reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Cześć dziewczynki

Nadal jest mi ciężko, ale pomału daję sobie z tym radę. Wczoraj mężuś zabrał mnie do sklepów z dzieciowymi rzeczami, żeby odciągnąć moje myśli od Korki. No i się troszkę udało. W sklepie to aż się w głowie kręci od tych wszystkich wózeczków i ubranek. Ja zawsze mam problem z wyborem, ale już wiem że z wyborem wózeczka będzie masakra!
W nocy obudził mnie taki okropny skurcz podbrzusza, że się wystraszyłam okropnie. Do rana przeszło, ale martwię się teraz co to było. Skurcze i bolesność były w obrębie blizny. Mam nadzieję że nie zrobiły krzywdy dziecku.
 
reklama
Witajcie,

Ja wlasnie wrocilam z pracy, zaraz mykam do kapania i spanko. Mecz ogladalam.... nie musze pisac co mysle... Natomiast KUBICA is the best!!!!
Na razie tyle.... bo juz opadam z sil....
 
Helloł :-)

Jaki klub kibica nam się zawiązał ;-)

Oluś ja też wczoraj w łapki karmi + chipsy, byłam bardzo przygotowana, zdenerwowana, Martusia kopała z calych sił, ale naszym nie pomogła ;-)

Ewa jestem prawie pewna , że przegraliśmy z Portugalia i Korea a wygraliśmy tylko z USA.

Majeczko pięknie, że już na macierzyńskim odpoczniesz sobie troszkę - co brałaś na hemoroidy?

Monik mężuś miał bardzo dobry pomysł :tak:

U mnie niestety hemoroidy, już wczoraj wieczorem coś podejrzewałam, posmarowałam procto-glyvenolem później przeczytałam, że nie jest wskazany w ciąży - więc mam nadzieję, że małej nie zaszkodziłam :-( . Dziewczyny może znacie jakieś inne maści? Zrobiłam ZUSy, rozliczenie miesięczne i mam fajrant ;-) czekam na moją przyjaciółkę właśnie dzwoniła, że utknęła na stacji i zaciął jej się korek wlewu paliwa :baffled:
 
moniolku na hemoroidy mozna bezpiecznie stosowac masc posterisan, jest bez recepty - ja praktycznie od poczatku stosuje, bo z wiekszym lub mniejszym nasileniem mam to paskudztwo. do tego mozesz sprobowac czopkow glicerynowych - tez sa bezpieczne no i ja jeszcze systematycznie popijam colon c, a rano woda z miodem i cytryna. przy systematycznym stosowaniu naprawde jest poprawa:)
a ja sie zastanawiam czy zaczac juz prac ciuszki dla maluszka, tylko nie wiem do konca w jakiej temperaturze powinno sie prac? ktos mi mowil, ze powinno sie wygotowac, ale na ubrankach jest oznaczenie ze do 40 stopni max prac...
po poludniu wizyta, dam znac pozniej. milego dnia!
 
Bry, bry:-)
Aluś w kinie byliśmy na Indiana Jonesie. Moim pierwszym typem wózka był Chicco Trio for me & WÓZEK CHICCO FOR ME 2008 4 KOLORY+GWARANCJI (378139836) - Aukcje internetowe Allegro
Dla mnie kolosalne znaczenie będzie miała waga wózka i możliwość montowania fotelika na podwoziu
Jednak stwierdziłam, że to troszkę drogo i znalazłam coś takiego. Poza tym ja na pewno od razu coś zepsuję, więc lepiej w tańszym;-)
& WÓZEK CHICCO FOR ME 2008 4 KOLORY+GWARANCJI (378139836) - Aukcje internetowe Allegro
Kajda czekam na wieści po wizycie. Synuś pewnie już duży:-)
Monik podobno z bliznami tak już jest. Często dają o sobie znać.
 
Znalazłam fajny artykuł, może nie jest odkrywczy, ale zawsze;)Smyk a tam na forum wypowiada się ta babeczka, więc może jak będziecie potrzebowały pomocy sie przyda;) Pozdrawiam.
 
Dziewczynki, czy zastanawiałyście się nad pobraniem krwi pępowinowej:confused:Jeżeli tak to o której firmie myślicie?
 
Witajcie:-)

Polazałam już dzisiaj do roboty, bo od tego siedzenia w domu, to tylko mi głupie myśli do głowy zaczęły przychodzić..:baffled: A czuję się bardzo dobrze i zastanawiam się, czy tak powinno być, czy może to już oznaka tego, że lipa..:baffled::-(

Antilko my się na pewno zdecydujemy na tą krew ( w przyszłości) i pewnie wybierzemy novum, a wózek bardzo fajny:tak: grunt, żeby był lekki, zwrotny, no i wygodny dla Malucha i dla Ciebie:-) też byliśmy na Indianie:tak: podobał Wam się? Nas trochę ta końcówka rozśmieszyła..:szok::-D
Kajduś, Moniś a ja na zaparcia popijam kefir:zawstydzona/y::-D
Moniś no całe szczęście, że Kubica wygrał, bo mnie wczoraj ten mecz całkiem wyprowadził z równowagi:angry: a miało być tak pięknie..:-p a jak tam koleżanka?? dotarła..?;-):-D
Esch odpoczęłaś troszkę? jak było w pracy?;-)
Monik jak się czujesz? nie powtórzyły się skurcze? ściskam mocno!

Ja wróciłam z roboty, siedzę sama ze zwierzyną i popijam koktajl truskawkowy:-) i odganiam czarne myśli..:baffled:

miłego wieczorku:-)
 
Cześć dziewczyny,
pozdrawiam z łózka, już mnie bolą 4 litery od tego leżenia, no cóż ale kazali często odpoczywać to odpoczywam, wszystko dla dzidzi :-)
Antilko - moi znajomi polecają Polski Bank Komórek Macierzyńskich i ja się chyba zdecyduję.
Co do wózka ja się zdecydowałam na taki jane, wózek nomad, strata capazzo, : dino sklep dla dzieci : wózki, foteliki, maxi cosi,jane, mutsy, casualplay, łóżeczka głównie z uwagi na wagę i dużą spacerówkę tylko muszę wyczaić dobrą ofertę na allegro.
Trzymajcie się kobietki.
 
reklama
Aluś spokojnie ja zaczęłam się źle czuć dopiero w 6 tygodniu.
Już nie jesteś na L4:confused:Film mnie trochę rozczarował a końcówka rzeczywiście :-D
Abigaill fajny wózio:tak:Tylko ta cena...
 
Ostatnia edycja:
Do góry