reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie

Oluś - masz privka - mam nadzieję,że codzienna dawka optymistecznego music pomogła i Maleństwo/a już się na dobre zadomowiły :-)
Monia - czemu zdecydowałaś o CC?
Antilko- ja wczoraj równie oglądałam wózki Quiiny, X-lander i Bebecar. Wydawało mi się,że płaci się za markę w duzej mierze ale jednak różnią się one od siebie funkcjami.........wózek Quinny najłatwiej się skłąda 1 ręką :-) jak takie krzesła na sprężynie.
X- lander chyba najlżejszy a bebecar ma spacerówkę przodem i tyłem do kierunku jazdy

napisze więcej póxniej bo mąż mnie woła :-) jedziemy zobaczyć mebelki :-)
 
reklama
witam :-( Tato wylądował w szpitalu, jest podłączony pod tlen na rtg 4 cm guzowatość na płucu, proszę o kciuki. Mam nadzieję, że jutro coś będzie wiadomo.

Oluś trzymam mocno
 
Dzień Dobry!
Moniolku strasznie mi przykro:-(Mam jednak nadzieję, że to nie będzie nic groźnego.
Aluś cały czas myślę o Tobie i trzymam kciuki za testowanie:tak:
Anusieńko chyba wyborem wózka jest najtrudniej. Zawsze trzeba pójść na jakiś kompromis. My wczoraj wybraliśmy pościel do łóżeczka Feretti w beżowe misie:-)
Vonko jak było na weselu:confused:
Esch może jakoś w tym tygodniu uda się wypić wspólnie tę kawusię:confused:
Monik:happy2:
Uciekam, bo umówiłam się z przyjaciółką
Miłej niedzieli:-)
 
Kochane dziękuję za kciuki, ale obawiam się, że nie zdążę nawet zatestować:-:)-:)-( brzuch boli jak na @, bardzo..mimo no-spy..więc tylko czekam..:-:)-:)-(

Moniś trzymaj się dzielnie!!

Uściski dla Was Wszystkich!!!
 
Aleczku bardzo mocno trzymam kciuki i wierzę że te boleści to od zagnieżdżania się fasoleczek :tak:
Moniolku bardzo mi przykro. Trzymaj się dzielnie. Będę się modlić.
Anusienko i wybraliście jakieś mebelki? X-ladery też bardzo mi się podobają, tylko ta cena trochę :crazy:
Sensi ja też chętnie zobaczę Twoją nową fryzurkę :tak:
 
Witajcie!
Moniolku trzymam kciuki za Twojego tatę!
Aluś i za Ciebie nieustannie...

A do mnie chyba niedługo pierwsza @ po porodzie przyjdzie, tak jakoś się czuję, podbrzusze pobolewa i ogólnie osłabiona, zmęczona i byle jaka.
Ewuni puchnie powieka i czasem jest zaczerwieniona, z tego powodu na wszelki wypadek pediatra odroczyła szczepienie i dała kropelki z antybiotykiem niestety. Ale zmian nie widać, raz lepiej, raz gorzej z tą powieką. Może to raczej alergiczne. Chyba jednak do okulisty musimy się wybrać...
Wszystkie 30steczki serdecznie pozdrawiam!
 
reklama
Cześc wszystkim.

Aleczku spokojnie, kciuki trzymamy z całych sił :tak:nie martw sie na zapas.
Maniolku współczuję z powodu problemów taty, wierzę, że szybko uda się nad tym zapanować.

Antilko no niestety nie udało się nic wygospodarowac na spotkanie ale jestem dobrej mysli - w koncu Kraków to nie Ameryka:laugh2:, jeszcze sie tam pojawimy:tak::tak:
Co do weseliska - podobało mi sie bardzo. Młoda para jak z obrazka:happy:
Co prawda wytrzymałam tylko/az do 23 a potem powrót bezposrednio do domku (dotarlismy o 0:30 ) ale było warto!
Góralska gazdówka (typowy wystrój z głownym hasłem: "SCYNŚĆ BOZE MŁODY POZE"- duzo miejsca, klimatyzacja, no i najwazniejsze to wesoła ekipa:-D:-D) Pojadłam smakołyków;-), nawet troszkę potańczyłam :rofl2: ale najwazniejsza oczywiście kupa smiechu i dobrego nastroju. Myślę że Dzidzi tez sie podobało;-). Dzisiaj spałam do 11-stej:zawstydzona/y: a potem jeszcze ze 2 godziny po południu.
Monik no mojemu mezowi za pierwszym razem sie udało wyczuć kopniaczki:-D Od razu z dumą obdzwonił rodziców i teściów:laugh2::laugh2::laugh2: .Teraz jeszcze częsciej (o ile to wogóle mozliwe) kładzie rekę na brzuszek i gada do Dzidziolka.
Co do tych moich pawików to jest juz duuuuzo lepiej, bo na szczescie juz nie są systematyczne. Teraz sporadycznie 2,3 razy w tygodniu mam takie napady, zazwyczaj rano. Myslę ze niebawem juz wszystko sie ustabilizuje.
Zauwazyłam natomiast że w ostatnim tygodniu jakos raptownie brzuszek mi "wyskoczył". Teraz juz jest całkiem spory:confused:. Jeszcze ten tydzień i u mnie też połóweczka.
Sensi, Eschen, Ewo, Anuś - buziaki:-)
 
Do góry