reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Antilko trzymam kciuki , bedzie dobrze- Duphaston to naprawde bardzo dobry lek! A betka rośnie wiec jedyne co musisz teraz zrobic to odpoczywać i myśleć pozytywnie - wiem jakie to okropnie trudne bo jak na poczatku ( 5 tydz) byłam bardzo chora i miałam 39 stopni myslałam ze zwariuje- taki cud i taki pech... ale zawzięłam siew sobie i pomysłałam że skoro zdarzył sie cud to juz nic i nikt mi go nie odbierze i że MUSI BYC DOBRZE!- moze jakaś wesoła ksiązka albo komedia - byle by sie nie zamartwiać!

ja po egzaminie - chyba nie było tak zle -ale wyniki beda dopiero za jakies 2-3 tyg. Jelitka mi za to przeczyściło okrutnie:-D- poranny stersik!!!:tak:


Kajduś w jakiej galerii? mamy jakąś galerię???
 
reklama
Się witam, lecę rano na szkolenie, ale mam nadzieję, że Antila przeczyta:

Moja koleżanka w październiku 2006 dostała plamienia, to był początek ciąży, wylądowała w szpitalu, dwa USG nie było widać pęcherzyka, leżenie, leki, plamienie coraz mniejsze kolejne USG - piękny pęcherzyk, w czerwcu urodziła się Maja :tak: Antilko wiem, że to koszmar, ale staraj się myśleć pozytywnie, będzie dobrze, bardzo mocno trzymam kciuki.
 
Antilko, bedzie dobrze, betka rosnie, a pecherzyk moze byc widoczny za kilka dni dopiero. lez, bierz leki i mysl pozytywnie! buziaczki, na pewno bedzie dobrze:)
Majeczko zajrzyj do Albumu Rodzinnego - powinnas miec dostep
Ewa, hop hop!
 
Dziękuję Wam dziewczynki. Nic innego mi nie pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać:-(
 
Antila, bardzo mocno pamiętam o TObie - musi być dobrze :) Nie zadręczaj sie kochana i zaaplikuj sobie coś miłego. Skoro musisz czekać to niech to będzie dobry czas.
 
Dziewczynki, co mogłabym wziąć na uspokojenie.Zastanawiam się nad tabletkami z melisą:confused:
 
Antilko ja niestety na 100% nie wiem, ale wg mnie melisa nie powinna Ci zaszkodzić.

Zmykam do domu, miłego popołudnia i wieczoru
 
Zrobiłam sobie po prostu herbatkę z melisy.Dzisiejsze Hcg wynosi 1822 chyba ładnie urosło w ciągu 48 h Poprzednie wynosiło 621:baffled:Zobaczymy, co jutro powiedzą w szpitalu:confused:
 
wiec ja tez sie odważę :) Znalzłam to forum dzisiaj. Moje imie - Małgorzata. W tym roku stuknie mi 35 wiosen i własnie zamierzm starać sie o dziecko:)
Na razie jestem na etapie badań. Chociaż bardzo sie boję niepowodzeń:( to jednak mam nadzieję, że wszystko będzie ok:)
pozdrawim wszystkie forumowiczki :)
AAA zapomniałam dodać, że planuje dopiero 1 dziecko
 
reklama
witajcie wieczorkiem:-)
Antilko no pięknie betka przyrasta:tak: czyli wszystko na dobrej drodze:happy: a melisa nie zaszkodzi na pewno, można też łyknąć persen lub kalms (konsultowane z lekarzem)
Goss witaj:-) trzymam kciuki za staranka:-)
Anuś??? jak się czujesz??? odezwij się proszę..

Kobitki jutro na szczęście już piątek:-) W weekend nareszcie zapowiadają piękną wiosenną pogodę, więc zapraszam na słoneczko:-)

Miłej nocki dla Was:-)
 
Do góry