reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

noelia chodzenie z dzieckiem do przedszkola kilka tygodni przed przyjeciem to bardzo dobry pomysl:tak: sadze, ze nie trzeba sie spieszyc z zostawianiem tam dziecka jesli nie czuje sie gotowe. A to teraz wszystkie przedszkola praktykuja takie spotkania z przyszlymi przedszkolakami czy tylko wybrane?
Werela p i e k n a masz Coreczke!!! a przypomnij mi, Wy jestescie z ZG?
agutka zdjecia jak zwykle rewelacja :-D:-D:tak::-) sliczna Dziewczynka z rownie sliczna Mama :tak::-)
 
reklama
Noelia to może trochę potrwać zanim się jednak przyzwyczai. Ja jestem prawie pewna że jak moja Weronika pójdzie do przedszkola to nie będzie chciała wracać do domu:-D Ona uwielbia dzieci i sama zasze jak ktoś przyjdzie do piaskownicy to przytula i całuje:tak: I obronić się potrafi jak ktoś jej coś zrobi:szok:

Wesolutka tak my jesteśmy z Zielonej, mam w podpisie napisane:-)

Moje dziecko właśnie się obudziło i idę posiedzieć z nią i się poprzytulać.
 
Wesolutka ,o ile się orientuje to wiele przedszkoli cos takiego praktykuje ,ale nie nasz :no:
nasze przedszkole nie jest za ciekawe ,ale co zrobic jak tylko jedno jest ,dyrektorki to nie zastaniesz prawie nigdy ,a na grupe dzieci jest jedna pani :-(
Ja poszłam się zapytac kiedys drektorki czy moge z córka przychodzić co jakis czas ,zeby sie oswoiła ..itd.wiadomo o co chodzi ,a ona mi na to że moge ,ale to i tak nic nieda,dziecku to nie pomoze wcale :szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mam ją gdzieś ,i teraz jak sa malutkie grupy ,dosłownie 5 dzieci chodzi ,to korzystam i chodzimy z Emi ,niech pozna teren ,panie itd.
Ale jak sie wkurze to jej nie dam ,zobaczę jak się sytuacja rozwinie
 
Łojej! :szok: Dzieki dzieweczki Kochane za te komplementy w strone Zuzanki i moja - a szczegolnie za te,ze Moja Corcia jest do mnie podobna. :-D :tak: :-D

Noelciu,ja,jak bylam mala mialam bielusie wloski. :-p Wiec nie wiem,czy bylam az tak bardzo podobna do Zuzi. :no: :-p A Emilka jest dzielna dziewczynka i na pewno szybko oswoi sie z nowa sytuacja. :tak: :-)

Werela,ja sie zapisywalam w kwietniu na szkole sierpniowa. :tak: :-) A pani Habury wtedy nie bylo w pracy,bo miala zalobe :baffled: i poza tym byla na macierzynskim czy wychowawczym... Ale Pani Beatka byla rowniez wspaniala nauczycielka ;-) jak i polozna. :-D :tak:
 
Wesolutka ! Zapomnialam napisac. :zawstydzona/y: Te kolorowe kolka w lozeczku,to jest poscielka,ktora uszyla moja Mama,specjalnie dla Zuzi. :-D :tak: We wozeczku,Moja Corcia,tez ma takie poszeweczki. :-D
 
cześć dziewczyny :-)
ja też chciałabym się dopisac do waszego wątka bo też jestem z zielonej góry :tak:
jestem majową mamusią, która niechcący stała się kwietniową - 24 kwietnia 2007 roku przyszedł na świat o miesiąc za wcześnie nasz synek Piotruś - 2480 gram szczęścia i 51 cm długości :-D troszkę podczytywałam wasze posty ale jest ich już bardzo dużo :-D mam nadzieję że mnie przygarniecie ;-)
chetnie podziele się doświadczeniami z przyszłymi mamusiami i skorzystam z rad bardziej doświadczonych mam odemnie :-D

pozdrawiamy was bardzo serdecznie i mocno ściskamy :-)
 
c Barszczyk,hej hej! :-) Witamy kolejna zielonogorzanke. :-D Cos sie nas tu coraz wiecej zbiera. :-D :tak: Super! :-D
Napisz cos wiecej o sobie. ;-) No i,standardowe,pytanko - w ktorej czesci ZG mieszkacie? :-)

Poza tym Zuzia ma do Was prosbe... :cool2: :-D :tak:


"Kochane Cioteczki! :-D
Moja Mamusia kupila dzis gazete,w ktorej jest moje zdjatko. :-D Mama zglosila mnie do konkursu na "Mala Miss i Mistera Tygodnika Zielonogorskiego 2007". :-D
No i tu moja prosba. ;-) Jesli nie jest Wam szkoda wydac 1,22zl na smska,to prosze o glosika na mnie. :-D Jeden maly glosik,a sprawi mi wieeele radosci. :-D :tak:
W tresc smsa wpisujemy TZG 1093 i wysylamy go na numer 7168. :-D
Z gory bardzo bardzo Wam dziekuje! :-D :happy2:
WASZA ZUZIA

Mala Miss i Mister Gazety Lubuskiej

 
Hej

witam Barszczyk ,późno sie ujawniasz i jeszcze podczytujesz ..nieładnie ,nieładnie:no::no::no::........oczywiście żartuję ,fajnie ze piszesz:tak::tak::-):-):-),i pisz więcej

Słuchajcie byłam dziś na przedstawieniu brzydkie kaczatko u nas w kinie ,takie lalkowe przedstawienie i Emilce tak sie niepodobało (bo bili brzydkie kaczątko )że tak zaczeła płakac ,że jeszcze pół godziny płakała w domu ,nawet na drzemke musiałm sie z nia połozyc :szok::szok::szok::szok:,przyznac musze że ta scena bicia była dosyc drastyczna,ale niemyslałam ze tak Emi zareaguje :-:)-(

Agutka esemeska wyślę,ale musze u mamy na żywo zobaczyc tzn.,w gazecie zobaczyc jak to wygląda:tak::tak:
 
tak konkretnie to jestem z osiedla zastalowskiego :tak:
mam 25 latek a Piotrruś jest naszym pierwszym dzieckiem :tak:ogólnie na babyboomie udzielam się od lutego, ale do tej pory głównie na majówkach ;-)
 
reklama
myszaa zdjęcia zamieszczam raczej na działach zamkniętych ;-)moze by warto tu taki stworzyc :tak: ale szukaj niebieskiej spacerówki x landera z szarym środkiem :tak: często można mnie spotkac jeszcze z dwoma koleżankami, ot takie wózkowe trio :-D
 
Do góry