reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a ja pisałam na watku zamknietym ale chyba już nit tam nie czytał ..skoro nie jestem wpisana:-p

też się zapisuje... i chyba bez hotelu bo mamy w Dublinie znajomych,...
chyba ze będą pracowac to wtedy również z hotelu skorzystamy:-D

oczywiście jeszcze nic na 100% ale bardziej na tak
 
reklama
Ja też mam znajomych w Dublinie ,ale mimo wszystko fajniej jest być razem w hotelu:))
 
Kamcia ale dzieci chodzą do Polskich szkół w niedziele i soboty :sorry:;-)
co do sponsorów,ja chyba nie będę pisała,wszyscy mnie olali i nikt autentycznie się nie odezwał.Jakoś dalismy sobie radę bez tego,ale oczywiście jak ktoś chce to niech pisze :tak::tak:

ViKamcia juz wpisuję .
Barmankę również
 
Ostatnia edycja:
Anieczka faktycznie Oli też chodzi, no spoko ja sie dostosuje:)
Ja spróbuje coś zadziałać ze sponsorami(a nóż widelec:)
 
My też oczywiście chętni na spotkanie, wodospad super sprawa, park też, rejon Bray też jest ładny i nie trzeba w miasto wjeżdzać można polecieć autostrada.
Royal Hotel fajny i ma basen (co jest plusem:), i jakiś tam play room jest .Podejrzewam że nawet jako grupa jak sie zadzwoni dostaniemy zniżke(bede w pracy w czwartek to pogadam u mnie z recepcjonistkami i powiem żeby zadzwoniły i dowiedziały sie mniej wiecej).
Kolejna sprawa te parki i wodospad też warto zadzwonić wcześniej i zamówić wejście grupowe bo też pewnie zniżka będzie.
Termin 2-3 lipca ok , ale boję sie czy Olivier do Polski z babcią nie będzie jechał...(nawet jeśli przyjade sama:))
A co powiecie na 17-18 czerwca przed wakacjami i zakończeniem roku i co niektóre ciężarne może zdąrzą:)
No i może udałoby się jakichś sponsorów znaleść (bo rok temu nam nie wypaliło:/)
Bynajmniej dziewczeta wyznaczyć sobie specjalną skarbonke i wrzucać po kilka euro tygodniowo żeby się uzbierało na ten nasz weekend, bo tak rok temu większość narzekała na brak kasy i nie mogłą sie pojawić. U mnie się tez nie przelewa ,ale jak sie zacznie oszczędzać już teraz to potem nie bedzie zmartwień. No dobrze gadam??:)

Kamcia tak szczerze powiem ze mi ten 17-18 czerwca nie pasuje, 13-14 czerwca mam termin porodu:-)
 
witam.
BARMANKA79 ma racje co do spodkania w bray podczas festiwalu,sama nie pomyslalam o tym,a pozatym nie mozna tam grila zrobic a ludzi to masakra.wiecej za dzieciskami trzeba bedzie biegac niz w spokoju sobie usiasc,zej grupy toco do wodospadu to od lipca do wrzesnia masakra jest,w weekend i to piekny i sloneczny nawet na trawie nie da sie usiasc tyle ludzi,a watpie czy mozna by bylo zabukowac cos dla wiekszej grupy bo faceta to nie interwsuje ile wpuszcza i ze nie ma miejsca.co do farmy to naprawde polecam,tylko jak pisalam bez grilla,w powerscort garden dla dzieci nic nie ma oprocz pieknego ogrodu ktory mozna tylko zwiedzac,a watpie czy polwolili by na piknic,nie mowiac juz o grilu.
 
reklama
Za dziecmi wszędzie trzeba biegac,czy będzie to karuzela czy też farma.Faktem jest,że na karuzeli stracimy więcej kasy.Ale nie chodziło mi o to by na karuzeli robic zlot to tylko propozycja dla osób,które będą nocowac w Hotelu w Bray ;-) Nie będziemy po prostu siedziec w hotelu czy to rano czy też wieczorem po zlocie.
Jakoś do mnie nie przemawia zlot również na farmie.No nie wiem,ja bym wolała tak jak w Limerick polanę gdzie dzieci hasają i się wygłupiają,a nie latac miedzy zwierzątkami i pilnowac dzieciaka,żeby mu jakaś koza paluchów nie odgryzła:shocked2:

Bray nie musi byc naszym miejscem spotkania.Szukamy tam gdzie znajdziemy coś ciekawego,ale blisko Dublina ;-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry