reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Halo pobudka :-)

Moniolku wybacz, że tak wpisuję się na wątek z "buciorami" ale czy nie chodzi ci przypadkiem o Kalipoz.
Irlandia - ja zapomniałam, że Ty jesteś farmaceutą - oczywiście Kalipoz :zawstydzona/y: napisz mi proszę kochana czy Isoptin jest lepszy, mam straszne drgawki i serducho chce mi wyskoczyć i nie wiem czy ten cały Kalipoz ma takie same właściwości jak Isoptin a może jest jeszcze coś lepszego. Biorę fenoterol Skraca mi się szyjka stąd to całe zamieszanie lekowe. Ucałuj Ola od ciotki :-)

Takie ładne słońce a Wy wszystkie jeszcze śpicie?

Dla Dziewczyn, które musiały leżeć przekazuję duuuuży ukłon i pytam jak przeżyć żeby nie zwariować.
 
reklama
Halo pobudka :-)

Dla Dziewczyn, które musiały leżeć przekazuję duuuuży ukłon i pytam jak przeżyć żeby nie zwariować.


Monia ja przeżyłam z ksiażkami, gazetkami i laptopem - pozycja boczna ustalona - na lewym boczku.

ale leżeć musisz----- a masz kogoś do pomocy,żeby CI jedzonko zrobił?

buziaki dla Martuni
 
Witajcie Kobitki:-)
troszkę mnie nie było, bo wyjeżdżaliśmy na weekend i dopiero wczoraj wróciliśmy:-)
Moniś trzymaj się Kochana! takie leżenie to nic przyjemnego, no ale jak mus, to mus:tak: dasz radę przecież;-):tak: uściski!
Anusia a jak Wy się czujecie? jak cukier?
Ewuś koniecznie musisz porządnie się wykurować i odpocząć!!! idź już na ten macierzyński, bo się zamęczysz w tej robocie :-( mocno ściskam!
Kajduś ale zabiegana z Ciebie kobietka:-D grunt, że alergia opanowana:tak:
Esch co się dzieje..?? jak Twój nastrój dzisiaj?
Monik a może potrenuj autkiem na razie jakieś małe dystanse? może z mężem, albo kimś z boku?:-)
Sensi, Antilko:happy:
Puchatko śliczna Córcia:-) gratuluję serdecznie:happy:

Kochane ja dzisiaj idę podglądać moje jajka, oczywiście schizuję już, czy tam w ogóle mi coś urosło :baffled: okaże się po 15, wieczorkiem zdam relację:tak:
buziaki dla Wszystkich 30-stek:-)
 
Oluś wszystko będzie dobrze- odpoczęłaś, odstresowałaś się - na pewno jest ok i dorodnie:-)
jutro wizytka więc okaże się co z cukrem- prawdopodobnie będzie powtórka krzywej :-) z większą dawką cukru tak ponoć się robi ........

oczywiście błekitne fluidki :-) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
Dzień Dobry:happy:
Moniolku w czasie leżenia mnie uratowały książki , necik i telefon:-)Paradoksalnie pomogły mi też mdłości, bo zupełnie odbierały mi chęć do czegokolwiek:baffled:
Aluś mocno trzymam kciuki dzisiaj:tak:Gdzie się weekendowałaś?
Anusieńko mam nadzieję, że jutrzejsze wyniki będą ok:tak:
Vonko co u Ciebie:confused:
 
Antilko byliśmy w Berlinie i w Lipsku:-) było super, bardzo ładna pogoda i dużo miłych wrażeń..:happy:

zaczynam się coraz bardziej denerwować przed tą wizytą..:baffled:
 
reklama
Oluś trzymam mocniutko kciuki jajeczka na pewno pięknie podrosły, czekamy na wieczorną relację i podsyłam dziołszkowe fluidy ;-)

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^.
 
Do góry