reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witajcie:-)
Anusia jak po wizycie :confused::confused::confused:
Antilko to co w końcu kupujecie? i jaki kolor?;-) a na kiedy planujesz teraz wizytę?
Ewuś no słabo z tą insuliną, ale może faktycznie trzeba? na szczęście już sobie odpoczniesz od roboty:happy:
Monik biedna psinka:-( ale może akurat leczenie zadziała i jeszcze z Wami pobędzie:tak: nasz staruszek już też coraz to słabszy:-( teraz dostał chyba jakiegoś uczulenia, bo drapie się biedak strasznie, już wszystkiego spróbowaliśmy, więc teraz tylko wizyta weterynarza może pomoże?
Onna oby nerki okazały się zdrowe:tak:

Moje jajka rosną:tak: hormonki też:tak: kolejne i już ostatnie podglądanie w sobotę, a punkcja prawdopodobnie w poniedziałek:-) więc 4 czerwca byłby transfer:happy: już się nie mogę doczekać..:-)

buziaki:-)
 
reklama
Aluś to już naprawdę finisz:szok:Będę teraz z całej siły zaciskać kciuki:tak:
Wizytę mam w poniedzialek, bo L4 tylko do jutra i muszę wiedzieć, co dalej.Chciałabym chociaż na parę tygodni wrócić do pracy.
 
Witajcie

Oluś,MOniś,Antilko,Monik,Ewuś dziękuję za troskę - buźka
Po wizycie wszystko dobrze- Maluszek rośnie ma już 1260g !!:-) wszystkie wymiary prawidłowe, ilosc wód również.
Cukier do powtórki z 75mg - nie wiem jak to przełknę- bo z 50 mg był problem :-)
inne wyniki ksiażkowe gin pochwalił za hemoglobinkę.....nie muszę brać żelaza.
twardnienia mogą być jesli nie pojawiają sie za często, szyjka w porządku.
tak wiec wszystko ok.
cieszę się bardzo i chyba mogę już zaczać urządzać pokoik :-)

Oluś - no to super 4.06 i potem ile? 11 dni i betka? czyli 15.06 świetujemy !!!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
################################################################
od nie tak całkiem malutkiego maluszka :-)

Ewa a robiłąś taka typową krzywą cukrową ,ze stwierdzono cukrzycę ciezarnych? jaki masz wynik po obciazeniu 75mg?
Taka typowa krzywa to co pół godziny jest pobór krwi na cukier po wypiciu glukozy.
Ale skoro lekarze kazali brać insulinę to nic sie nie martw - tak ma być - bo to chroni dziecko a po porodzie wszystko sie wycofa.
Czytałam o skutkach nieleczenia wysokiego cukru dla dziecka i matki - nie są za szczególne także bierz i nie jedz słodyczy, nie słódź herbaty, unikaj białego pieczywa i ziemniaków- owoce mozna - najlepiej grapefruty- czytałam,ze obnizaja poziom cukru- ale można też truskawki

Monik- ja nie mam zwierzątka ale dużo osób wkoło ma i widzę,że pies to tak jak członek rodziny- bardzo CI współczuję ale nie martw się za mocno,żeby dzidziusiowi nie zaszkodzić.

MOnia- odpoczywaj na tym leżaczku- i osczędzaj sie dobrze,ze juz lepiej:-) cieszę się.

Antilka- no bagażnik musi być duży----- na wózek !!!!!!!!

 
Anusieńko no to jest dobrze, tylko jeszcze ten cukier trzeba sprawdzić. Ja mam sposób na niedobre rzeczy. Po prostu piję lub połykam z zatkanym nosem:-)
 
Witajcie :happy:

Anusienko maleństwo ładnie sobie już waży :-) Nie wiedziałam że truskawki i grejpfruty obniżają poziom cukru we krwi. Ostatnio właśnie na sok grejpfrutowy i truskawki mam mega zapotrzebowanie :szok:. Jedno i drugie jadłabym przez cały dzień :-D
Aleczku kciuki trzymam z całych sił :tak: Strasznie się cieszę że to już niedługo :-)
Ewuś najważniejsze żeby Ty i dzidziuś byliście zdrowi. Jak lekarz zalecił przyjmowania tej insuliny to trzeba tak robić. Tylko się nie martw, bo i tak wszystko będzie dobrze :tak: Do rozwiązania już coraz bliżej :happy:
Antilko fajnie że autko udało się wybrać. No i pojemność bagażnika jest teraz bardzo ważna :tak: Teraz jak mamy już działeczkę bardo chwalimy sobie taki duży bagażnik i cieszymy się że kupiliśmy kombi. Jak do tego dojdzie budowa i wózek dla dzidziusia to chyba trzeba będzie kupić ciężarówkę :-D

Mnie w czerwcu też czeka badanie cukru z obciążeniem. mam nadzieję że wszystko będzie ok. Tylko jak wypić to paskudztwo :baffled:

Stan Korki bez zmian. Oddycha sobie nawet troszkę głębiej. Ciągle wszystko jest w zawieszeniu. Dzisiaj drugi dzień po zabiegu i chyba się nie pogarsza. Apetyt ma nawet całkiem dobry. Kolejne dni będą pewnie decydujące.

