reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Szczesliwa, ja ostatnio zobaczylam jakies swoje stare fotki gdzie mialam dosc dlugie wlosy i zapragnelam zapuszczac. Dlugo jednak nie wytrzymalam... w pewnym momencie przestaly sie ukladac, kazdy wlos zyl swoim zyciem i trzeba sie bylo spotkac z fryzjerka :)
Ale i tak nosze wloski sredniej dlugosci :)
 
reklama
W ciąży - dużo włosów rośnie - tylko przygotujcie się że po 3 miesiącu po porodzie zaczną wypdać :-D na masakrę :-) (tym bardziej jeśli będziecie karmiły piersią)

Pozdrawiam :-D
 
mi też włosy rosną w swoją strone dlatego trza przeczekac aż włos sie osadzi i bedzie cięży i zmieni kierunek rosniecia ja teraz tak mam chodze jak zoooooooombiiiiiii hahahahahahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D


a z tym wypadaniem wiem....co druga po ciąży myslała że chyba będzie łysa!

swedzi mnie brzuszek jak diabli-chyba trza sie wiecej smarowac :-)
 
Dokladnie jak maja wyjsc to i tak wyjda

askkle a czemu myslisz ze ci wyjda? Ja tez bylam pewna ze mi wyleza a nie mam ani jednego;-)

a i bylam tej grupie co wlosy tez nie wypadaly...
 
reklama
Po jakimś czasie karmienia piersią zorientowałam się, że mam czoło wysokie do czubka głowy:baffled: Gdyby to miało świadczyć o mojej inteligencji, wizualnie przebiłabym Dodę z jej 155 IQ i mogłabym liczyć na członkostwo w mensie bez robienia jakichkolwiek testów :rofl2:
Nie widzę na razie jakichś szczególnych zmian w zakresie tempa wzrostu włosów, a też by się przydało, bo ambitnie sama obcięłam sobie grzywkę i mam krótkie kikuty, grrrrr:crazy:

Trochę się martwię brzuchem, pojawiły się krótkie, pionowe kreseczki nad pępkiem, nie wiem co to, ale chyba jednak na skórze :baffled::szok: raczej nie żadne żyłki :baffled::baffled: Jeeju, a to dopiero początek... W ciązy z Adasiem nic, teraz także smaruję się oliwką, ae ak mówią, każda ciąża inna... Cóż, nie pochlastam się, choć wolałabym uniknąć. Pocieszam się tym, że nie mam hemoroidów ciążowych (I NIECH TAK POZOSTANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!);-):tak::-)
 
Do góry