reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Mysza my ochrzciliśmy Piotrusia 19. sierpnia :-D
chrzest odbył sie w Droszkowie czyli wiosce gdzie mieszkają moi teściowie - było łatwiej bo tam było tez przyjęcie w domu teściów ;-) poza tym my nie jesteśmy zameldowani na zastalowskim (tylko wynajmujemy tu kawalerkę ;-)) więc do tego kościoła nie nalezymy. Zresztą w mieście podczas mszy jest wiele chrztów, a w droszkowie był tylko nasz jeden i było bardzo ale to bardzo uroczyście ;-)polecam wiejskie małe kapliczki :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Przepraszam że się nie odzywam ale mam gości i mało czasu.
Weronika w poniedziałek idzie do przedszkola i już sie denerwuję:-(
Dopiero była malutką dzidzią a teraz już przedszkole. Tak szybko mi dziecko urosło:szok: Nie wiem jak ja wytrzymam rozstanie z nią na tyle godzin dziennie.
Muszę rozglądać się za ciekawą pracą.
Uciekam już. DOBRANOC;-)
 
Werela już mnie ciarki przechodzą jak sobie o tym pomyśle a mój Piotruś ma dopiero 4 miesiace :-D tyle tylko że mi chyba nie dane będzie siedzieć z nim tak długo w domku więc będe musiała raczej szybciej się z nim rozstać :-(
 
Hej Dziewczyny Ja Też Dość Długo Nie Zaglądałam . Piszecie O Przedszkolach Ja To W Jednym Przypadku Mam Za Sobą . Moja Mała Poszła Do Przedszkola Jak Miała 5 Lat I Bardzo żałuję że Nie Wcześniej Ale Huberta Chcę Oddać Jak Będzie Miał 3. Ale Za To Wponiedziałek Czeka Mnie 1 Dzień W Szkole Mojej Córci
 
myszaa polecam szkołę rodzenia przy szpitalu z zielonej górze. według mnie najlepsza szkoła jaka istnieje. masa bardzo przydatnych informacji i umiejętności. wszystko w kameralnej atmosferze bo nie ma więcej niż 9 - 10 par. cykl wykładów z każdej dziedziny - poród, przygotowanie do porodu, ciąża, karmieni piersią, pielęgnacja noworodka i wiele innych i oczywiście ćwiczenia relaksacyjne i inne :tak::tak:
wykłady prowadzi położna ale również lekarze :tak: szkoła tak dobrze przygotowuje do bycia rodzicami ze po urodzeniu Piotrusia nie potrzebowaliśmy żadnej pomocy bo sami wiedzieliśmy jak co sie robi :-D już nie mówiąc o masie przydatnych informacji np o szczepieniach czy badaniach - koleżanki z innych szkół połowy nie wiedziały tego co ja :-D zajęcia prowadzi pani Katarzyna Sadurska i trzeba sie szybko zapisywać - ja chodziłam do szkoły w marcu a zapiywałam sie w grudniu ;-)
 
reklama
Barszczyk też ciebie znalazłam w naszej klasie:-)
Mysza ciebie już kiedyś znalazłam w naszej klasie, ale nie pamiętam gdzie i jak na ciebie trafiłam. Pamiętam po zdjęciu bo miałaś takie samo jak w awatarku na BB:-D

A u mnie winobranie jak zwykle będzie takie że może raz wyjdziemy na spacer i na tym się skończy. Nie lubię tego tłumu. I jakoś zawsze jest byle jak, ludzie łażą bez celu i nic się nie dzieje ciekawego.

Weronika w poniedziałek idzie do przedszkola, już ryczeć mi się chce na samą myśl o rozstaniu.
Nas niestety ominęła szkoła rodzenia bo za późno się zgłosiliśmy:-(

DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry