reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

a moja Milenka w sobote konczy roczek i rowniez w tym dniu ja chrzcimy :)
mam piekna sukienke dla niej
ach bedzie wygladac jak gwiazda
przynajmniej goscie na niej sie skupia a nie na mnie :laugh:

potem wam wkleje foteczki ;)
 
reklama
Lilka,wiec czekaMY na zdjatka malej Gwiazdki. :D

Co do fotek,to dzis mi brat kilka porobil,hehe. ;D Mi i mojemu brzuszkowi - willi Zuzanki. ;D
 
No mi normalnie rece dzis opadly. Kupilam ubranko, ide do ksiedza po kartki do spowiedzi, a tu okazuje sie, ze nas ten duchowny, u ktorego zalatwialismy chrzest i ktory mowil, ze jest wszystko git i tylko w sobote na nauki mamy przyjsc, nie wpisal w ogole w rejestr! albo wpisal, tylko ten drugi nie potrafi znalezc! no i co? jutro ide na plebanie i bede szukac tego, u ktorego wszystko bylo zalatwiane. Zebym chociaz znala jego imie - ale skad, oczywiscie nie pamietam :mad: :mad: :mad: W dodatku moj Tomek w trasie (a on zalatwial z ksiedzem), wiec musze dzialac sama :mad: Juz mnie krew zalewa, na sama mysl :mad:

agutka - ten Twoj lekarz to chyba typ takiego hojraka, co to uwaza, ze jego misi byc na wierzchu. Nie ma prawa odmowic Ci zwolnienia i dobrze o tym wie.

oj, dziecko beczy, ide zaniesc cycki Malemu :)
 
Wesolutka,jacie,nie zazdroszcze zamieszania. :( A w ktorej parafii tak sie stalo?
Co do mojego lekarza,no to doslownie jakis hojrak... Juz nawet slow nie mam na niego... :mad:
Zycz Adasiowi smacznego ode mnie. ;D Hihi. ;)

W ogole cos mi dzis odbija ze zdjeciami i po tych,ktore mi brat porobil,ja zrobilam tez mojej psince - szczeniaczce Albusi. ;D I teraz siedze i wszystkie w kolko ogladam na kompie <glupek> :p :D
 
czy czyjes dziecko potrafi zrobic kupe tak, zeby wstrzelila sie mamie do nogawki? moje potrafi ;D

lilka - to masz na koncie powazne sukcesy! a skad te tabletki? to lekarz przepisuje?

agutka to pochwal sie psiaczkiem!!! :) brzuszkiem chyba chwalilas sie na glownym, zobacze potem :laugh: a parafia - sw. Jadwigi. Ten sam ksiadz zreszta namieszal nam troche przed slubem - wzial od nas kasiore na kwaty do kosciola, mial ja przekazac siostrom. I zapomnial, a one dzwonily i pytaly, co jest grane.
 
dziewczyny czy wam tez po wyslaniu na forum odpowiedzi wyskakuje zaraz spis watkow czy tylko ja jestem taka durna, ze tak mi sie robi???

noelia - robia te masaze, ale dzis adas tak sie rozplakal,ze serce mi omal nie peklo. Cos widac mu niechcacy zrobilam :-[ :( :( masowac mam 4razy dziennie, przez miesiac... :( no, ale co, bede, lepsze to niz przywiazywanie dziecka do czegos...
I jeszcze - tak, rodzilam w sul., w wodzie. Faajnie bylo :laugh: ;)

 
Wesolutka,tak chwalilam sie w dziale o brzuszkach,hihi. :D No i u mnie tez od razu wyskakuja watki. ;) Jak Ty slicznie wymeczona wyszlas na tych zdjatkach jejkus. ;D Ile w Sulechowie placi sie za porod...? Z tym kosciolem,to ladne jajka odchodza,jak widze... ::) Mam nadzieje,ze u mnie takich przebojow nie bedzie,gdy bede chciala ochrzcic Zuzke... A nie napisalas,gdzie Ty sobie pomieszkujesz,zebym Cie mogla do mnie - na ogrodek - pokierowac,hihi. ;D

A oto moja psinka. :D Ma 5,5 miesiaca. ;D W rzeczywistosci jest troszke jasniejsza i o wiele ladniejsza. ;D


2vi4.jpg


4vu3.jpg


5sj3.jpg


image0010jpgup6.jpg
 
ale fajna ;D a w cien na balkonie jak sie sprytnie wkomponowala ;D

pomieszkuje sobie na osiedlu przy areszcie! z okna w kuchni moglabym machac tym, ktorzy co lepszy wzrok maja i siedza w tych oknach ;)
 
No tu akurat cwanie sie polozyla,bo najczesciej to ma zwyczaje lezec w sloncu w sam ten upal. ::) Wczoraj bidulka pobiegala po tym upale,napila sie zimnej wody i jej sie wszystko zwazylo i zwrocilo. :( Balam sie,ze znow nam sie pochoruje tak bardzo,jak ja wzielismy... :( Ale cale szczescie,zrobila tylko 2 razy "żyg żyg" i dalej sobie biegala,hihi. ;D
Przy areszcie powiadasz. ;D Swojego czasu czesto bywalam na Jednosci,gdyz mialam tam takiego starego dobrego przyjaciela,no ale sie wyprowadzil i teraz sobie pomieszkuje blizej mnie. ;) Poza tym chodzilam do ekonomika,pozniej troche do cku,wiec nieco czasu spedzilam w okolicach aresztu. :p ;) Czyli ogrodka nie posiadasz,jak mniemam? ;) Zapraszam,jak najbardziej do mnie. ;D Osiedle domkow jednorodzinnych,naprzeciwko LO4. :D
 
reklama
pseudo ogrodek zrobila moja mamka adasiowi na balkonie ;)
to mam do Ciebie kawal drogi!
mozemy sie spotkac w polowie drogi - w ogrodku piwnym, na przyklad ;D - wypijemy browarka na pol, wiecej ani mnie, ani Tobie chyba za bardzo nie wolno... ;) :laugh:
 
Do góry