reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Mysza,widzialam Twoj opis na gg - gratulacje! :tak: :-) Hehe,no w koncu sie wystawil. :-p :-)
Jeju,Ty niedlugo rodzisz!!! :szok: A pamietam Twoj 17 tydzien jakos,ulala! :szok:


Kinka i jak tam nasz wypadzik? :-D
 
reklama
agutka - Kinga w srode miala goraczke , wczoraj nie a dzis znowu ma i wlasnie idziemy do lekarza :-(. No zobaczymy co to. Na razie nasze plany musimy przelozyc.
 
Kinka,ojojoj,no to zyczymy zdrowka Kingulce! :tak: Moze zabki? :baffled: Bo 3dniowka odpada,chyba,bo nie znam przypadkow z taka "przerywana" goraczka...Oby to nie bylo nic powaznego! Daj znac,co Wam powiedzieli na wizycie. :tak:
 
agutka - bylismy i nic, gardlo i oskrzela ok. :-) w poniedzialek odwiedzimy laryngologa czy to czasem nie uszy ale pediatra ja poddusila przy uszach i tez nic:baffled:. Zęby juz wszystkie mamy (jeszcze tylko 5) wiec tez odpadaja:tak:. A trzydniowke to chyba tez miala bo kiedys przez 3 doby miala wysoka goraczke 39-40,3 i na pogotowiu dali w razie czego antybiotyk i po tych trzech dniach jak goraczka zniknela to ja wysypalo. Tylko teraz nie wiadomo czy to trzydniowka czy uczulenie na antybiotyk (chociaz go juz kiedys miala i nic sie nie dzialo) .Najprawdopodobniej to jakas wirusowa infekcja a w razie czego to mamy sie przejechac na pogotowie. Na razie sobie smacznie spi i mam nadzieje ze nic gorzej nie bedzie:dry:.
 
Wlasnie przyjechalysmy ze szpitala z konsultacji laryngologicznej i... zapalenie prawego ucha:no:, wiec do swiat na pewno do sali zabaw nie ruszymy.
 
reklama
Do góry