reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

wesolutka...bo wiesz...organizm chcial pączka, a ty go tu oszukujesz :p a on sie nie da oszukac. Dopiero jak dostał to co chciał, to mógł iść spokojnie spać :)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie... jestem z okolic a nawet powiedziałabym dalszych okolic Zielonej i szukam sklepu lub hurtowni gdzie można zobaczyć na żywo duuuuuuuuuuuużo wózków, zwł. tych nieco droższych... nie zostało mi zbyt wiele czasu, termin mam na 7 marca, a po wczorajszym usg usłyszałam że nawet bardziej na koniec lutego a jestem po założonym szwie okrężnym i prawdopodobnie urodzę szybciej... chciałabym mniej więcej wybrać sobie wózek, głównie interesuje mnie mutsy i bardzo chciałabym zobaczyć go na żywo, żeby przekonać się czy to jest to.... nie mogę zbyt wiele chodzić i wolałabym przed zakupami dowiedzieć się gdzie warto pojechać, żeby nie krążyć bez sensu i potrzeby... ja znam tylko bobasa- bo tam zaopatrywałam się w akcesoria dla pierwszego synusia.... mam naadzieję, że pomożecie. z góry dzięki!!
 
dziewczyny mam pytanie... jestem z okolic a nawet powiedziałabym dalszych okolic Zielonej i szukam sklepu lub hurtowni gdzie można zobaczyć na żywo duuuuuuuuuuuużo wózków, zwł. tych nieco droższych... !!
Hm, w Bobasie to chyba jest największy wybór...
no jest jeszcze ABC chyba na Osadniczej i Ono na Elektronowej
 
Witam,mialam dac znac jak urodze,a wiec po wielu trudach wrocilam z synkiem do domu,malutki ur.sie 22 listopada waga 4470,dl.55cm.a szpital w zielonej gorze to istny syf,ja osobiscie odradzam oddzial polozniczy w z,g,to jaki tam syf to masakra.pozdrawiam zielonogorzanki.
 
LANA!!! Serdecznie gratuluje i zycze powodzenia :)))))))))

A jak znajdziesz chwilke to opisz przezycia z zielonogórskiej porodówki :) Na pewno nam sie przydadzą takie cenne informacje :)
 
lana gratuluje zdrowego dzieciątka:-)

a że tam takie warunki ...to juz inna historia ale przyłącza sie do prośby asskle żebys napisała kilka słów więcej-na pewno Twoje uwagi przydadzą sie nam dopiero będącym rodzic
 
reklama
To ja wam powiem kobietki tak :)

Rodziłam w ZG i nie narzekam.. opieka lekarska była super, a na roomingu wiadomo...sprzet przestarzały,ale syfu nie zauwazyłam.. w moim pokoju było czysto... jedzenie wiadomo ze do kitu, tzreba coś sobie wziąć.. na oddziale jest lodowka. opieke miałam naprawde dobrą a lezałąm w sali 3 osobowej. pielęgniarki super pomocne, panie z poradni laktacyjnej tez super.


JA naprawde nie narzekam...ale wydaje mis ei ze to wszystko zalezy od nastawienia:)

Ja musialam rodzic w ZG ze wzgledu na nadcisnienie...

Wiec kobietki.. jeśli chodzi o waszą wygode wybierzcie Sulechów... ale jeśl wazne ejst dla was bezpieczenstwo dziecka to chyba lepiej zielona Góra. w razie problemow jest super oddział ratunkowy dla malenstw... jak cos pojdzie nie tak, to i tak beda dziecko przewozic do zielonej..a czas jest w takim przypadku bardzo wazny.
 
Do góry