reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej!
No normalnie żezarło mi całego posta:wściekła/y:
Ale to nic:-)
Maniolku juz nie długo:tak: Ta opuchlizna to pewnie przez zatrzymanie płynów. Co do pękajacych pięt to czytałam gdzies ze przyczyna może byc niedobór wit.A
Z domowych sposobów dobre efekty dają kopiele stóp w rozgotowanym siemieniu lnianym. Znalazłam tez cos , moze komuś sie przyda.

http://sklepestetyka.pl/ext/cms/artykul/15
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem ale ostaniego posta mi zżarło i się zdenerwowałam.

Oluś - gratuluję bety - kiedy 1 USG " najmłodszego/najmłodszych z całej rodziny?"
Moniś - może spróbuj do kosmetyczki podejść na pedicure a potem wklepuj balsam do stóp z mentolem. Napisz po wizytce ile Córcia waży? A juz pokoik masz na zicher? tak to się mówi?
Antilko ja też długo czekałąm na ruchy pamiętam - dopiero gdzieś około 19 tyg. się pojawiły pierwsze prawdopodobne znaki:-)
Vonko - oczywiscie gratuluję Synusia- kolejny chłopaczek na wątku!!!
Najeczko, Ewa, Esch,Carioca, Leyna, Majeczka :confused: , KAjda - buziaki
 
Dzień Dobry:-)
Moniolku ja na pękające stopy stosuję okład z ciepłej oliwy z oliwek.
Daj znać ile dzidzia waży.
Anusieńko no nareszcie jesteś:-)Ja jestem spokojna, bo mimo iż nie czuję ruchów to często mam okazję posłuchać serduszka dzidziusia. Nie ukrywam jednak, że chciałabym już poczuć coś konkretnego.
Oluś teraz to wszystkie będziemy siedzieć, jak na szpilkach w oczekiwaniu na Twoje usg:happy:
Ewuniu i jak po usg?
Esch no to teraz musisz działać na wysokich obrotach.
Carioca co u Was? Jedziecie, gdzieś ze Stasiem na wakacje
Majeczko:confused:
Najeczko udanej zabawy na weselu. Nic się nie martw teściowa na pewno poradzi sobie z Ewunią:tak:
 
Dzień dobry :-)

Antilko czyli jak nie jesteś pewna czy to już ruchy, to lada chwila a będziesz pewna :tak: Też tak miałam na początku wydawało mi się że to jelita a potem stawało się to coraz mocniejsze. Teraz to już nie da się tych kopniaczków pomylić z niczym innym :-) Wczoraj się uśmiałam bo widziałam jak malutka ma czkawkę :-D
Esch trzymam kciuki za powodzenie całego Twojego wysiłku :tak:
Najeczko pewnie Ewunia ma przejściowe kłopoty ze spaniem. A na weselu wybaw się ile tylko możesz :-) Mój M też ostatnio ma nawał w pracy i bardzo późno wraca, co gorsza ma to potrwać cały lipiec:baffled:

Pozdrowionka dla wszystkich trzydziesteczek
:-)
 
Byłam na szybkich zakupach w galerii handlowej. Oczywiście wróciłam do domku z dwoma bodziakami zakupionymi w Zarze. Oczywiście była wyprzedaż:-D
Słuchajcie mam do Was prośbę. Poszukuję jakiegoś fajnego miejsca na wakacje.Najlepiej nad czystym jeziorem w pobliżu jakiegoś miasteczka.Jeżli znacie takie miejsce to proszę dajcie znać.
 
reklama
Antila-my planujemy wlasnie kupic taki sam fotelik... jest on super i ma dobre oceny wsrod rodzicow... jednak zanim ty go kupisz to upewnij sie czy mozesz go uzywac w Polsce,czy ma odpowiednie atesty na Polske... w Kanadzie jest tak,ze mozna uzywac tylko i wylacznie fotelikow,ktore posiadaja atesty kanadyjskie i maja je na foteliku,nie wolno mi uzywac zadnego fotelika nawet tej samej firmy ale kupionego poza granicami Kanady - nawet ze Stanow,gdzie one sa o wiele tansze- bo w razie kontroli lub wypadku to jako opiekun dziecka jestem pociagnieta do odpowiedzialnosci karnej za wozenie dziecka i tym samym narazenie jego zdrowia i zycia w foteliku nie dopuszczonym na rynku kanadyjskim... jesli mozesz uzywac tego fotelika w Polsce to jak najbardziej ci go polecam,sama tez bede kupowac jak mala wyrosnie z Peg Perego... w Eddie Bauer mozesz wozic dziecko tylem do kierunku jazdy dluzej niz w nosidelkach ...
usg bylo ok,ale jak zwykle nic nie wiem,bo tu nie mowia,dopiero lekarz w poniedzialek skomentuje jesli juz dostanie wyniki... mala wazy ok 6 funtow 5 onces co daje ok 2800 g wiec jest w sam raz :-).... pomylak moze byc ok 1 funta w jedna badz druga strone i przyznam sie,ze nie mam nic przeciwko jesli okazalaby sie mniejsza :tak:... poza tym ruszala sie jak zwykle duzo, wydaje sie taka troche tlusciutka ;-):-) no ale to moze byc tylko impresja... jest nadal ulozona glowka w dol i twarza w prawa strone,pupe i cialko wygiete w moim lewym boku,a nogi i rece wszedzie.... wyczuwa jakos kiedy Joe wraca do domu i wtedy mi dokazuje :-D,a wczoraj bawili sie z Joe on dotykal brzucha a ona sie ruszala... bylo to bardzo mile uczucie....ogolnie czuje sie taka ociezala,nic mi sie nie chce,spalabym prawie na okraglo ale tylko po 15-20 minut... na szczescie nie puchne mimo upalu- jest dosc cieplo i wczoraj,dzis i jutro mamy dosc wysoka wilgotnosc wiec tempka odczuwalna w okolicach 35-37 na szczescie mamy klimatyzacje i ja sie chlodze na kanapie w salonie... i chyba dzis bede spala tam na materacu,bo w sypialni za goraco... juz od roku ponad zbieram sie z kupnem drugiej klimatyzacji na gore i tak mi schodzi,ale chyba bedzie trzeba,bo na gorze mamy maly piekarnik doslownie... dzis Joe powkladal wiekszosc rzeczy do schowka pod schodami i teraz zostalo nam tylko wyrzucenie wszystkich zbednych pudel,ktore tam zalegaly, sprzatniecie dolu i organizacja ostatniego pokoju,ale tylko tymczasowa,bo nie kupujemy na razie mebli tylko dopiero moze we wrzesniu,ale ze jest to moj pokoj do szycia to musze troche go zorganizowac,bo wszystko jest wszedzie... najwazniejsze,ze powoli widac koniec tych porzadkow :tak::-D mam tylko nadzieje,ze zdaze zanim mala przybedzie :-D.... we wtorek za tydzien bede wiedziala kiedy dokladnie,chyba,ze sie sama z siebie pospieszy :-D....
 
Do góry