reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ewelcia, no wiesz... No co ja Ci moge powiedziec?:sorry2: No i co ja moge poradzic, ze tak uwielbiam Twojego makowca:sorry2: No lepszego w zyciu nie jadlam:tak: I mam nadzieje, ze zostanie jeszcze kawalek "na wynos" po zlocie, tak jak ostatnio. Tylko ostatnio ciezarna bylam, to mi sie solidnie nalezalo:-D A teraz nie mam zadnego argumentu:nerd::-) Sie zobaczy, nie?:-)
 
Ewelcia, no wiesz... No co ja Ci moge powiedziec?:sorry2: No i co ja moge poradzic, ze tak uwielbiam Twojego makowca:sorry2: No lepszego w zyciu nie jadlam:tak: I mam nadzieje, ze zostanie jeszcze kawalek "na wynos" po zlocie, tak jak ostatnio. Tylko ostatnio ciezarna bylam, to mi sie solidnie nalezalo:-D A teraz nie mam zadnego argumentu:nerd::-) Sie zobaczy, nie?:-)
ok...mowisz i masz:-)\tak mi poslodzilas ze az mi glupio...
nie potrzebne argumenty, dla ciebie na wynos sie znajdzie:-D:-D:-D
 
Haha ale jednego snikersika już mamy przecież (Lubiczanki) więc powinno wystarczyć:))
Ja też mam nadmiar mąki w domu więc może cosik upichce hmm jakiś jabłecznik..
Byłam właśnie w sklepie węgiel kupiony, steaki i mięso na grilla też więc luz:)
Jakieś soft drinks też alko mam pełno w domu więc nie będzie problemu:)
ALe najgorsze jest to że ciocia przyjdzie akurat na weekend:/
 
Haha ale jednego snikersika już mamy przecież (Lubiczanki) więc powinno wystarczyć:))
Ja też mam nadmiar mąki w domu więc może cosik upichce hmm jakiś jabłecznik..
Byłam właśnie w sklepie węgiel kupiony, steaki i mięso na grilla też więc luz:)
Jakieś soft drinks też alko mam pełno w domu więc nie będzie problemu:)
ALe najgorsze jest to że ciocia przyjdzie akurat na weekend:/

Ja też mam dużo mąki wiec drożdzowe upieke a co tam i zalatke zrbie tzn mój E zrobi :-)
 
reklama
Kamcia-u mnie to twixik,nie snikersik;)))))
To skoro tyle Was się tu kuchennie udziela,to ja sobie luz zrobię;))))))))))))))))))))No nie-to nie w moim stylu...a snikersika chętnie bym zrobiła(jeśli to ten sam,co Ewelci),ale za duzo przy nim roboty-sorki za szczerość,ale naprawdę się toczę ,kulam i co tam jeszcze i wszystko mnie męczy:/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry