reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kochane moje jestem:-) to dzięki Waszym kciukom i chuchom wyhodowałam 15 jajek:tak::-D + kilka małych pęcherzyków:-) tych 15 są w rozmiarze 10-12 mm, czyli jeszcze nieduże, ale lekarz był bardzo zadowolony, że tyle jest i teraz możemy pomału je podpaść:-D dostałam dziś dodatkowo menopur, a kolejne podglądanie w czwartek:-) no i pewnie wtedy dowiem się, kiedy punkcja:-) hormony też ładnie rosną, a endometrium się baaardzo podobało lekarzowi, określił je jako ,,ładnie grube'':-D

A tak się bałam..:zawstydzona/y:
 
reklama
Oluś to super !!!!!!!!

nieustająco błękitne ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

jak się moje błękitne z Moniolka różowymi pomieszają to moze i parka będzie!!!!!!!!!

taka nagroda za wytrwałość
 
Anusia przyjmę to, co Bóg nam da :happy: nawet 3;-) byle były zdrowe:happy:

a tak naprawdę to chciałabym chociaż jedno..wyczekane ukochane..
 
Juuuuuuupi :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

a co Wy takimi maciupkimi literkami tam piszecie - wszystko wyczekane, wyhodowane i co najmniej jeden zdrowy bąbelek będzie :tak:
 
Alus-piekna parka sie na pewno szykuje :tak::-) i ode mnie fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
######################################################
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
*******************************************************
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 
Aleczko to cudnie, że tyle jajeczek!:-) Bardzo bardzo się cieszę...
Majeczko napisz koniecznie gdzie Ty byłaś , co to za miejsce tak przyjazne dla rodzin z dziećmi. My myślimy o wyjeździe gdzieś pod koniec lipca, ale raczej gdzieś niedaleko.
Antilko to fajnie, ze lepiej się czujesz, a mdłości pewnie niedługo całkiem odpuszczą!:tak:
Moniolku współczuję leżenia... Mi tez pomagało czytanie, TV, telefon. To już niedługo, szybko Ci minie tych kilka tygodni:tak:. A ten lek brały moje koleżanki i tez dawały takie objawy, ale podobno potem organizm się przyzwyczaja i objawy mijają.
Kajduś :-)dzidziołek się rozpycha:)
Puchatko gratuluję pięknej córeczki!:-):tak::-D
Ewuś mam nadzieję, że już wkrótce odpoczniesz. A że chorujesz to wcale się nie dziwię. Tam gdzie dużo dzieci dużo wirusów, każde ma swoje:). U mnie w szkole też nieraz chore przychodziły i wszyscy kolejno się zarażali. Ostatnio w programie telewizyjnym mówili o wynikach badań, że znaczny wzrost wszelkich zachorowań typu przeziębienie jest od około 11 dni od rozpoczęcia semestru w szkołach. Dlatego zmykaj z tej pracy i zadbaj o Was!
U nas postępy, od kilku dni Ewunia ładnie podnosi główkę na brzuszku i tak jej się spodobało to wyginanie, ze jak się ją trzyma na rękach z upodobaniem sufit ogląda. Wprawdzie na brzuszku krótko wytrzymuje, po minutce jest płacz, ale trochę ćwiczy. A tak sie z tego cieszę!:-DNo i gada coraz więcej, nieraz to takie długie ciągi sylab i przesycone uczuciami:-D, czasem to jakby się z kimś kłóciła albo na coś skarżyła! Robiliśmy usg przezciemiączkowe i wszystko dobrze!:happy::happy::happy:
PozdrawiamWszystkie 30steczki!
 
Anusia przyjmę to, co Bóg nam da :happy: nawet 3;-) byle były zdrowe:happy:

a tak naprawdę to chciałabym chociaż jedno..wyczekane ukochane..


Moniś ja piszę małymi,zeby nie zapeszyć !!!

Trzy chyba podają po 35 a Ty prawdopodobnie dostaniesz 2 - ale zawsze jeden z nich może sie na pół podzielić :-)

będzie rzeczywiscie tak jak zechce Bóg

kiedy TEN dzień ?
 
reklama
A ja mam dziś wizytkę -trzymajcie kciuki bo szykuje się dłuuuuuuuuuuuga wizyta- tyle mam spraw do powyjaśniania :-) że dr mnie chyba wyrzuci z gabinetu:-)

Kajda czy ja moge prosić nazwę tego homeopata na alergię ? -------bo mi zaraz nos pęknie :-)
 
Do góry