reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Dzień dobry :)

Agutka to poszalałaś na zakupach, czasami trzeba :) ja już dawno nie szalałam :p

WerElka ano, u siebie zawsze najlepiej :)

Co do łóżeczka bardziej "dorosłego", to i ja zamierzam Małej zmienić, w końcu nie jest już taka
mała, bo we wrześniu trzy lata kończy :)

Pogoda się polepszyła, uff .. słonka więcej - całe szczęście :)
 
reklama
Agutka a jaki rozmiar nosi Zuzia? :) ja też mam trochę ciuszków do wydania po Małej,
bo też ze wszystkiego wyrasta i będę się zaopatrywała w większe teraz :) systematycznie coś idzie "na bok" z komody :D
 
Eluś,uroki macierzyństwa z tymi zakupami,haha. ;-) :-D

Dori napisała mi wczoraj smska,że Bruno spadł na wadze narazie 260g,więc Ją pocieszyłam,że od dziś już będzie tylko przybierał. :-) No,a ona dostała niesamowity zastrzyk energii. ;-)

A dziś dostałam to:


"Wieści od Fąfelka. Robił dzisiaj kompu kompu w wanience. Wali w pampersiaki regularnie,uwielbia mleczny bufecik mamsi i zaczął przybierać na wadze. Za to mamusia zgubiła gdzieś 9kg. Brzuszek miękki i duży,ale to kwesita czasu."

Strasznie się cieszę,że u nich wszystko układa się tak super! :tak: :-)


Zuzia spała dziś ze mną w łóżku,no i bez problemu zasnęła i przespała całą noc. :-D Ach,jak cudnie było się do Niej poprzytulać!!! :-D :tak: :tak: :tak:
Rano rozkręciłam łóżeczko,no i teraz od 12 znowu śpi na moim wyrku. ;-) Mam nadzieję,że tak chętnie też będzie spała w swoim nowym - dorosłym łóżku. :-p :-D
 
Co do łóżeczka bardziej "dorosłego", to i ja zamierzam Małej zmienić, w końcu nie jest już taka
mała, bo we wrześniu trzy lata kończy :)

Pogoda się polepszyła, uff .. słonka więcej - całe szczęście :)

Aniula,widzę,że Twoja córcia w podobnym czasie będzie śwętowała urodzinki,co Moja! :-D My dokładnie 9,a Wy,chyba,11,co? ;-)

Agutka a jaki rozmiar nosi Zuzia? :) ja też mam trochę ciuszków do wydania po Małej,
bo też ze wszystkiego wyrasta i będę się zaopatrywała w większe teraz :) systematycznie coś idzie "na bok" z komody :D

Wiesz,tego Ci nie powiem,bo ... nie wiem. :sorry2: Każda rozmiarówka jest,niestety,inna. :-(
Jak ostatnio mierzyłam Zuzię w domku,to wyszło,że ma 96cm wzrostu. :tak: :-) Więc pewnie coś koło 104 by się już przydało. ;-)
 
Agutka o kurczak ! to nie mam nic w tym rozmiarze :( Wiki teraz nosi 92/98 rozm.

a jest jakaś mama z młodszą Niunią tutaj? :D

Tak, Wiki jest z 11 września, Twoja Zuzia z 9 :) blisko hehe
 
Ha, no to w porządku :D niech się Mamusia taka z mniejszą Córcią odezwie cobym wiedziała do kogo "uderzać", bo chętnie oddam ubranka po małej, miejsce zajmują :D
 
reklama
Do góry