reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zostałam mamusią kiedy miałam lat...

reklama
Moje pierwsze dziecko urodzilam majac zaledwie 22 lata;-), drugie w wieku lat 29:-) i co mnie ciekawi, ze w jednym jak i w drugim przypadku mowiono mi, ze jestem za mloda, bo zamiast pierwszego dziecka powinnam sie wyszalec a zamiast drugiego powinnam korzystac z zycia i robic kariere zyciowa jakby posiadanie dzieci bylo czyms innym, mam dwojke wspanialych dzieci i niczego nie zaluje, pozdrawiam wszystkie mamy.
 
reklama
Moje pierwsze dziecko urodzilam majac zaledwie 22 lata;-), drugie w wieku lat 29:-) i co mnie ciekawi, ze w jednym jak i w drugim przypadku mowiono mi, ze jestem za mloda, bo zamiast pierwszego dziecka powinnam sie wyszalec a zamiast drugiego powinnam korzystac z zycia i robic kariere zyciowa jakby posiadanie dzieci bylo czyms innym, mam dwojke wspanialych dzieci i niczego nie zaluje, pozdrawiam wszystkie mamy.

Masz rację, tak trzymać. Wychodzi na to, że dzieci powinno mieć się w wieku 40 lat? Ehh... i tak niektóre małżeństwa w tak późnym wieku chcą mieć dzieci, ale mają problem z zajściem w ciążę, a wiadomo że oprócz różnych czynników głównym jest to że czym dalej tym płodność słabsza.
 
Do góry