reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie kochane :-)

Ja ciągle leżę i to jeszcze więcej, bo od środy pojawił się podbrudzony śluz. W czwartek byłam na wizycie u gina. Byłam przerażona i myślałam o najgorszym. Na całe szczęście zobaczyłam pięknie bijące serduszko. P. doktor zwiększył dawkę dupka i kazał przyjść dzisiaj. Wieczorkiem mam wizytę.

Antilko tak bardzo się cieszę. Nie martw się, będzie dobrze. Pomodlę się za Ciebie i fasolinkę.

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :-)
 
reklama
Witajcie po Świętach :-)

Oluś jak dobrze Cię czytać

Antila po cichutku gratuluję, jak się dzisiaj czujesz, wierzę, że będzie dobrze

Monik nic się nie martw, leż, wszystko będzie dobrze

ucałowania dla wszystkich ciotek, moje dziecię nadal uparte w piątek znowu nic nie pokazało, za to ma piekną wagę 473gr, łożysko z tyłu, wody ok, udko, brzuszek też, no i jak przy każdej wizycie pełen przegląd kręgosłupa - doszedł nowy element - sfotografowana stópka :laugh2: zeskanuję to Wam podeślę

a teraz mnie skopało :laugh2: tak strasznie je kocham...

stópka jutro, w pracy mam zdjęcie z USG 7 marca - czyż ten kręgosłup nie jest idealny :-p
 

Załączniki

  • 21tc.jpg
    21tc.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 24
Witajcie poswiatecznie!!!!

Cos za szybko te swieta mi minely... a dzis juz musialam isc do pracy :-:)crazy::no:

Najka troszke zapomnialam w swieta o pracy... ale dzis juz dyro skutecznie mi przypomnial... ehhh... mam juz dosc tej pracy... a moze czas zrobic sobie dluzsza przerwe?? ;-):tak::-D

Aleczku teraz kolej na NAS!!! Na Nas obie!! :tak::tak::tak::tak:

Antila jak sie bedziesz dobrze czula to daj znac kiedy idziemy "opijac" Twoje dwie krechy!!

Onna szybciutko czas zleci i Wy tez zaczniecie zaraz staranka....

Monik to daj znac jak po wizycie!!

Moniolek kregoslupik przepiekny... a czekam jutro na stopke :tak:

Ewus odezwij sie!! Co u Ciebie?? Mam nadzieje ze wszystko w porzadku!!!!
 
Hej dziewczynki..

Witam po zimowych świetach;-) ( zimowych bo tu przez 2 dni sypał snieg i było naprawde okrutnie zimno).
poczytałam sobie pare waszych poscików i efekt jest taki ze siedze i ryczę.. Vonka i Sensi rozbroiły mnie swoimi historiami.. Czy kobiety w ciązy mają jakiś nadmiar łez czy co? Siedze w domku i usiłuje co nieco powtórzyc przed jutrzejszym egzaminem, ale stresik zapiera mi dech w piersiach..Boje sie bardzo, ale cały czas powtarzam sobie, że cokolwiek by sie nie wydarzyło nie moge narażać dzidzi na zbyt silny stres.. poza tym może to jeszcze wcześnie ale mam nieodparte wrażenie że maluszek daje mi znaki od 2-3 dni czuje muśnięcia kiedy leże albo siedze nieruchomo ..:tak:Mam nadzieje, że sie nie myle bo do tej pory w zyciu nigdy niczego takiego nie czułam... a wrażenie jest niesamowite cos w rodzaju muskania łaskotania...mam wrażenie jakbym miała maleńką rybkę w brzuchu , która od czasu do czasu muska w sciany brzucha.:-)

Antilko widziałaś kiedyś normy bety? taka betka jak twoja nie bierze sie znikąd!!! GRATULACJE!!!
 
ja w tym roku bede meic 31latek.. Staramy sie usilnie o dzidziusa.. Narazie niestety calkiem niedawno poronilam..Mam nadzieje ze jednak bedziemy rodzicami
 
Witajcie Kobitki:-)
Antilkojak się czujesz?? daj znać proszę..
Najeczko to pierwsza Wielkanoc Ewuni:tak: dzielna z niej kobitka, ma chyba geny po forumowych ciotkach;-):-)
Onna tak, tak..ja też z Koziego:tak::-D
Monik wierzę, że wszystko będzie dobrze:tak: jak po wizycie??
Moniś no jak nie!? prawdziwy ideał!:tak: czekam na stópkę:happy:
Esch hmm..skoro tak twierdzisz;-):-D mi pasuje:laugh2:
Majeczko powodzenia na egzaminie:-)
Netula witaj:-) dobrze trafiłaś:tak: my tu mamy taką ,,grupę wsparcia wzajemnego'', bo wszystkie tu wiele przeszłyśmy..:baffled: ale się nie dajemy! tak więc rozgość się i napisz coś więcej o sobie:-)

Kochane..a ja wreszcie znowu czuję się, jak kobitka:happy: wróciła @, uderzenia gorąca poszły w cholerę, tak więc może coś jeszcze ze mnie będzie..;-) Wizyta u gina w prima aprilis:-D

Miłego wieczorku:-)
 
Majeczko trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin!!!

Netula witaj w naszym gronie. Mam nadzieje ze rozgoscisz sie u nas :tak:

Alek no mnie tez pasuje!!! To do dziela!!! ;-):-D:-):-D:-)
 
To może i ja się odważę...
Na imię mam Agnieszka, w kwietniu skończę 35lat. Od dwóch lat staramy się o dzidziusia, ale trafiamy jak kulą w płot :baffled:
Gratuluję wszystkim mamusiom i wszystkim zafasolkowanym :happy2:
 
reklama
Nam zaciazyc udalo sie w 3 cyklu niestety ciaza najwidoczniej byla za slaba. Teraz czeka mnie wizyta u gina i on podejmnie decyzje co dalej..
 
Do góry