reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Hej Mamy :tak:

Ja po wizycie u dentysty i kursie. U dentysty nie bolało nic:-) a teraz popijam sok wieloowocowy i relaksuję się;-) Czas mi strasznie zleciał, szok;-)

tiluchna super, ze z babcią lepiej, zdrówka dla niej! :-) a dla Ciebie wszystkiego najlepszego!:tak:

polcia88 trzymam kciuki! będzie dobrze!

vici ale to zleciało, już ostatnia wizyta, pochwal się, co i jak:tak:

cosiek mam nadzieję, że wizyta udana:tak:

smutnamama no wreszcie, tylko się nie przemęczaj w domku:tak:

mb89 ależ miałaś fajny weekend;-) leniu**** sobie, wszystkie powinnyśmy teraz tylko to robić;-)

MamUśKaaa88 zdróweczka dla męża:-)
 
reklama
Dzieki za zyczenia :-) Ja poprasowalam i pranie nastawilam.Obiadek dla mnie i mlodego mialam z wczoraj a mezowi robie fasolke po bretonsku.
Polcia cholewcia kciuki zacisniete i niech mala sie rozszaleje!
smutnamama dobrze,ze juz do domu :tak:
Aia i jak tam bylo cos wolnego?
mb to chyba juz wzystko gotowe a z badaniami to naprawde niezle kaza czekac :szok:
Mamuska dobrze,ze udalo sie wizyte przelozyc i oby maz ci nic nie "sprzedal"
JoL wstaje 10 min po tobie wiec rozumiem niedospanie :tak:
 
Oj doczytalam ze tu solenizantki byly wiec wszystkiego dobrego i spelnienia mazen dziewczyny...mi dzis dzien minol zakupowo pierworodnemu kurtke musialam zakupi sredniakowi kozaczki , uparl sie na dziewczece z duza iloscia futerka :-) a ze bunt 3 latka przechodzi i zaczol sie po sklepie zucac i wymuszac bylam zmuszona zakupic dobrze ze byly tez w kolorze szarym i ze dal sie na niego przekonac bo chcial czerwone :-)
 
Witam się i ja po weekendzie;-) rano chciałam do Was zawitać, ale Google chrome mi nie pozwoliło bo niby jakiś wirus czy jak:-p Mnie dopadła jakaś biegunka..nie wiem od czego i od kogo bo nikt nie ma M się śmieje, że to znak ostrzegawczy przed porodem, ale ja do niedzieli nigdzie się nie wybieram bo mam 18-kę brata i muszę sobie dobrze zjeść:-D:tak: a poza tym obiecałam mamie pomóc i mam zrobić sałatki i babeczki i muffinki więc od czwartku muszę sprzątać a od piątku pichcić:tak: w sobotę goście i w niedziele też, mam nadzieję, że wytrzymam w dwupaku :szok::-D
tiluchna,vici najlepsze życzenia urodzinowe! samych radosnych chwil, szczęśliwych porodów!!;-):tak:
tiluchna współczuję sytuacji z babcią, wiem jak jest ciężko, ale ważne, że już jest lepiej, trzymam kciuki!! :tak:
domi super, że remont zakończony a przy sprzątaniu to się oszczędzaj! ;-)
smutnamama uff dobrze, że ze szpitala wychodzisz, dzieciaczki to pewnie skaczą z radości! :-D oszczędzaj się! edit. doczytałam że na zakupach byłaś a miałaś odpoczywać :eek::-p
awunia super, że wizyta u stomatologa bezbolesna :-)
mamuśka ładnie pospałaś też tak chcę :-p
 
Awunia dobrze, że u dentysty bezboleśnie :)
smutnamama dobrze, że różowych synekk nie wybrał hehe
AgKrK miałam dziś to samo z google chrom, ale można wziąć "zaawansowane", a potem "wchodzę na własną odpowiedzialność" :D;D;D ale nie wiem właśnie o co chodzi i dlaczego tak, bo już kiedyś mi się pojawił ten niby wirus :) Ooo współczuję biegunki, możesz sobie z moim M piąteczkę przybić hehe
 
Też się cieszę Dziewczyny, że tak gładko poszło, ale po porodzie czeka mnie kanałowe, taki jeden ząb mi został i się pomęcze trochę:eek::baffled::no:

Ag - KrK 89 "smacznej" imprezki;-) ja też mam w sobotę gości, ale w planach tylko zwykla posiadówka:tak: i trzymaj się w dwupaku, dasz radę;-)

smutnamama widzę synio charakterny;-) a Ty odpoczywaj!:-)
 
Hej! Pamiętacie mnie? Na samym początku trochę udzielałam się, jestem na liście.

Otóż, jako pierwsza z Was rozpakwoałam się:)
Termin miałam na 2 grudnia, a w zeszły wtorek niespodziewanie odeszły mi wody i urodziłam ślicznego chłopca. Waga 2900, wzrost 52 cm, siłami natury.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, teraz się zacznie! :) Ja już mam Maluszka przy sobie:)
 
reklama
Do góry