reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Mysza,olalas mnie! :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :baffled: :-p

Issa,witamy Cie serdecznie czerwienskowa - zielonogorzanko! :-) :tak: mam sentyment do Twojej obecnej miejscowosci zamieszkania. :-D :cool2:
Jesli chodzi o dr Ruta,to ja sama do niego chodze od wielu wielu lat - swietny ginekolog! Rewelacyjnie trafilas! :-) :tak:
 
reklama
czesc dziewczyny

ale mnie tu dawno nie bylo :szok::szok::szok::szok:
chyba odkad wyprowadzilam sie do N.

ogolnie w tym czasie zdazylam urodzic Hanulke :-) hihiii
jutro wkleje zdjecia

kurczaki ile tu nowych mamus :-)

witam was serdecznie
ja jestem Liliana i pochodze z Wolsztyna :-)
od 7 mieisecy mieszkam w Norwegi :-)
hihiii to chyba na tyle ;-)

pozdrawiam :-)
 
Cześć Liliana! Z tej strony Iza, mam nadzieję, że choć teraz Twoje strony to Norwegia to będziesz częściej witać w tych stronach internetowych :tak:
 
Lilus,no nareszcie! Juz myslalam,ze o Nas zapomnialas! :-( :-( :-(
Jeszcze raz z calego serducha gratuluje Ci Hanusi i z niecierpliwoscia czekam na jej fotunie! :-) :tak: :-)

Pozdrawiam Was cieplusio i (jak za dawnych czasow :cool2: ) przesylam buziaczki elviski!
:elvis: :elvis: :elvis: :-)
 
:-) helo

dziekuje za przywitanie po przerwie :-)
Agutka nie zapomnialam ino wiecznie jakies problemy a to z netem (cholernie dlugo czekalismy na zalozenie,potem przeprowadzka i znowu czekanie na zalozenie :baffled:),a to z kompem sie cuda dzialy....potem brak czasu bo Hania caly moj uporzadkowany dzien wywrocila do gory nogami :happy2:

teraz juz jest w miare lepiej;-)

a oto foteczki:

a oto Hania w drugiej dobie zycia- juz w domku :-)




sesja Hani z okazji skonczenia pierwszego miesiaca zycia :-)
Hania i jej leciutki usmieszek:-)






spacerek :-)






kulig :-)




wydeptana sciezka przez Mile :-D (byl dzien ale mialam zle ustawienie lampy i wyszlo ze wieczor )


Sylwester
Hania :-)

Mili :-)




przed Swietami



Święta i prezenty :-)




prezent mezusia bardzo go ucieszyl :-D:-D:-D do dzis codziennie bawi sie autem :-D Milena tez nie moze sie od zabawki tatusia odkleic :-D:-D

Hania i jej prezencik :-)



no to starczy ;-)
wkleilam wszystkie fotki jakie umiescilam na watku listopadowym od urodzenia Hanusi :happy2:

wlece pozniej ;-)
 
Cześć Dziewczyny!
Jestem z Zielonej i chętnie dołączę do Was jeśli mnie przyjmiecie. Od niedawna jestem na tym forum i narazie go powoli poznaję. Mam już 8-letniego synusia, a przedwczoraj dowiedziałam się, że znów jestem w ciąży.
:-):-):-)
 
reklama
Lilka - słodkie dziewuchy macie w domu - tylko pogratulować i życzyć dużo uśmiechniętych dni:tak:




Cześć Dziewczyny!
Jestem z Zielonej i chętnie dołączę do Was jeśli mnie przyjmiecie. Od niedawna jestem na tym forum i narazie go powoli poznaję. Mam już 8-letniego synusia, a przedwczoraj dowiedziałam się, że znów jestem w ciąży.
:-):-):-)

Hey anmall, gratulacje 2-giej ciąży i Witam :-)
 
Do góry