reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
Kobiety :) głowa do góry, piękna pogoda za oknem :)

dobra dosc tego gadania gary czekaja i otwarta buzia czeka na cycka ehhe :) i jeszcze 7 latek czeka na drugie sniadanie a ja tu sie opierniczam hiihih
 
jestem na chwilę :)
byłam już urzędy zaliczyć :crazy:
szykuję obiadek dla bachorków ..

a potem pokażę wam zdjęcia młodości moich dzieci :-D:-D
 
wstawiłam kilka fotek ze wczorajszego spaceru na fotki,foteczki ....

a tu Oliwia miała ok 2 lat



a tu ja z Patrykiem






i z babcią :)




hehe kiedy to było ....
 
Ostatnia edycja:
foteczki sa na watku zamknietym...


Gabinia ale te robaczki szybko rosna, teraz twoja corcia to panieneczka:-)

Ewiczek ja to gotuje bo musze a juz z wymyslaniem to u mnie kiepsko. Zrobie tylko to co sie szybko robi bo nie mam cierpliwosci do tworzenia:tak:. I zazdroszcze tym co lubia wymyslac.
 
a my juz po spacerku: ) bylo superasnie... spotkalam sie z kumpela:) ma corke 2 miesiace starsza a jest taka jak asia w szoku bylam hihi

lody zaliczone, 2,5h spacerku zaliczone, obiadek zjedzony , posprzatane i czas na labe:)

gabi... zdjecia super:)
 
reklama
Do góry