaczek kochana???
O koncercie napisalam we wstepie... ogolnie ciesze sie ze tam bylam... zreszta ja utwory Celinki bardzo lubie, i bylam zachwycona ze moge te hity wysluchac na zywo!!!

Moniolek odpoczelas juz po sobotnich pracach??

Antila slyszalas koncert u siebie w domku??
 
reklama
Witam :-)

Oluś ja tak jak Antila piję wszystko łącznie z colą i słabą kawą :zawstydzona/y: Jeżeli chodzi o herbatę wybieraj zieloną ma najmniej zawartości teiny. Teraz jest fajny okres, bo jest dużo świeżych owoców i w moim menu są głównie koktajle. Soki - dla mnie najlepszy to jabłko z miętą. Oprócz tego jogurty, bo mleka też nie trawię.

Eschen najważniejsze, że już po, ale tego organizatora wyniosłabym za obrazek :no::no::no::no: najlepiej wszystko spieprzyc a potem miec nadzieję, że "jakoś to będzie"

Hallo pobudka ;-)
 
Do góry