reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Byłam dziewczynki u lekarza i nadal nie widać fasolki:( smutno mi:( ale test zrobiłam bo prosił II krecha MEGA WIELKA i HCG z krwi ....zobacze wynik za 2 h:( Tak chciałabym żeby to bylo to:(

Pączuszku nie martw się ja robiłam usg w 6 tyg i 1 dniu i był tylko pęcherzyk z białą plamką.Będzie dobrze:)) Może ciąża jest trochę młodsza

Trina jeżeli objawy nie ustąpiły to jestem dobrej myśli:))&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Futrzaczek strasznie się ciesze:))

 
reklama
A ja po badankach. Oczywiście nic nowego. Czyli nic nie widać. Oprócz pęcherzyka i ciałka żółtego. Lekarz dał jeszcze tydzień zanim będziemy cokolwiek robić. Powiedział, że jeśli faktycznie to puste jajo, to zazwyczaj do 8 tyg powinno być samoistne poronienie. Więc czekam.
I tu chyba się powinnam z Wami kochane Majóweczki pożegnać. Dzięki za wszystkie kciuki i dobre słowa. Będę wpadać od czasu do czasu jeżeli pozwolicie, bo bardzo tu u Was milutko. I wpadnę w maju, z życzeniami dla rozpakowanych. No i oczywiście życzę Wam spokojnych kolejnych miesięcy, zdrowych dzieciaczków i lekkich porodów. Buziam wszystkie :)
 
Trina- Kochana cały czas o Tobie myślałam...
a ja nadal wierzę, że Dzidzia się jeszcze pokaże...
za co bardzo mocno trzymam &&&&&&&&&&
 
Trina nie poddawaj się jeszcze u mnie 6tydz i 1 dz nie było widać zarodka i też czekam. Była tylko biała plamka. Dzisiaj jakoś nie miałam mdłości i zaczęłam się martwić do tego jestem przeziębiona. Nadal trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Jeszce jak byłam w ciąży z Gabi tzn 2 lata temu to robili 1 usg ok 10 tyg nie wcześniej i to było dobre bo nie było takich sytuacji jakie mamy teraz że nie wiemy na czym stoimy.
 
Ostatnia edycja:
Trina trzymaj się bo ja trzymam nadal &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Futrzaczku na dobrego lekarza warto poczekać, a jak już będziesz jego pacjentką, to i terminy się skrócą i opieka będzie inna ;-)
 
Trina - trzymaj sie dzielnie Kochana! ja tez uwazam, ze to jest jeszcze wczesnie, aby przekreslac wszystko... zaczynam rozumiec, dlaczego czasem lepiej nie sprawdzac i nie wnikac zbyt szybko, no ale to dreczace czekanie - to rowniez rozumiem...

Kamcia - u nas wizyta wraz z USG w polskiej przychodni kosztuje 100 funtow, kazda nastepna wizyta ciazowa z USG to cena 70 funtow, tylko nic nie wiem o cenie badan, a w sumie o to takze mi chodzi - chocby jak wlasnie przeziernosc karkowa, o ktorej pisalas... jutro zadzwonie do nich i bede dalej myslec... chodzi takze o to, ze do swojego ginolka we wroclawiu mam ogromne zaufanie, bylam z niego b.zadowolona (choc opinie na portalu znany lekarz sa podzielone), uwazam jednak, ze to konkretny lekarz.
Kamcia, a a'propos Twojego terminu USG, to ja tez dostalam "zaproszenie" ze szpitala, z tym ze moje USG bedzie dopiero 20 pazdziernika :( i wez tu czekaj tyle czasu...

Jutro mam wizyte u poloznej, zobaczymy co tam sie dowiem :) Pewnie nie za wiele, to bardziej wywiad niz badanie.
 
reklama
Trina nie lam sie, poki jeszcze nic na 100% nie wiadomo to lepiej sie nie denerwowac...ja trzymam kciuki zeby w koncu cos sie pokazalo tym razem...

A ja dzisiaj lece juz do ginka, nie nastawiam sie ze juz bedzie cos widac, ale i tak nie moge sie doczekac
 
Do góry