reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

No witajcie Babeczki!

Trochę mnie nie było, w górach co prawda nieco deszczowo było, ale ogólnie wyjazd bardzo udany:tak:

Pisałyście o ciuszkach do oddania - mój Nadiuszek nosi teraz chyba rozmiar 68, może 72, więc jakby coś, to jestem chętna.

Co do notariusza - rok temu kupiliśmy mieszkanie. Dokładnie w 31 lipca, a chyba w pażdzierniki rząd nakazał obniżenie stawek. U notariusza zostawiliśmy 4,5 tysiąca! To dopiero bolało!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A co do banków - to tylko w reklamach wyglada tak dobrze, a w rzeczywistości wszyscy zdzierają - jak niższe oprocentowanie, to dowalą na prowizji i ubezpieczeniu :crazy:

A tu fotka Nadii z zeszłego tygodnia - powoli próbuję rozszerzać jej menu :-D
 

Załączniki

  • PICT0387.jpg
    PICT0387.jpg
    311,2 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Mój J. mnie poprawia, że zapłacilismy 5 000zł :baffled: A mieszkanie kosztowało 150 000.

No i co ze spotkaniem dziewczyny?:-D
Może najbliższa sobota pasuje choć kilku z Was?
 
Hellou

Wróciłam z pracy :)

Agutka co tam za smutteczki u Ciebie? kuponów brak - ani moich ani Twoich nie było, grrr ... ale dzisiaj znów lecę zobaczyć :D

Nimrodel witaj :D ja będę miała na pewno ubranka dla Nadusi!

Ewa głowa do góry ...
 
dzień dobry jestem padnieta nie spałąm do 3:30 później jk małż wstawał 4:30 do pracy też się obudziłam wyglądam jak rasowy pijaczek oczka malutkie gęba napuchnięta w końcu w sumie 4 godz. snu:crazy::crazy::crazy::crazy:
 
Ostatnia edycja:
dzien doberek :)

Widze ze wszystkei aktywne jestescie okolo 20 a ja wtedy mam 2h z cycem na wierzchu ehhe:) a potem padam na mordke... :)

Nimrodel to ja sie pisze na ubranka po twojej niuni :) chociaz poki co zapas zrobilam ehhe i w syumie musze rajstopki i skarpetki pokupowac :) no i moze jakies 2 sweterki :)
I kiedy w kopncu pojdziemy an spacer wspolny?? podaj mi nr tel na priv to sie zgadamy co??

Kobietki pozdrawiak i ide chate ogarnac :)
 
czesc Ewcia:) no aj poszlam spac okolo 1, moj sie kladl okolo 3,30 wiec sie przebudzilam a teraz jeszcze asia dzisiaj wtala o 6,30 a nie jak zawsze o 8 :) wiec tez nie dospalam.. ale poki co humorek mi super dopisuje:)
 
reklama
mysiak ja mam na tyle dobrze że do 10 mogłam pospać bo dzieci jak wstają właczają sobie tv w swoim pokoiki i nie przeszkadzają przychodzą tylko jak zgłodnieją :-):-):-):-)

Aniu tak się zastanawiam czy pełni nie było bo tak jasno było na dworze że hej a do tego ten wczorajszy notariusz:crazy:
 
Do góry