reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Nimrodel super avatarek:tak::-)

Wesolutka, moze to to cos zniknie jeszcze, a zreszta jesli to rozstepy to juz "po ptokach";-) i trza miec nadzieje ze nie bedzie ich za duzo:tak:
 
reklama
ojoj hemoroidy-ja sie ich boje wierzyłam przez miesiąc że mam dwa...okazało sie, że to nie to i ulga choc teraz staram sie ich uniknąc jak nic! a co do rozstępów też sie smaruje i widze nowe na-szok-plecach!
 
a ja sie uchronilam kobietki przed rozstepami... całą ciaze smarowałam brzucha Fissanem.. 2 razy dziennie i naprawde jestem zadowlona.... rozstepy mam jedynie malutkie na udach...ale to sprzed 5 lat :)
 
Ja tam się smaruję codziennie. Zawsze wieczorem. Staram sie tez rano. Ale jakie będa skutki... się okaze! :p
Generalnie cierpie teraz co dzien na bole pleców :( Zastanawialam sie nad maścią jakąś która mogłabym stosować. Panie w aptece boją mi się cokolwiek sprzedać. Moj lekarz powiedzial,ze moge uzywać Butapirazolu... ale sama nie wiem...
 
askkle... mnie dorwała rwa kulszowa w ciazy.. nikomu nie zycze takiego bolu... chodzic nie moglam.. 4 tyug wyciete z zyciorysu... nic nie brałam..lekarz zabronil i przeszło...

poprostu musisz duzo odpoczywac i dawac odpoczac pleckom :)
 
mysiak, ja naprawde duzo wypoczywam :) Po prostu maly rosnie, a ja do tego mam skolioze i tak sie chyba wszystko zbieglo... :(
Rwa kulszowa? Nie mialam...ale na sama nazwe juz czuje bol... wiec wspolczuje :(
 
askkle...wiem co to ból kręgosłupa-można wszystko zniszczyc lub schowac sie pod kocykiem i płakac...ech

kochana mam nadzieje że szybko ci przejdzie-buziole mocne ode mnie

a ja sie najadłam...że sie ruszac nie moge jak beczułka!
 
maaatko, z tym ciążowym apetytem! Zadłam kolację; lekką, żeby nie przesadzić, i nagle naszło mnie: A może pączusia?? Neee - myślę - Na noc bez sensu. Oglądam tv, a tu mnie ssie i ssie. Zjadłam jogurt. Bo na noc i żeby nie przesadzić. Pod koniec "Majewskiego" znowu ssie, i to jak! Zjadłam kromkę bogatą w warzywka i ser żółty, bo to zdrowo, i idę na tv. Godzinę po tym, jak położyłam się spać, moje kiszki już zjadały się nawzajem. Jak dopadłam do tych pączków to zjadłam 2 i pół:baffled::baffled:

Teraz jak mnie najdzie na coś ochota to po prostu to zjem, bo widzę, że oszukać się tego za bardzo nie da:baffled::rofl2::no:
 
reklama
oj to racja-lepiej zjesc to na co ma sie ochote i zje sie mniej...o wiele mniej...potwierdxzam to na ilosci kanapek z szyneczką, jabłecznik, wuzetka, snikersy, ketchup oraz mrożona pizza:-D
 
Do góry