Zauważyłam że dzisiaj przeskoczyłam z maleństwem na piąte okienko :-)

Buziaczki dla wszystkich trzydziesteczek :-)
 
WItajcie,
przepraszam, że tak o sobie ale jestem po wizycie wprawdzie nadal duuużo odpoczynku zero pracy, ale przynajmniej nie szpital :tak:

Anuś najlepiej wszystko jednym łykiem wypic, bez przerw. Duży ten mój zięc ;-) siostra co pałaszujesz, że hemoglobina Ci nie leci na dół?

Oluś 15 czerwca to dla mnie bardzo ważna data poproszę jako prezent dwie krechy.

Ewa nie boli mnie krocze. Mogę stwierdzic, ze nic mi nie dolega i teraz dzieki lekom jeszcze mniej stawia mi się brzuszek. Współczuję CI z insuliną, moja koleżanka też musiała brac, urodziła śliczną dziewczynkę. Z tymi kopniakami to coś jest - mój mąż też się pawi, że mała ma respekt przed tatą, ostatnio jego teoria upadła, skopała mu plecy w nocy :-p

Monik dobrze, że weterynarz zareagowal, nie martw sie może już nie będzie się zbierała woda w płucach.

Antilo w takim razie czekamy na info po wizycie

Onna mam nadzieję że następne wyniki będą już wzorcowe i szybko dołączysz do staraczek

Nociola witaj i gratulacje, wiesz czy robic badania to kwestia indywidualna. Ja miałam skierowanie na test potrójny, ale poczekałam jak wyjdzie przeziernośc + kośc nosowa. A w ktorym tygodniu ciąży jesteś?

a gdzie jest Eschen?

Kajduś - morza szum, ptaków śpiew i już o nas nie pamiętasz :-p ale macie śliczną pogodę

Kupiłam sobie w drodze powrotnej truskawki, te nasze. Jeszcze chyba nigdy mi tak nie smakowały. Wczoraj urządziłam taniec z meblami w pokoju małej. Mąż dzielnie znosił moje komendy przesuwania mebli o 10 cm w lewo :-p Postanowiliśmy, że mała od razu będzie w swoim pokoju. Będzie mi łatwiej niż później ją od nas odstawic. W zasadzie już mamy wszystko oczywiście oprócz wózka, ale ten zakup zostawiamy na lipiec. Jeszcze poproszę o kciuki - tato idzie do lekarza w poniedziałek, bardzo się martwię w krótkim czasie bardzo podupadł na zdrowiu mam nadzieję, że to nic poważnego.
 
ja szybciutko, podaję link do programu do planowania kuchni - chyba jest 30 godzin za darmo czzy jakoś tak:
ALNO Kitchen Planner 0.96a - Programy & Spolszczenia

alus, pani doktor stwierdzila,że nierki sa w porządku, może to być coś z pęcherzem, albo ten piasek. Powiedzialą tez że to moga byc przycyzny ginekologiczne, ale przecież to własnie ginekolog mnie skierowala do nefrologa.... Więc chyba ze swojej strony nie widziala przyczyn. Takie chodzenie od annasza do kajfasza... A ja chyba dam sobie spokoj z lekarzami, pójdę najwyżej do jeszcze jednego ginekologa z tymi wynikami i będe myśleć o dzieciątku...
 
Dzień Dobry:-)
Upalny dzień się dzisiaj zapowiada na termometrze jest już 26 stopni w cieniu. Pojechałabym gdzieś nad wodę.Muszę coś wykombinować.
Życzę Wam udanego weekendu :happy:
 
reklama
Witam - ja też tylko tyle- upał ----------------------------koszmar , nie wiem co to będzie dalej:-)

Moniś - codziennie Elevit, kg truskawek, grapefruit, 3 posiłki w tym codziennie sałatka z dużego pomidora , zielona sałata i inne warzywa - ogólnie nic szczególnego.
Moze przyswajalnosć żelaza z pokarmów mam dobrą :-)

dziewczyny padam- jakieś sposoby na przetrwanie upału ? i do tego nos gigant z powodu skoszonych traw :-)
 
Do góry