reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żywienie dziecka w 2 i 3 roku życia

Princi, wyobraź sobie, że Oli wcina bigos aż jej się uszy trzęsą :szok::tak: Na początku bałam się, że za ciężki, ale jak raz spróbowała od kogoś z talerza, to teraz żadnemu nie przepuści :no: A że nic jej po nim nie jest, brzuch nie boli, ani wzdęć nie ma, to dostaje, tylko grzyby jej wyciągam :tak:
Tak na marginesie, kapustę kiszoną też uwielbia.
 
reklama
witajcie:)mam synka 2,5roku i do jedzenia jest chetny,wsuwa to co my wszyscy w domu ,na obiad,kolacje i sniadanko:-)nie mam z nim problemów jezeli chodzi o jedzenie:no::-),wygląda sobie dobrze i niczego mu nie brakuje,zdrów jak ryba;-)...pozdrawiam wszystkie mamcie:-)!
 
Podobno podawanie naszym 2-letnim smykom kapusty kiszonej i ogórka kiszonego (najlepiej takich własnej roboty) to samo zdrowie. Byle by nie przesadzić z ilością i by maluch nie jadł na noc. Ale to chyba oczywiste ;-)
 
Moja córcia ma 15 miesięcy i waży 12 kg. Raczej lubi jeść, jedynie co mnie martwi to to że oprócz jabłek nie chce jeść żadnych surowych owoców i warzyw.

Ja również poproszę o maila: milusia235@interia.pl
Pozdrawiam:-)



 
reklama
Do góry